Skocz do zawartości
Dexieco

Jaką sieć wybrać ?

Polecane posty

Witajcie, mam się z zamiarem przenieść się do innej sieci.. Obecnie Simplus od 5 lat, drożyzna jak cholera za sms-a 15 groszy i naliczanie minutowe, i za cholerę nie da się zmienić.. Jaką sieć polecanie prepaid, zastanawiam się miedzy T-mobile a Orange . Jakieś ZA i PRZECIW ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jeżeli Twoi znajomi/rodzina ma głównie orange to weź pop-a i pakiety... SMS za 1grosz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli chodzi o mnie to po przeprawach z wszystkimi operatorami na rynku przeniosłem się do Play i niczego więcej mi do szczęścia nie trzeba.

 

Połączenia do play bez limitu za darmo. W przypadku oferty na kartę masz jeszcze dużo smsów do wykorzystania ;)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Też muszę ewakuować się z Simplusa... drogo, niskie limity dni na wykorzystanie konta... denne reklamy...

Miałem przejść do T, ale słyszałem średnie o nich średnie opinie. Play dostaje po tyłku od 'wielkiej trójcy', i w końcu nie wiadomo do kogo się przenieść... patowe dno, jak to w Polsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Sponsi

Dokładnie, Karta i coś gdzie mógłbym mieć w miarę korzystny pakiet do internetu, co do rodziny to Matka z Ojcem Plus, siostra z rodziną T-.M . A kuzyni Orange.. .

Dosłownie nie ma co wybrać.. może się do TUbiedronka przeniosę xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLAY !! W tym roku Orange wchłonie PLAY'a zapewne i wtedy będzie eldorado :)

Dodatkowo na karte masz ciekawe promocje pakietowe , itp.

Sam mam na firmę abonament VIP250 zł i i nielimitowane rozmowy z każdym numerem w poslce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem w Plusie (simplus) uciekłem do orange (jeszcze za czasów pod nazwą idea w popie, potem mix, a następnie abonament) w końcu po wielu wielu latach uciekania od jednego do drugiego i płacenia sporych rachunków przeniosłem wszystkie telefony do Play-a i suma rachunków płaconych w miesiącu spadła o ponad 50%. Jak widać Play zagościł w Polsce i pokazał Polakom jak można korzystać z telefonu i pomniejszać koszty usług telefonicznych smile.png

Edytowano przez maniks (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od kilku dobrych lat abonament w Plusie i nie narzekam. Większość moich znajomych ma w tej sieci rodzinka podobnie takżę to jest najbardziej korzystne dla mnie.

 

Co do Simplusa to też miałem kiedyś no i nie było wcale drogo. Smsy w pakiecie po 1gr, nielimitowane rozmowy i sms za 10 pln na miesiąc z wybranym numerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrys
Sieć bierzemy tam gdzie najwięcej dzwonimy ; )

To po pierwsze, po drugie taką która nie będzie miała białych plam na terenie w którym z niej najczęściej korzystamy.

Sam Play swoją infrastrukturą odstępuje od "trójcy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jeśli chodzi o współpracę Play<->Orange to jedyne co wiem to to, że zaczęli mieć roaming wzajemny ;-)

Play się na pewno nie sprzeda nikomu, a zwłaszcza Orange, jako że miał być alternatywą i będzie alternatywą.

Zresztą... dzięki takim tworom jak Play cała reszta ludzi może mieć telefony w lepszych cenach i abonamenty na lepszych warunkach. Tak samo było z Heyah i słynnymi smsami po groszu ;)

Edytowano przez theqkash (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja od kilku ładnych lat jestem klientem Plusa i jestem zadowolony. Zasięg jest wszędzie gdzie potrzebuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mialem Plusa, bylo spoko, potem mialem Ere, bo tylko tam byl iPhone i z zasiegiem lipa. Teraz jestem w Play i mam zasieg jak w Plusie, a place polowe rachunkow. Za 45zl brutto mam 270 minut do wszystkich, Play i stacjonarne za free i 2.8GB netu. Zyc nie umierac. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×