Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
2ap.pl

2ap.pl: Rewolucji ciąg dalszy, migracja do ATMAN

Polecane posty

Witamy

 

Migracja do Warszawskiego centrum danych ATMAN została zakończona sukcesem. Nie obyło się jednak bez problemów technicznych i chwilowej niedostępności niektórych z naszych usług. Z tego powodu ważność kont naszych klientów została przedłużona o dodatkowe 7 dni.

 

Nowe serwery wyposażone są w szybkie dyski SSD, co w połączeniu z autorską konfiguracją pozwala osiągnąć maksymalną szybkość generowania się stron naszych użytkowników.

 

Szybkość działania to jednak nie wszystko. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo danych - aby je zwiększyć wprowadzona została dodatkowa kopia zapasowa (oparta na snapshotach), która jest utrzymywana przez co najmniej 14 dni.

 

Zapraszamy do 7-dniowych testów naszych usług w nowej lokalizacji.

 

Pozdrawiamy,

Ekipa 2ap.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie dopiero rozkręcam swoje blogi na WordPress'ach, lecz już teraz mogę napisać jakąś pozytywną opinię. Test uruchomiony bardzo szybko, do tego informacje uzyskuję poprzez meil w kilka godzin maksymalnie a wiele razy jest to w ciągu kilkunastu minut. Dostałem wiadomość o przenosinach, jak i o zakończeniu migracji. Zakupiłem pakiet "Eko" i dostałem wiadomość o przyjęciu przelewu i zakończeniu okresu testowego, a rozpoczęciu korzystania w pełni z usług. Teraz doszła Polska lokalizacja + 7dni korzystania z usług w zamian za kilka godzin zwłoki, spowodowanej konfiguracją sprzętu po przenosinach. Jak na moje kilka dni korzystania z usług, jestem w pełni zadowolonym użytkownikiem :D Pozdrawiam ekipę 2ap.pl :D Andrzej Gałat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×