Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam, poszukuję hostingu o limicie bazy danych minimum 10 lub bez limitu.

Dobrze by było również aby był jak największy transfer miesięczny, a chodzi o postawieniu kilku blogów opartych o WP.

Jakie są opinie o ofercie firmy www.2ap.pl a mianowicie pakiecie "Eko" -> http://www.2ap.pl/oferta-mini.html

W pierwszym roku płacimy 60pln a w kolejnych po 100pln bądź mniej jeśli będzie jakaś promocja.

Zatem chciałbym się dowiedzieć czy istnieje lepsza oferta od podanej wyżej w cenie do powiedzmy tych 100pln rocznie.

Firma 2ap.pl oferuje dobre warunki (brak limitu transferu jak i ilości baz danych, a to jest bardzo pomocne przy stawianiu kilku blogów).

Niestety jest mało opinii o tej firmie i dlatego założyłem ten temat.

Proszę o rady co do zakupu tego planu hostingowego, lub wskazaniu innego względem ceny i parametrów, które wymieniłem.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ofercie 'eko' masz limit Interpretatorów PHP => 4, a zakładam że pociągniesz więcej na wordpresie blink.png , także raczej ten pakiet nie jest skierowany dla twojego projektu. Ogólnie hosting ten polecam, także warto w nim na pewno hostować swoje projekty ... support ok , serwery ok , pady brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No niestety, ja za bardzo nie wiem jeszcze na co mam zwracać przy takich projektach uwagę i dlatego doradzam się na forum. W takim razie proszę o wskazanie jakiegoś innego hostingu o podobnych parametrach, lecz z większym limitem tych "Interpretatorów".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze są jakieś ograniczenia to nie VPS czy dedyk... jak nie 'php to cpu %'

Hosting 2ap.pl najlepszy wybór ale na pewno nie oferta 'eko' , po prostu nie wyrobisz z limitem ale pisz do ich boku, pomogą Ci wybrać konto u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Proponuje złożenie zamówienia na konto testowe (7 dni) i sprawdzenie, czy ilość uruchomionych jednocześnie interpretatorów PHP będzie wystarczająca.

Przy większości zastosowań limit ten (właściwie jedyny, który stosujemy) nie wpływa na działanie stron użytkownika - jednak wszystko zależy od czasu generowania odpowiedzi przez skrypt i ilości równoczesnych żądań (ruchu na stronie).

W razie problemów możemy udostępnić statystyki wykorzystania procesów PHP.

 

Pozdrawiam,

Arkadiusz Nowara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko by było dobrze gdybym ten blog (blogi) postawił w okresie testu. Niestety blogi te pochłaniają wiele czasu (między innymi: dużo czytania i szukania informacji) i nie udało by mi się zdobyć wystarczającego obciążenia ruchem w tak krótkim czasie. Jeśli to ograniczenie ma mnie blokować, to niestety muszę zastanowić się nad innym hostingiem. W tej chwili cały czas szukam i testuję vipower.pl, a tam niestety znów jest limit 5 baz danych i 20GB transferu, a ja nie mam pojęcia ile takiego transferu będzie generowanego z takich blogów. Dlatego też dobrą ofertę posiada firma 2ap.pl, prócz ograniczenia (które może być przykre) o którym pisze Voti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy 50zł wydatku na rok zakładając, to Ty z blogiem raczej nie ujedziesz.

Stawiasz na pewniaka i spokojnie prowadzisz projekt, ewentualnie zawsze support zaoferuje Ci inną ofertę przy nadużyciu limitów. Nie ma sytuacji które nie mają rozwiązania.

Jest zasada "płacisz i masz czego wymaga twój projekt lub kupujesz tanio i wpadasz po kolana w g***o"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem i cenię Twoją wypowiedź.

Chodzi o to, że dobrze by było aby mnie nic nie blokowało, a jeśli w jakiś stopień mam odczuwać dyskomfort w czasie korzystania z hostingu, to muszę się dobrze zastanowić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o to, że dobrze by było aby mnie nic nie blokowało

To niestety, musisz przesunąć wajchę z pozycji TANIO na DOBRZE :)

Tych dwóch cech (wybitnej budżetowości i rzeczywistym braku jakichkolwiek celowych limitów) pogodzić się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak i napewno lepiej wyjdziejsz na limicie Interpretatorów PHP niż %cpu.

Znam to z życia ....rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wątpię i również cenię, ja nawet nie wiem do czego one służą happy.png

A zakładając że w 2ap.pl w drugim roku bym płacił te 100pln (ponieważ teraz jest promocja i się płaci 60pln za pakiet o którym pisałem) to jest jakaś inna oferta, która by była lepsza przy budżecie z góry wynoszącym 100pln ???

