Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
JustITUser

Serwer dedykowany pod TeamSpeak 3

Polecane posty

Witam, jestem ze sklepu internetowego z doładowaniami do gier MMO. Mamy swój serwer TS3 z 180 slotami. Teraz chcemy 512 slotów, i potrzebujemy serwer dedykowany pod niego, tak do 100zł miesięcznie, istotne by nie było lagów (niskie pingi), no i by był bezawaryjny. Może być zagraniczny.

 

Chyba, że...nasz sklep ma dużą bazę klientów, czy ktoś nie byłby zainteresowany współpracą? W sensie, że my dostajemy serwer dedykowany, w zamian za stałą reklamę, teksty promocyjne itd.. Mogę podać link? nie wiem czy nie złamię regulaminu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Współpracować raczej nikt nie będzie chciał chyba że jakiś hosting głosowych serwerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę coś doradzić.

Wydatek <= 200zł na serwer dedykowany pod serwer głosowy TS3 to troche śmieszna sprawa i wyrzucenie pieniędzy w błoto.

Spokojnie wystarczy Wam jakiś podstawowy serwer VPS.

 

Link do naszej oferty - http://gamebit.pl/?s=oferta

 

Od siebie mogę polecić NO LIMIT VPS #1 oraz NO LIMIT VPS #2. Mamy kilkunastu Klientów, którzy szukali takiego samego serwera jak Ty - spokojnie wystarcza Im taka konfiguracja.

 

Niska cena, wydajne serwery, wysoka jakość łączy, przyjazna oferta.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Kup jakiegoś vps-a z oferty vihost.pl Maja teraz serwery w PL tak więc niskie pingi, a i cena jest dość atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś ile transferu żre taki TS z kilkuset osobami? no i czy na słabym procesorze i RAMie nie będzie problemów z PINGiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mamy mały ruch ponad 100 osób, bo serwer jest do 180. Nie wiem jak to wygląda przy np. 300 osobach. Teraz mamy serwer w firmie hostującej, nie mam pojęcia jaki oni mają serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40 - 60 osób online.

Uptime 129 days 11 hours 7 minutes 6 seconds,

 

IN

Packets transferred 1.10G

Bytes transferred 108.36 GiB

 

OUT

Packets transferred 4.52G

Bytes transferred 576.34 GiB

 

Łatwo policzyć smile.png Biorąc serwer weź łącze z zapasem bo przy 60 osobach online transfer DL: 50-80kB/s, UL: nawet do 800kB/s. Więc przy takim VPSie 10mbit może przycinać.

Edytowano przez nesti (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×