Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Maxon

[Sprzedam] CMS Filmów Online (nowość)

Polecane posty

Witam

Sprzedam system CMS do prowadzenia serwisu z filami online.

 

Kilka przykładowych funkcji:

Konta premium (dotpay i sms)

Filmy bez limitów z popularnych serwisów

Komentarze, oceny

Rejestracja, logowanie, ulubione

i wiele innych

 

Demo na PW, GG: 379 620 89

Cena: 50zł

Oferta ważna tylko dzisiaj, płatność mBank.

 

Dziękuje i Pozdrawiam

Edytowano przez Maxon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Oferta się już wczoraj zakończyła, w razie jakichkolwiek pytań proszę pisać na PW.

 

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oszust i krętacz, nie polecam! !

 

Pewnie że dema nie wrzuci, ani nie sprzeda przez allegro bo nie posiada praw do dalszej odsprzedaży!

Sprzedaję skrypt filmów CMS bez zgody autora! Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Qbelezo, proszę nie oczerniać. Ponieważ nie mógł pan sobie poradzić z instalacją i konfiguracją, pan chciał żebym odpowiadał na każde pańskie zachcianki. Jeszcze nikogo nie oszukałem więc twierdzenie że jestem oszustem nie jest tutaj na miejscu. Proszę o wypowiedź osób które miały ze mną styczność, a gwarantuje panu że nie będzie złego słowa o Mojej osobie.

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Maxon (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Ja miałem problem z działaniem skryptu, napisałem do Maxona, i mi pomógł. Okazało się że brakowało pliku .htaccess.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po 1 skrypt miał mieć aktualną bazę Videobb i Videozer, których nie miał....

Po 2 napisałem wiadomość czy ta osoba czyli "Maxon" ma prawo do dalszej odsprzedaży po czym odpisał mi na e-maila

 

"Witam, NIE ma prawa na odsprzedaż a nawet na używanie, sprawa zostanie prawdopodobnie zgłoszona do prokuratury."

Dodam że nazwisko Pana "Maxona" uzyskałem z przelewu, który wykonałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie, użytkownik "Maxon" nie ma żadnych praw do tego skryptu, został on skradziony ze strony multiseriale.pl (ponieważ na tą domenę jest licencja). Ja jestem jednym autorem tego skryptu (kamilos1200), sprzedaję go na allegro.pl, wystarczy szukać pod frazą "filmy online", dużo użytkowników z tego forum piszę do mnie o tym właśnie użytkowniku, pseudo programiście który nawet nie potrafi usunąć informacji o licencji, ręce opadają...

 

Dodam tylko że przygotowywana jest nowa wersja systemu KamCMS, głównie będzie poprawiony kod, jego przejrzystość oraz nowa szata graficzna i liczne modyfikację.

 

Pozdrawiam i proszę o nie kupowanie od tego użytkownika, kupując u mnie przez allegro, otrzymujecie działający skrypt łącznie z videobb i videozer oraz pomoc techniczną.

 

Dlaczego nie odpisuję na moje maile, wiadomości PW? Czyżby się wystraszył?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Tak, dokładnie, użytkownik "Maxon" nie ma żadnych praw do tego skryptu, został on skradziony ze strony multiseriale.pl (ponieważ na tą domenę jest licencja). Ja jestem jednym autorem tego skryptu (kamilos1200), sprzedaję go na allegro.pl, wystarczy szukać pod frazą "filmy online", dużo użytkowników z tego forum piszę do mnie o tym właśnie użytkowniku, pseudo programiście który nawet nie potrafi usunąć informacji o licencji, ręce opadają...

 

Dodam tylko że przygotowywana jest nowa wersja systemu KamCMS, głównie będzie poprawiony kod, jego przejrzystość oraz nowa szata graficzna i liczne modyfikację.

 

Pozdrawiam i proszę o nie kupowanie od tego użytkownika, kupując u mnie przez allegro, otrzymujecie działający skrypt łącznie z videobb i videozer oraz pomoc techniczną.

 

Dlaczego nie odpisuję na moje maile, wiadomości PW? Czyżby się wystraszył?

 

Napisz skrypt który sprawdza czy jest możliwe działanie na serwerze o tym IP jeżeli nie to wyświetla jakiś komunikat że strona nielegalna i ukryj takie coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ale przecież większość osób nie patrzy nawet w kod tylko instalują i reklamują :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Jak zobaczy blokade to se powie "O kurw... i co ja zrobię? Dobra poszperam trochę a jak nie to dla Zenka dam, on się zna na tym i na pewno mi usunie te badziewie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Jak zobaczy blokade to se powie "O kurw... i co ja zrobię? Dobra poszperam trochę a jak nie to dla Zenka dam, on się zna na tym i na pewno mi usunie te badziewie"

 

A zenek powie daj 15zł to ci usune... O kurde jeszcze mam ci płacić? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×