Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
wesolak

Wycena domeny fb4.pl

Polecane posty

Witam, niedawno nabyłem w sumie przypadkowo domenę fb4.pl i chciałbym się dowiedzieć ile może być +/- warta? Miałem jedną ofertę za 150zł ale nie sprzedałem gdyż wydaje mi się, że może być warta nieco więcej. Jej plusy to napewno 3 znaki, które w niedalekiej przyszłości zapewne podskoczą (może nie tak jak 2 ale tanio nie będzie) i skrót fb co oczywiście każdemu się kojarzy z portalem, który obecnie zawładnął internetem. A co Wy o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Szczerze powiedziawczy, nawet na myśl mi nie przyszedł facebook... Jeżeli nie masz pomysłu na strone, i chcesz sprzedać samą domenę to nie jest ona zbyt wiele warta... Jeżeli jest z jakąś ciekawą trescią itp. to wtedy da rade trochę wyciągnać kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli byłoby to 4fb.pl to już lepiej bo możesz na niej postawić stronę z dodatkami i apkami na facebooka ale z tym układem to raczej nic ciekawego poza tym że to 3 literki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeżeli byłoby to 4fb.pl to już lepiej bo możesz na niej postawić stronę z dodatkami i apkami na facebooka ale z tym układem to raczej nic ciekawego poza tym że to 3 literki

3 znaki nie literki. Podobną kupiłem za 10zł na aftermarkecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×