Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
bastek

Tanie .eu gdzie?

Polecane posty

Gdzie znajdę tanie .eu? Ostatnio kilka firma miało promocje, jednak się pokończyły.

Z możliwością nie przedłużania, ovh - znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale taniej niż w OVH nie znajdziesz. W 2be.pl jest chyba jeszcze promocja, ale przedłużenia mają dosyć drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeniosłem wszystkie swoje domeny do ovh.pl bez pośredników na hostingach bo już miałem dość fatalnej obsługi. W ovh masz naprawdę dobre ceny i jasne warunki więc nie wiem po co dalej szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powody bywają różne ale czasami ktoś się zetnie z dana firma i musi szukać tego co leży na wierzchu ;) Ja również polecam wszystkim innym nie mającym awersji do francuskiej kuchni? - ovh.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się trochę zmieniła. Domeny znów poszły w góre. Gdzie teraz najtaniej można dostać .eu, .pl, com.pl i .net.pl? Każda osobno (nie wszystkie w 1 firmie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja się trochę zmieniła. Domeny znów poszły w góre. Gdzie teraz najtaniej można dostać .eu, .pl, com.pl i .net.pl? Każda osobno (nie wszystkie w 1 firmie).

 

PL najkorzystniej brać w OVH. Ostatnie lekko obniżyli ceny nawet. EU. też w OVH bym brał. No chyba, że to mają być domeny na rok to promocja na np. na az.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

domenomania.pl ma teraz 9.90zł za .eu

ovh.pl ma teraz 23.99zł

masternet.pl - 25zł

 

Jednakże dzisiaj promocje na .eu nie ma wiele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś jakieś obecne promocje na .eu? Na domeny.pl widziałem, że po 1zł jest ale do 5 sztuk i koszt przedłużenia mają zabójczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za off-topic ale dlaczego moja wypowiedź jest minusowana, nazwa.pl oferuje domene .eu za darmo i nie ma obowiązku przedłużania jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie dlatego, że rozdają za darmo domeny, a potem ciągną dużą kasę za odnowienie. :)

 

Lepiej wydać 15 złotych za rejestrację i mieć odnowienie za 50.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest zainteresowany to w az.pl też dają do 2 domen za darmo. Ale to wciąż mało, a tam przedłużenie też drogie. Trzeba szukać innej promocji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W az są darmowe domeny bodajże pl jak i eu, i bez problemu otrzymujesz kod authinfo, po czym możesz przejść do innego usługodawcy.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak wyżej napisałem, dwie przytuliłem, ale potrzebuję jeszcze ze 100, więc trzeba czekać na inne promo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widzę w O12.pl w przypadku przenoszenie domeny trzeba opłacić pełną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×