Skocz do zawartości

Polecane posty

Witaj,

 

dziękuję za Twoją wiadomość i za Twoje spostrzeżenia.

 

 

  • Panel - jest i działa. Mam małe doświadczenie z ISPConfig, ale po tygodniu nie mam problemu z obsługą

 

Korzystamy z panelu ISPmanager 5 z własnymi modyfikacjami :).

 

 

  • klient Git - jest i działa. podobnie jak SSH. Brak byłby dużym minusem. Jeszcze tydzień temu w Webh nie było, ale już uruchomili.

 

Git został uruchomiony po wielu sugestiach naszych klientów. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje. Tworzymy tą usługę dla was :) i jak jesteśmy w stanie coś klientom ułatwić to chętnie przystajemy na takie propozycje.

 

 

 

  • Backup - przeniosę do pozytywów jak zacznie działać. Ponieważ widziałem już na forum, że ktoś miał dokładnie ten sam problem, uznaję że nie jest to odosobniony przypadek. W skrócie backup jest widoczny w panelu (dla WWW robiony co 6 godzin, dla bazy danych co 1 godz), ale próba pobrania kończy się wygenerowaniem pustych plików.

Zarówno bazy jak i pliki stron mają backup co godzinę :). Przekażę ten problem do naszego administratora żeby ponownie zweryfikował opisywaną sytuację.

 

 

  • Limit zapytań zapisu 25000 (dla użytkownika MySQL na godzinę)

 

Limit ten został podniesiony do 50000. Zmiana u wszystkich klientów powinna być widoczna do kilku dni.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam od jakiegoś czasu z usług webh, ostatnio również z hostingu i jestem bardzo zadowolony. Cieszy mnie, że po uwadze dotyczącej git-a, udało się go błyskawicznie wdrożyć, dorzucą jeszcze composera i będzie super :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@diego Wdrożenie composera jest w planach na najbliższy czas :-) Mamy nadzieję, że poprawi to jeszcze bardziej Twoje zadowolenie z naszych usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po moich przeprawach z innymi usługodawcami, wielki plus dla webh.pl za jakość ich hostingu. Widzę, że opinie są różne ale w porównaniu z moimi wcześniejszymi doświadczeniami to niebo a ziemia. Ostatnio też przenosiłam z vpsa na hosting i jedno i drugie działa fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękujemy Wam za wszystkie feedbacki

 

Marzy mi się Node.js na hostingu webh. :)

 

Jest to na naszym todo, z czasem być może się taka funkcjonalność pojawi ;-)

 

Po moich przeprawach z innymi usługodawcami, wielki plus dla webh.pl za jakość ich hostingu. Widzę, że opinie są różne ale w porównaniu z moimi wcześniejszymi doświadczeniami to niebo a ziemia. Ostatnio też przenosiłam z vpsa na hosting i jedno i drugie działa fajne.

 

Dziękujemy za zaufanie i za opinię - liczymy na dalszą owocną współpracę :-)

 

 

---

 

Przypominamy o obowiązujących kodach promocyjnych:

- WHT50 - 50% rabatu na pierwszą płatność na serwery VPS OpenVZ

- WHT90 - 90% rabatu na pierwszą płatność na hosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to na naszym todo, z czasem być może się taka funkcjonalność pojawi ;-)

 

Możecie publikować swoją listę TODO i kolejność w jakiej macie zamiar wdrażać kolejne rzeczy?

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Możecie publikować swoją listę TODO i kolejność w jakiej macie zamiar wdrażać kolejne rzeczy?

 

Zobaczymy co da się zrobić:-)

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i beczka miodu się wyczerpała, czas awarii Cloud Hosting. Zauważone ok. 14:00. Start.

 

Strony się nie ładują. WWW i PHP działa. Można się zalogować do mysql, ale próba zapytania update to minuta zawiechy i komunikat:

ERROR 1205 (HY000): Lock wait timeout exceeded; try restarting transaction

Limity użytkownika nie przekroczone. Strony są testowe z zerowym ruchem.

 

EDIT. O 14:44 strona ruszyła ponownie. Czekam na wyjaśnienie supportu.

 

EDIT 2: Zgodnie z informacjami z supportu

Informuję, że na Pana koncie wystąpił problem związany z oprogramowaniem nadzorującym wykorzystanie zasobów MySQL'a przez Pana usługę. Problem ten spowodował m.in. problem z wykonywaniem updatów. Usterka ta została rozwiązana i nie powinna występować w przyszłości.

 

Zauważony czas trwania usterki: ok. 50min. Support oceniam pozytywnie, sprawą zajęli się szybko, w 15 minut po zakończeniu awarii miałem informację z wyjaśnieniem.

Edytowano przez nnd_newbie (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zanotowaliśmy żadnej awarii związanej z naszą usługa hostingu cloud.

 

Proszę o zrobienie zgłoszenia z opisem problemu, nasz support zajmie się problemem.

 

Temat z opiniami o firmie, nie jest najlepszym miejscem do zgłoszenia problemów technicznych w obrębie jednego konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgłoszenie zrobione przez panel jeszcze przed wpisem tutaj.

