Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
majkelnajt

Szukam serwera VPS

Polecane posty

Witam serdecznie już kiedyś pisałem na forum w sprawie serwera ponieważ mam w ,,nazwa '' i przekraczałem limit wysyłania danych z i do bazy danych natomiast informatyk z optymalizował mi ten parametr i jest w porządku.

 

Mam problem w ,,nazwa '' kiedy to nagle na stronie pojawia się blisko 700 użytkowników naraz wtedy strona ciężko się otwiera i strasznie wolno działa a czasem nawet nie wyświetli strony.

 

Liczba żądań HTTP - ok 1 MLN

Liczba połączeń do baz danych liczona na serwer w ciągu doby - 110 tys

transfer miesięczny całkowity - 474415.7 MB

 

Serwer potrzebny wraz z baza danych max do 8 stycznia cena budżetu do 150 zł brutto/miesiecznie

 

Serwer ma sprostać wymaganiom tzn transfer miesięczny i inne parametry no i zeby byl szybszy od tegoi w ,,nazwa''

 

Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Zapraszam do skorzystania z naszej oferty:

 

http://biznes-host.pl/vps_directadmin/

 

Za 79 zł brutto masz 50 gb miejsca, 500 gb transferu, Panel DirectAdmin , administracje z naszej strony i darmowe przeniesienie strony na nasz serwer :)

 

Jeśli masz jeszcze jakies pytania zapraszam na PW lub na bok@biznes-host.pl

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za 150 zł brutto miesięcznie mogę wydzielić VPS z połowy zasobów serwera ktróy mam zlokalizowany w eTop w W-wie:

 

Procesory 2x Intel Xeon Westmere 4C E5620 2.4G 12M 5.86,

Pamięć: 6x Samsung 4GB DDR3-1333 1Rx4 ECC REG RoHS)

Dyski: Macierz RAID 10 - z 4 Seagate Momentus XT (hybrydowe)

Brak limitu transferu danych

Wirtualizacja: HyperV

 

Jak potrzeba coś więcej - też nie ma problemu. Gwarantuję, że nic się nie będzie zacinać.

 

Pozdrawiam,

 

GPShosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, zachęcam do zapoznania się z ofertą vmline.pl. Jeśli zależy Panu na wysokich osiągach, proponuję serwer na wirtualizacji Xen-HVM. Dodatkowo przydałyby się wykresy obciążenia z nazwa.pl by dopasować ofertę. Dla serwowania dużych projektów stosujemy zaawansowaną konfigurację wydajnego serwera www nginx. W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą http://www.statnet.pl/ na hosting dedykowany: http://www.statnet.pl/hosting/

 

Pakiet OVZ-HD3 powinien spełnić oczekiwania.

 

Hosting Dedykowany to serwer VPS w konfiguracji typowej dla hostingu. Serwer posiada wszystkie usługi i ustawienia potrzebne przy standardowym hostingu łącznie z panelem DirectAdmin, który umożliwia łatwe zarządzanie uruchomionymi usługami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×