Skocz do zawartości
adelard

Wirtualny ale porządny

Polecane posty

Witam, przyznam że od przeglądania ofert mam już oczopląs dlatego potrzebuje rady i pomocy...

 

Potrzebuje hosting (lokalizacja dowolna ale musi ping z Polski powinien być niski wink.png) wirtualny/dedykowany managed w cenie do 30zł płacone miesięcznie. (Znalezienie managed jest chyba niemożliwe w tej cenie a wirtualki z tego co widzę nigdy nie występują w takim okresie rozliczeniowym). W celu hostowania 6-7 serwisów tradycyjnych serwisów WWW (w tym z dwa sklepy) które generują na razie zerowe obciążenie (łącznie 6-7GB/mc z perspektywami na dużo więcej).

 

Moje wymagania:

Nie na maszynie z "wypasionym" D525

10GB HDD (z możliwością podniesienia)

~40GB transfer (z łatwą możliwością taniego powiększenia o więcej)

Żadnych głupich ukrytych limitów typu X subdomen, X maili, 5 baz sql

Sensowne SLA a nie to co robi firma masternet na serwerze s5

Obsługa popularnego oprogramowania ioncube

Możliwość zakupienia własnego IP i SSL

Backup co jakiś czas wink.png

Edytowano przez adelard (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zapraszam do nas. Pakiet Premium spełnia wszystkie Pana wymagania. Istnieje oczywiście możliwość płatności miesięcznych. Usługi świadczymy w oparciu o markowy sprzęt zlokalizowany w Łódzkiej serwerowni.

 

Zachęcam do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego.

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Może nasz pakiet power ( 30GB HDD, transfer 250GB/mc, brak limitów domen, subdomen, baz danych, skrzynek e-mail). Płatność miesięczna 18,90PLN brutto. Serwer w Niemczech (IP do testów: 176.9.50.21 ). Backupy wykonywane codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli lokalizacja jest dla Ciebie odpowiednia, to polecam Mzone, na pewno będziesz zadowolony.

Jeżeli konkretnie musisz ulokować się w Polsce to mogę polecić ionic.pl (pakiet Medium z oferty PRO) i do tego IP za 6zł netto/msc. Nie wiem czy w kwotę 30zł wliczasz koszt IP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×