Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
DamYan

[wirtualny] Backup hosting

Polecane posty

Poszukuję taniego lub sponsorowanego stabilnego hostingu na pliki - będzie służył jako backup serwisu, który jest dostępny w internecie. Może być bez bazy, bez praktycznie niczego, poza dostępem do FTP, crona i w miarę możliwości - shella.

 

Co możecie polecić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napisz ile potrzebujesz miejsca i transferu - poza shellem u Nas możesz miec na kontach ww backup - mamy konta o dużej pojemności , więc możesz trzymać swoje kopie z xx dni:

http://biznes-host.p...g-bh&rodzaj=bit

 

Dla Ciebie możemy dać sporą zniżke na dobry początek współpracy (ja nadal cierpliwie czekam cool.png ) - odezwij sie na PW to ustalimy szczegóły.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pod takie coś polecam jakiś lowendowy VPS, wyjdziesz na tym znacznie lepiej, skonfigurujesz po swojemu, zabezpieczysz jak będziesz chciał i nikt się nie czepi, że np. ładujesz parę razy dziennie na serwer dużo plików i pakujesz je dajmy na to gzipem. Osobiście do takich zadań używam VPSa w volumedrive.com i spisuje się znakomicie (rsync z kilku różnych serwerów, wszystko pakowane na bieżąco w tarball i gzipowane).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście do takich zadań używam VPSa w volumedrive.com i spisuje się znakomicie (rsync z kilku różnych serwerów, wszystko pakowane na bieżąco w tarball i gzipowane).

Musiałeś chyba trafić na dobrą matkę, nie dawno stawiałem na jednym z VPSów w volumedrive apacha, mysqla oraz proftpd.. mielił wszystko niesamowicie długo, i szczerze nie zachęciło mnie to ani trochę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pomyślałbym o kimsufi. Bardzo dużo miejsca i tani transfer. Nie jest to shared, ale jak trzeba to napisz na PW. Za grosze skonfiguruje Ci www i FTP oraz ewentualną synchronizację.

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Musiałeś chyba trafić na dobrą matkę, nie dawno stawiałem na jednym z VPSów w volumedrive apacha, mysqla oraz proftpd.. mielił wszystko niesamowicie długo, i szczerze nie zachęciło mnie to ani trochę ;)

Możliwe, że miałem fart. Ale siedzę tam już chyba z rok i cały czas działa bardzo elegancko. Oczywiście poza godzinami szczytu w ruchu USA-Europa, kiedy łącza nieco zwalniają, ale nawet wtedy da się pracować. Sam serwer nie zamulił ani razu.

W razie, gdyby volumedrive się nie spisywało, to podobnych ofert jest całkiem sporo. Można się też dogadać z jakąś firmą z WHT, żeby udostępniła VPSa z niewielką ilością RAMu (bo po co przepłacać, skoro ma tam chodzić w zasadzie tylko demon FTP), za to z większym dyskiem i limitem transferu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobre VPSy w Nowym Jorku ma AlienVPS.com po niskich cenach. Ja trafiłem na promocję z 512MB RAM gwarantowanym + 512MB RAM SVAP, 20GB dysku i 500GB transferu za 4$. Uptime jest wysoki, na serwerze śmiga apache, mysql, ispconfig nic nie zamula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graftek

Sprawdź ofertę http://vihost.pl :) Z pewnością będziesz mógł dogadać się z nimi i skonfigurować pakiet pierwszy VPS, żeby miał powiedzmy mniej ramu o połowę (512) a większą pojemność dysku lub transfer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×