Skocz do zawartości
kom4r

[WYMIANA] Paypal (ja) -> mBank/Inteligo

Polecane posty

Uważajcie na użytkownika o nicku "czopkapelna" - właśnie zostałem oszukany na 750 zł, ale nie odpuszczę. Zapewniał, że przelew pójdzie jak wyślę - wysłałem, a on znikł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż zdarza się trzeba było zrobić to via allegro .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż zdarza się trzeba było zrobić to via allegro .

 

Zdarza się, niby przelał mi przelew 1 zł (weryfikacyjny) - bo taki chciałem, ale wydaje mi się że ktoś za niego puścił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się nie chce czekać całych 2 dni... nie możesz wycofać jeszcze przelewu pp?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wycofaj przelew na PP i idz zlozyc notke na policji. To pewnie jest dzieciak, dlatego jak mu wyslesz ze byles i jakies potwierdzenie, to nawet sie nie zorientujesz, jak odda Ci cala kase. Dzieci cwane sa w necie, ale jak policja zadzwoni do drzwi, to juz strach, bo mama im przyslowiowo w******** jak sie dowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest, jak się nie chce czekać całych 2 dni... nie możesz wycofać jeszcze przelewu pp?

 

Wycofać nie mogę, ale już do PP zgłoszenie poszło.

Wskazuje wszystko na "Wisznice" i gościu ma jakieś 18-20 lat, już gadałem ze znajomymi jego.

Kwestia czasu, aż będę miał jego dane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie minęły 24h od zlecenia to powinieneś móc anulować wypłatę środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@tym, raz anulowałem bo niby nie dostał kasy, i ponownie wysłałem (ale wtedy już konto założone)

Mam jego pełne dane wraz z nr tel i gg, chłopak z Zawiercia lat 21 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdmagc

Prawdę mówiąc, obecnie nie ma bata na takich.

Kupujesz virtualną kartę visa, podajesz lewe dane (nikt tego nie sprawdza), zakładasz konto paypal, przypisujesz zakupiona kartę, weryfikujesz i już masz narzędzie do wałków sprawne i gotowe.

Logujesz sie z jakiegoś vps-a w us albo proxy i pozostaje szukać leszczy.

Masz:

1. płatność kartą - płacisz sobie kasą od leszczy (doładowanie itp usługi elektroniczne bez podawania adresu dostawy)

2. masz paypal do przyjmowania wpłat od leszczy

3. masz numer konta (przypisany do karty) na które też przyjmujesz wpłaty od leszczy.

 

Proszę nie traktować jako poradnik ale jako przestrogę.

Edytowano przez hdmagc (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, miał jeszcze odwagę napisać na paypalu:

  • 11-01-2012 17:34 CET - Sprzedający: Witam. Sytuacja wyglądała następująco: Pan który zgłosił spór chciał wymienić 750zł paypal na przelew mbank, dogadaliśmy się i przeszliśmy do sfinalizowania. Pan wysłał mi pieniążki i zaraz po zaksięgowaniniu ich na koncie paypal wykonałem przelew na jego konto mbank. Teraz zgłosił, że nie wysłałem przelewu i stara się wyłudzić je z powrotem. Jak na tym wychodzę ja? Straciłem 700zł z mojego konta w mbanku i dodatkowo teraz zablokowano 730zł na koncie paypal. Nie mam zamiaru zwracać tych pieniędzy ponieważ są one moje, a Pan który zgłosił spór sprawia wrażenie jak by przygotowywał tą akcję przez dłuższy czas. Proszę o jak najszybsze odblokowanie moich środków na koncie paypal. Pozdrawiam serdecznie.
  • 11-01-2012 16:55 CET - Sprzedający: Witam. Natychmiast po otrzymaniu pieniędzy usługa została wykonana. Pan po prostu chce mnie oszukać i wyłudzić pieniądze. Pozdrawiam serdecznie.

Cham i prostak i jeszcze mówi, że on wysłał mi pieniądze. "Przygotowywałem" akcję dłuższy czas, tak tak... a to ja pieniądze wysłałem, ja mam zweryfikowane konto firmowe na paypalu od dłuższego czasu i robię często płatności i otrzymuje przelewy smile.png

Edytowano przez kom4r (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i tłumaczyć milion razy, a wy dalej łapiecie się...

 

 

Jesteś sam sobie winny tego. Jakbyś pomyślał, to by nie było teraz problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dmho

Złóż zawiadomienie na policję, a z czasem wytocz proces cywilny. Jak naprawdę oszukał, to sprawa pozamiatana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam uzytkownika Majonez z forum.lockarz.com.pl

Sam kilka razy korzystalem z niego i szystko sprawnie i uczciwie zalatwione. Inni ludzie tez u niego wymieniaja i nikogo nie oszukal. Tak to jest, jak sie bierze pierwszych lepszych z brzegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również polecam użytkownika Majonez z lock. Co do sporu na PP to obawiam się, że przegrasz. Paypal nie ubezpiecza płatności za przedmioty wirtualne, a tym bardziej takie wymiany. Tak jak kilka osób wyżej pisała idź na Policję i złóż zawiadomienie. Możliwe, że PP inaczej spojrzy na to jak do sporu dodasz papiery z policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez ludzie skończcie sobie pomagać w ten sposób, bo to żadna filozofia zgłosić kartę płatnicza do paypal i bez stresu sami możemy sobie robić takie operacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego tez ludzie skończcie sobie pomagać w ten sposób, bo to żadna filozofia zgłosić kartę płatnicza do paypal i bez stresu sami możemy sobie robić takie operacje

 

Albo robić to między zaufanymi osobami z xxx ilością postów, tak jak np. ostatnio ja z tobą cool.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się dowiedziałem, ten użytkownik ma więcej akcji na koncie, doszedłem do osoby którą chciał też oszukać. Sprzedać jego forum, którego nie miał smile.png

Edytowano przez kom4r (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×