Skocz do zawartości

Polecane posty

Niestety w tej chwili działa jedynie zapasowy DNS...

Nie jest dobrze z 2ap.pl ostatnimi czasy blink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam małe pytanie dotyczące płatności. Czy płatność sms premium służy tylko przedłużenia okresu usługi czy też może być to główna forma płatności za hosting? Chciałbym wykupić pierwsze 2 miesiące za sms, a dopiero później płacić przelewem. Czy jest to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym pochwalić hosting, za to jak teraz pracuje smile.png

 

Po drugie, przed chwilą otrzymałem meila o treści następującej (jest to fragment tekstu):

"W dniach 13.02.2012 oraz 25.02.2012 w godzinach porannych odczuwalne było spowolnienie działania hostingu lub częściowa niedostępność spowodowane nagłą usterką - za zainstałą sytuację serdecznie przepraszamy. Stabilność usług została już w pełni przywrócona, w ramach rekompensaty abonament kont aktywnych w tym czasie został przedłużony o 21 dni."

 

Postąpili bardzo dobrze a na dodatek wprowadzają wiele zmian, zmian na plus smile.png

 

Mam także pytanie do 2ap.pl i jeśli tutaj ktoś z obsługi zajrzy, to proszę o odpowiedź.

 

Otóż jak widać w cytacie, otrzymałem 3 tygodnie przedłużenia hostingu.

Wcześniej również dostałem 7dni za emigrację do Warszawy.

Czy w związku z tym, wszystkie te przedłużenia się sumują i do ostatniego dnia mojego abonamentu mogę doliczyć sobie w tej chwili 28dni biggrin.png ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I napewno nie będziesz żałował decyzji, bo to b.dobry hosting napędzany .....FreeBSD+nginx&FastCGI smile.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Dziś ok 17:30 zakupiłem hosting EKO w firmie 2ap.pl, będę tu Wam szczegółowo opisywał jak sprawuje się ten hosting i obsługa. Główny nacisk położę na prawdomówność - czy ten hosting na pewno jest bez limitu transferu. Zainteresowany ofertą napisałem e-mail do administracji z pytaniem jakie są ograniczenia serwera, jak są ustawione parametry bezpieczeństw. Dostałem odpowiedź, że wszystkie limity jakie są, to są one przedstawione na stronie oferty: http://www.2ap.pl/oferta-eko.html Jakby nie patrzeć, to są tam jedynie typowe ograniczenia dla stron dynamicznych. Ja tam będę trzymał strony statyczne - czysty HTML oraz zdjęcia, więc moich stron... nie dotyczy żadne wymienione tam ograniczenie. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce

 

No to startujemy:

 

Po prostej rejestracji dostałem wszystkie dane do logowania, zalogowałem się, wgrałem pliki na serwer, wchodzę na stronę, a tam zamiast strony komunikat 403 Forbidden. Teraz godzina pierwsza w nocy dalej nie działa więc napisałem e-mail do supportu. Błyskawiczna i rzeczowa odpowiedź, że przy rejestracji podałem subdomenę która jest już używana i system tego nie wyłapał, stąd ten błąd. Po zmianie nazwy domeny wszystko śmiga jak należy.

Edytowano przez stefan86 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kilku tygodni trzymam u nich pocztę i mniejsze strony - jak dla mnie rewelacja.

Serwer w Polsce, niskie pingi. Bajecznie prostu panel do obsługi, dostęp do ssh, bardzo dobry kontakt z pomocą.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z ich usług jakieś dwa miesiące. Brak jakichś poważnych problemów, te mniejsze są bardzo szybko rozwiązane. Jeśli oczekujesz szybkiej pomocy możesz napisać zawsze na irc-u. Niczego lepszego w tej cenie nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny był kontakt do czasu opłacenia zamówienia, na razie od dwóch tygodni próbuję się doprosić o dodatkowe konto FTP. Pisałem, że w panelu wyświetla się błąd: "Nie posiadasz uprawnień, aby utworzyć konto w tej domenie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny był kontakt do czasu opłacenia zamówienia, na razie od dwóch tygodni próbuję się doprosić o dodatkowe konto FTP. Pisałem, że w panelu wyświetla się błąd: "Nie posiadasz uprawnień, aby utworzyć konto w tej domenie".

 

Musiał Pan czekać 3 dni licząc od daty wysłania odpowiedzi na nasz e-mail aby podał Pan dane konta do założenia a nie 2 tygodnie. Problem wyjaśniony mailowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×