 

Uważam, ze info o awarii to lepsza i bardziej obiektywna opinia niż "Pan Misio mi pomógł. Kocham ich!" albo "Nie potrafili mi skonfigurować konta. Nie potrafili mi pomóc. Nie potrafili ze mną rozmawiać. Są głupi." A takie są równie często. Jak się awaria skończy to opiszę czas i sposób jej rozwiązania. Uważam, że trudno o lepszą opinię na temat firmy i hostingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zanotowaliśmy żadnej awarii związanej z naszą usługa hostingu cloud.

 

Proszę o zrobienie zgłoszenia z opisem problemu, nasz support zajmie się problemem.

 

Temat z opiniami o firmie, nie jest najlepszym miejscem do zgłoszenia problemów technicznych w obrębie jednego konta.

 

Coś jednak musiało pójść, w tym momencie strony podpięte pod bazy danych na hostingu cloud nie działają. Sam z poziomu panelu także nie mogę się do nich dostać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

 

potwierdzam problem na niektórych kontach naszych klientów. Problem był związany z oprogramowaniem limitującym i nadzorującym wykorzystanie zasobów MySQL przez użytkowników. Dla części kont zostały zablokowane m.in. updaty w MySQLu właśnie przez w/w błąd. Problem został rozwiązany i nie powinien już występować w przyszłości.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że uzupełniliśmy pulę kodów na serwery OpenVZ oraz hostingi - wszystkie kody zostały wyczerpane i niektórzy mogli się nie załapać :-)

- WHT50 - 50% rabatu na pierwszą płatność na serwery VPS OpenVZ

- WHT90 - 90% rabatu na pierwszą płatność na hosting

Edytowano przez webh (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczu

Informuję, że uzupełniliśmy pulę kodów na serwery OpenVZ oraz hostingi - wszystkie kody zostały wyczerpane i niektórzy mogli się nie załapać :-)

 

 

- WHT50 - 50% rabatu na pierwszą płatność na serwery VPS OpenVZ

- WHT90 - 90% rabatu na pierwszą płatność na hosting

 

A jak chcę pierwszą płatność dokonać za cały rok z góry na pakiet "Linux VPS - Pro" to też zadziała kod? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

A jak chcę pierwszą płatność dokonać za cały rok z góry na pakiet "Linux VPS - Pro" to też zadziała kod? :-)

 

Jak najbardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graczu

 

Jak najbardziej :)

 

No i bajer, właśnie odezwała się we mnie cebula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

No i bajer, właśnie odezwała się we mnie cebula.

 

Zapraszam zatem na pokład :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informuję, że uzupełniliśmy pulę kodów na serwery OpenVZ oraz hostingi - wszystkie kody zostały wyczerpane i niektórzy mogli się nie załapać :-)

 

 

- WHT50 - 50% rabatu na pierwszą płatność na serwery VPS OpenVZ

- WHT90 - 90% rabatu na pierwszą płatność na hosting

 

via Panel

 

Kod promocyjny 'WHT50' nie może być wykorzystany z tymi usługami
czy to znaczy, że już po promocji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

via Panel

 

Kod promocyjny 'WHT50' nie może być wykorzystany z tymi usługami
czy to znaczy, że już po promocji?

 

 

Promocja nadal działa i obowiązuje dla nowych klientów.

 

Jeśli byłeś juz klientem a chciałbyś skorzystać z promocji, skontaktuj się z nami przez panel, coś poradzimy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ech...

Pół roku temu narzekałem (są posty w tym wątku) na słabą wydajność dyskową na ich Linux VPS Pro. Przenieśli mój kontener na świeżą maszynę i problem zniknął.
Z czasem jednak wydajność spada (zakładam, że w miarę zapełniania maszyny) aż znowu dobrnęliśmy do marnych transferów.

 

Kolejny problem - brak dostępu do kopii z poziomu panelu administracyjnego. Pisałem do wsparcia o tym problemie już kilka miesięcy temu. Dostałem odpowiedź, że pracują nad tym, że kopie robią się prawidłowo i mogą je montować jeśli poproszę o to za pośrednictwem wsparcia. Jak widać na załączonym obrazku praca chyba wciąż trwa, bo problem nadal istnieje.

 

Patrzę na to z duszą na ramieniu...

 

webh.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Dyski SSD przede wszystkim gwarantują niskie czasy dostępu. Nie jesteśmy w stanie w ramach usługi współdzielonej zapewnić Panu dostępu do 100% fizycznej przepustowości dysku.

 

Proszę o utworzenie zgłoszenia w sprawie kopii w panelu billingowym, nasz administrator przyjrzy się tematowi.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Edytowano przez k.kozak (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Witam. Macie u siebie serwer VPS KVM za 49zł netto. Czy do niego jest też Direct Admin?

 

W tej cenie? No raczej nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nasz VPS KVM kosztuje 49 zł brutto ;-).

 

Direct Amin oferujemy jedynie w ramach licencji dożywotniej za 299 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×