Skocz do zawartości

Polecane posty

Cytując za tablicą na fejsie:

"Właśnie się dodzwoniłem na infolinię i mnie poinformowano, że do godz. 20 - 21 maile powinny już dochodzić bez problemu... brak słów... całodniowy przestój w pracy firmy... genialnie... dziękuję "Boski netarcie" za spierd...nie całego dnia!!!"

Jesli jak piszą nie działają od wczesnego poranka to spory czas naprawy. Wie ktoś coś bliżej nt awarii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pajter

 

Nawet jak naprawią to trochę zajmie im dostarczanie i odbieranie poczty. Pewnie kilka ładnych godzin... przecież w jednym momencie nie odbiorą i nie wyślą wszystkich wiadomości ;-)

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale jak braknie prądu na kilka godzin, kablówka przestanie działać, braknie netu bo usługodawca ma awarię, to nie ma spierd...go dnia,

przecież każdy rozumie awarię,

ale coś nie tak z serwerem? o co to to nie, z serwerami nie ma prawa nic się wydarzyć,

jak w ogóle można nawet pomyśleć że w firmie hostingowej też może być jakaś awaria ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

eh ta polaczkowatość, nie jestem jakimś fanem nazwy ale przykro patrzeć na te komenty. fejs ma to do siebie, że poziomem czasami przypomina fora onetu. Pewnie nie jeden z nas przeżył juz takie krytyczne dni kiedy wieszano na nim psy - awarie były, sa i będą. Można mieć kasę Googla, sprzęt Suna i serwerów jak na 50 fejsów i nic to nie zmieni, sprzęt to tylko sprzęt, a ludzie to tylko ludzie.

 

Najbardziej w takich sytuacjach śmieszą mnie wypowiedzi typu "mamy straty 99999999999 mln $" a kupilismy konto za 99 zł... rocznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Nie no... ale awaria poczty (już taką mieli jakoś parę miesięcy temu), że od 2 nad ranem do późnego popołudnia się "dzieje"...

inna sprawa, że ludzie powinni być gotowi na takie ewentualności, ja im tam napisałem, że płacą 50zł czy nawet 0zł w promocjach i potem jest krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×