Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
demo

Serwer dedykowany do 100zł

Polecane posty

Potrzebuję serwera dedykowanego takiego do max 100zł/mc lub w cenie podobnej.

Może jakaś firma będzie chciała mi sprzedać jakiegoś wolnego quada z 8gb ram pod serwer www i serwery gier?

Znalazłem na forum fajną tanią ofertę ale mi odmówiono bo nie mam 18 lat więc zakładam nowy temat.

Co mogę zaoferować? Oprócz opłaty reklamę na forum i serwerach które będą uruchomione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

www.kimsufi.pl taniej raczej nic nie znajdziesz

I nie licz, że ktoś da Ci serwer o takich parametrach za takie pieniądze. Nie znasz wartości pieniądza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale przy okazji bym reklamował na swoich stronach i serwerach gier. Tu na formum znalazłem gościa co rozdaje za darmo serwery i to nawet na 2 quadach na poł roku ale mi nie da bo nie mam 18 lat

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To daj link i pokaż co osiągnąłeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie nic czasem instalnołem komus serwer ale ogolnie nie mam teraz serwera zadnego.

 

MOje rozwiązanie opierało by się o panel gamecp bo juz nie raz instalowałem i znam bardzo dobrze ten panel.

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, teżo dobrze znam obsługę tych paneli i się nie chwalę. Jak u ciebie z obsługę po cli?

Nic innowacyjnego nie wnosisz, chyba że masz coś czego nie ma na rynku...

Najpierw coś stwórz, a potem szukaj jelenia :)

Edytowano przez Aimer (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sory ale nie szukam jelenia tylko grzecznie się zapytałem czy może ktos takiego mi zaoferowac.

 

Co do oferty z ovh to za 100 i niecałą jest atopm i na nim nic sie nie postawi.

MOże poczekam az jakaś firma mi zaoferuje coś w tej cenie albo dogadam się z kimś by wziąc wspólnie jakiego dedyka.

A jaka najnizsza cena była by powiedzmy quad i 8gb ram dysk nie musi być duzy i wystarczy 250gb .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy takich wymaganiach to i tak kimsufi 16g na spółkę- będziesz miał te 8 GB RAM-u i zmieścisz się w 100 zł /osoba

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem ale kog o znaleźć na taką maszynę?

Napaliłem się na jedne serwery ale gościu nie chce dać a za 100 a może i mniej miałbym 2x quada i ze 16gb ram i to o wiele wydajniejsze niż te z ovh.

A może ktoś chętny by na spółkę wziąć taki jeden albo może pogadać chce z tym klientem wziąć na próbę od niego takiego 2x quada bo widzę że znów niedawno wystawił nowe maszyny i we dwóch moglibyśmy mieć spory zapas a ja bym wszystkim zarządzał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki serwer dedykowany za 100 zł ?!

Toż to nawet za prąd nie dadzą rady zapłacić, a gdzie tu resztę kosztów.

Jeśli mam być szczery to, nie wiem poco ci taki serwer bo

1. Nie masz ani jakiegoś dużego serwisu który potrzebuje dedykowanego łącza oraz duże zasoby serwera.

2. Nie jesteś pełnoletni aby założyć firmę i w ogóle próbować coś z hostingiem gier (brałem pod uwagę ten panel gamecp).

3. Nie masz pieniędzy i nie zarabiasz na siebie... A to jest jeden i największy problem różnych serwisów oraz firm. Aby coś z tego mieć trzeba na początku w to coś włożyć, taka jest kolej rzeczy... Jeśli nie masz odpowiedniego budżetu to nawet nie ma co startować z jakimiś nowymi pomysłami.

 

Proponuje na początku skorzystać z ofert serwerów VPS.

 

Pozdrawiam

NetMat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ty chcesz za te 100zł + zrzutka postawić kilka serwerów CS (chodzi ci o ten temat co serwer ma łącze 10mbit)

 

Po 1. Zarżniesz łącze jednym - dwoma serwerami + www

Po 2. Co komu po zrzutce jak ty chcesz tym zarządzać a on da kase a konsoli na oczy nie zobaczy

Po 3. Weźmiesz odpowiedzialność na siebie (nie masz 18 lat) za bezpieczeństwo? Włam na serwer wspólnikowi giną pliki oskarża Cię o kradzież, policja, sprawa w sądzie i inne pierdoły skończywszy na karze pieniężnej (przykładowo)

Po 4. Nie ma idiotów na tym forum żeby wchodzić w interesy z nieletnimi :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję serwera dedykowanego takiego do max 100zł/mc lub w cenie podobnej.

Może jakaś firma będzie chciała mi sprzedać jakiegoś wolnego quada z 8gb ram pod serwer www i serwery gier?

Znalazłem na forum fajną tanią ofertę ale mi odmówiono bo nie mam 18 lat więc zakładam nowy temat.

Co mogę zaoferować? Oprócz opłaty reklamę na forum i serwerach które będą uruchomione.

 

1) Do 100 zł to ty nawet dobrego VPSa nie dostaniesz a co dopiero DEDYKA

2) Firmy jeśli mają wolne dedyki to albo je dają w promocji (ale nie za 100zł Quad z 8gb ramem) - albo oddają na nowoczesne projekty (ale nie na siec serwerów CSa których jest na pęczki i jestem w 100% pewien, że nie pobijesz tych najlepszych)

3) Na forum ta oferta była gdzieś w offtopie (gość przechodził na nowy sprzęt a miał ten opłacony do bodajrze czerwca 2012) - ale to nieliczne i dodatkowo nie sprawdzone.

4) takie reklamy to można mieć za 10-20 zł / miesiąc, a nie za quada 8gb

 

Przed pisaniem posta przemyśl dokładnie co chcesz zawrzeć bo to co oferujesz to nic...

 

ps. Era stawiania serwerów CS we francji juz dawno minęła i z taką ofertą się nie wybijesz - wiec z ovh zrezygnuj. Zacznij od małego vpsa do 100 zł (1 serwer + forum) i powoli rozwijaj (choć przeciwny jestem stawianiu serwerów gier i forum na 1 vps-ie.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś był zainteresowany, to mam mocny serwer za 73,79 zł miesięcznie.

http://www.webhostingtalk.pl/topic/34455-sprzedam-kimsufi-2g-oplacony-miesiac-mocny-procesor/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×