Edytowano przez endriu1987 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W najtańszym pakiecie można użyć 100% trzech rdzeni, więc hulaj dusza piekła nie ma.

Chętnie przeniosę się tam z VPS, bo już nie wyrabia powoli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym że jeden interpretator = jeden request aktualnie przetwarzany. Więcej niż 4 requesty przetwarzane równocześnie = reszta dostaje błąd 502. Sporo zależy od tego ile owe skrypty php potrzebują zasobów - im więcej tym dłużej się wykonują i tym dłużej "zajmują" interpretator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak wszystko zależy od czasu generowania odpowiedzi przez skrypt i ilości równoczesnych żądań (ruchu na stronie).

 

Jak widzisz nie bardzo. Sam nie wiesz jaki będziesz miał ruch. Postaw na tydzień na testowym poproś kumpli, żeby wchodzili jednocześnie, obciążcie trochę skrypt i jak nie będzie problemów to stawiaj. Potem jak będziesz miał już bardzo duży ruch to zrobisz upgroade serwera.

Edytowano przez Cyprian Bartoń (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze nie polecam tego hostingu, miałem tam konto WWW i nie było najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zawsze mnie to zastanawia dlaczego ktoś się rejestruje na forum aby kogoś zjechać, a nigdy coś takiego nie dzieje się w drugą stronę, aby pochwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Edart, złośliwość ludzka i myśl, że jak coś nie działa to zawsze wina zwalana jest na firmę ;)

A ja polecam 2ap, świetny support, nigdy się nie zdarza żeby nie odpisano na maila, to co się kupi to się dostaje. Jak ktoś nie jest pewny czy jakiś pakiet mu uciągnie strone/y to może wziąć konto testowe i sprawdzić jakie obciążenie jest generowane ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego od razu złośliwość? Każdy ma prawo do własnej opinie i tyle. Lepiej się zająć utrzymaniem usług niż płaczami na forum, czy coś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jest tak, że jedna sprawa wygląda zgoła inaczej od strony klienta i firmy. Nie wierzę w to, że jakakolwiek firma olewa swojego klienta i nie stara się medialnie rozwiązać sprawy/problemu (oczywiście są wyjątki nawet tu na forum, ale to są prawdziwe wyjątki).

 

Przez ostatnie miesiące przez forum "przebiegają" klienci (przeważnie bardzo młodzi ludzie) którzy już nie tylko szukają danej usługi, tylko żądają jej. Często jest tak, że im dana firma więcej pomaga klientowi, czy tez stara się pomóc rozwiązać problem wychodzi na tym najgorzej, klient ucieka do innej firmy i wtedy psioczy jaka ta firma była zła. Po jakimś czasie jednak dochodzi do wniosku, że nie taki diabeł straszny i może by warto wrócić do danej firmy bo miała lepszy support, szybsze serwery itp.

 

Jeśli klientowi nie odpowiada usługa na warunkach ustalonych w danym regulaminie, niech szuka innej firmy, która posiadając małą ilość klientów sprosta jego żądaniom. Czasami bardzo trudno znaleźć nawet rozwiązanie, bo taki klient "rozkapryszony" nie jest nawet skory do rozmowy i uważa, że wina jest zawsze po stronie danej firmy, a jednak nie zawsze tak jest na prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się cały czas zastanawiam nad wypróbowaniem tego hostingu, lecz kurcze obawiam się że w ciągu tygodnia nie będę miał wystarczającego ruchu i raczej jestem tego pewien. Czy ten limit 4 interpretatorów waszym zdaniem ma szansę wystarczyć, zakładając że postawię bloga i będzie na nim (powiedzmy) do 20 osób w jednym czasie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się cały czas zastanawiam nad wypróbowaniem tego hostingu, lecz kurcze obawiam się że w ciągu tygodnia nie będę miał wystarczającego ruchu i raczej jestem tego pewien. Czy ten limit 4 interpretatorów waszym zdaniem ma szansę wystarczyć, zakładając że postawię bloga i będzie na nim (powiedzmy) do 20 osób w jednym czasie ???

 

 

W przypadku bloga powinno wystarczyc, w koncu nikt nie odswieza bloga co chwile. Zawsze mozesz wziac test, odpalic jakis reload every z roznym czasem, nawet w kilku kartach, zeby zasymulowac obciazenie i zobaczyc jak sie sprawuje, np przy jakim poziomie odswiezen zacznie rzucac bledami 502

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×