Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość K4cz0ras

no tak tylko ja już mam dość przerzucania stron na inne hostingi, no ale chyba się nie obędzie bez zakupu po prostu dedyka w jakieś konkretnej firmie która już jest bardzo mocno rozbudowana i wydanie trochę większej ilości gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dedyk to bardzo drogie rozwiązanie, jeśli chcesz 6 stron postawić na dedyka to rozumiem, że są to jakieś ogromne portale.

Być może warto trochę dodać pieniędzy i wybrać lepszą ale niestety co za tym idzie droższą usługę, wtedy będziesz wiedział za co płacisz.

Wiele osób "przeskakuje" z firmy do firmy jak tylko zobaczy jakąś fajną promocję, cena o 30 złotych taniej i jest super. Problem polega na tym, że pewnych rzeczy nie da się ominąć i takie promocje są zawsze kosztem czegoś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4cz0ras

No tak, myślałem już nad ucieczką do firmy typu home, nazwa ale patrząc na ceny to zastanawia mnie czy nie kupić dedyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego, że 2ap to sharred, a chmurka to VPSy.

 

Właśnie mi chodzi o zwykły serwer pod blogi oparte na WP.

Nie wiem tylko czy zostać w 2ap.pl (cena pierwszeo roku była atrakcyjna), skoro są inne serwisy w podobnej lub identycznej cenie ;)

 

Proszę o jakieś porady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K4cz0ras

Jak dla mnie zostań i siedź jak ci wszystko odpowiada. Nic się nie psuje to po co kombinować i przenosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi konkretnie o przenoszenie, tylko załóżmy że chcę wybrać lepsza ofertę.

Jeśli lepszą będzie inna niż 2ap.pl. nie ma problemu z zakupem tej drugiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każda zmiana ma swoje plusy i minusy. Co z tego, że oferta będzie o kilka(naście) zł tańsza, jak chociażby SLA serwerów będzie niższe. Coś za coś. Ja osobiście również miałem taki dylemat i przeniosłem się z jednej firmy do drugiej i nawet nie byłem w stanie zapłacić za drugi miesiąc usługi, bo uciekłem stamtąd po jakiś 2 tygodniach ;). A oferta niby też była "o wiele lepsza".

 

Po prostu przemyśl dwa razy czy naprawdę warto jest podejmować taką decyzję, o ile to jakieś projekty prywatne to jeszcze pół biedy, ale jak strony firmowe czy coś, co liczy się "bardziej" to tu już o wyborze nie może decydować cena o 5 zł niższa ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak są to strony prywatne, a konkretnie blogi na WP ;)

Są to blogi pod serwisy CPA i PPA, jeśli komuś z Was coś to powie.

Głównie chodzi mi o ten błąd 502, poza tym są na 2ap.pl jakieś "lagi", ale rzadko i stwarzają zbytniego bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matmaxalez

Z piątku na sobotę mieli coś robić na serwerze a do dziś robią. Wczoraj w dzień strony nie działały a od rana dziś mysql.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys

Może i konfiguracja to setup.sh, ale jako jeden z nielicznych jest na czasie i oferuje w default "X-Powered-ByPHP/5.4.10" ;)

@mzone: w OVH też już nie są za darmo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×