Skocz do zawartości
Mazter

ViPower VS ProHost VS ?

Polecane posty

Witam,

 

Do końca resellera w ProHost zostało mi jeszcze sporo czasu ale potrzebuję teraz kilku kont shared więc się zastanawiam czy nadal wykupić kolejne usługi tutaj czy powoli się gdzieś przenosić.

Jedyny powód to cena smile.png

Niezależnie o której noc/dzień zawsze mam szybko odpowiedzi, żadnych padów nie widziałem, śmiga elegancko jak trzeba.

Pytanie czy w ViPower będzie mi tak dobrze jak w ProHost? tongue.png

 

ViPower ma niższe ceny i więcej pojemności a widzę, że za jakiś czas będę miał z tym problem (co do resellera).

 

Druga sprawa to shared bo chcę przenieść stronki z innych firm.

Jedna ma średnio 40 odwiedzin dziennie + na wakacjach około 3 tygodni bardzo dużego ruchu (gdzieś statystyki się podziały i nie pamiętam ale sie martwię o punkty CPU).

W ProHost jest możliwość dokupienia punktów CPU jak i transferu więc jest spoko tylko jak to jest w ViPower?

Bez sensu trzymać cały rok porządne konto dla 3 tygodni "szału".

 

 

Dlaczego akurat Vi chcę porównywać? Bo jest w Polsce smile.png

Jak sądzicie warto się przenosić? Czy może lepiej płacić więcej a się o nic nie martwić?

Czy ViPower dorównuje ProHost a może przerasta? Gdyby nie cena to bym się nawet nie zastanawiał.

 

 

Wesołych Świąt!

Edytowano przez Mazter (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vipower możesz śmiało brać, miałem tam wiele usług zresztą co tutaj pisać, jakość na poziomie prohost a dużo mniej restrykcyjne limity.

Co do prohostu też złego słowa powiedzieć nie mogę, oprócz tych limitów, przeniosłem konto z prohostu na vipower dołożyłem 5 stron i nie było żadnych blokad gdzie na prohoście brakowało mi już pkt cpu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ViPower to solidna marka, możesz brać śmiało. Od kilku tygodni korzystam z ich usług i jestem w pełni zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Także mogę polecić Vi usługi. Chłopaki odpowiadają bardzo szybko na maile, odbierają telefony, nie kręcą nosem i nie mruczą, odpowiedzi są, szybie, klarowne i trafne.

Można się dogadać prawie w każdej kwestii - oczywiście w miarę rozsądku. Maszyny nie rebootowane bez potrzeby, jeśli jest takowa potrzeba przychodzi mail 3-4 dni wcześniej także, można sobie wszystko zaplanować.

 

Szczerze polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem z vipower chyba od samego poczatku i co tu duzo mowic. Najlepsza firma z jaka mialem do czynienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×