Skocz do zawartości
nowy_

[nets.pl] Problem z odnowieniem domeny

Polecane posty

Witam,

w zeszłym tygodniu wygasła domena, tego samego dnia wykonałem przelew na jej odnowienie. Niestety domena dalej nie działa, administracja nets.pl nie odpowiada na maile.

Miał ktoś podobną sytuację? W jaki sposób mogę odzyskać domenę?

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj czas firmie na zaksięgowanie wpłaty (1-3 dni) i wtedy pewnie domenę odnowią na kolejny rok. Przypuszczam, że zapłaciłeś po terminie płatności ... dlatego jest blokada.

 

Jeśli nadal nic z tego nie wyjdzie, skontaktuj się z głównym rejestratorem nad nets.pl (jeśli dobrze sprawdziłem Consulting Service). Jeśli jesteś abonentem domeny udostępnią Ci AuthInfo i dalej pozostaje zmiana usługodawcy.

 

Jak coś, to daj znać na PW, pomogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Daj czas firmie na zaksięgowanie wpłaty (1-3 dni) i wtedy pewnie domenę odnowią na kolejny rok. Przypuszczam, że zapłaciłeś po terminie płatności ... dlatego jest blokada.

Zapłaciłem dokładnie w dniu wygaśnięcia domeny, nie dziwię się, że domena została zablokowana jednak od tego czasu minął prawie tydzień, dlatego zacząłem się denerwować. Właśnie dostałem maila, że zaksięgowali płatność więc temat do zamknięcia smile.png

 

Jeśli nadal nic z tego nie wyjdzie, skontaktuj się z głównym rejestratorem nad nets.pl (jeśli dobrze sprawdziłem Consulting Service). Jeśli jesteś abonentem domeny udostępnią Ci AuthInfo i dalej pozostaje zmiana usługodawcy.

Rozmawiałem z nimi, podali pewne rozwiązanie jednak byłby problem z odzyskaniem pieniędzy (z tego co widzę to sporo osób narzeka na kontakt z nets.pl).

 

Jak coś, to daj znać na PW, pomogę.

Dzięki, zapamiętam na przyszłość wink.png

Edytowano przez nowy_ (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×