Skocz do zawartości

Polecane posty

Przelewy online mBank do Dotpay i potem do Pańskiego Banku dochodzą teoretycznie w 3 minuty.

Więc proszę nie wypisywać farmazonów, że dochodzą w ciągu 1-7 dni

 

Proszę zacytować treść gdzie podawałem, ze przelew idzie do nas 7 dni? Pokazałem Panu tylko wycinek regulaminu (którego Pan nie czytał), że zastrzegamy sobie możliwość uruchomienia usługo DO SIEDMIU DNI.

 

 

Nawet system WHMCS pokazuje, że rachunek został opłacony, a 2 dni czekam z kumplem na aktywację VPS'a.

 

Zgodnie z tym co już wyżej napisałem płatność została zaksięgowana natomiast uruchamianie usługi trwa do 7 dni. Zgodził się Pan na ten punkt regulaminu więc nie rozumiem w chwili obecnej w czym problem?

 

Do chwili obecnej też nie otrzymałem identyfikatora zgłoszenia do BOK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@dofrian

Może zamiast pisać email lepiej utworzyć zgłoszenie w panelu klienta, zadzwonić, rożnie to bywa email może nawet nie dotrzeć lub do spamu trafić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja VPS w końcu nastąpiła po osobistym kontakcie PW z webh.pl, ale niestety nie działa u nich coś Internet, wogóle nie pobiera się plik z noc.gts.pl, ani apt-get update nie działa... Zresztą to nie tutaj będę o wszystkim technicznym pisał, tylko gdzie indziej.

 

Nie da się utworzyć ticketa w panelu Klienta.

rozglądaj się za nim coś napiszesz ....

 

Leci DDOS. Proszę o chwilkę cierpliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu wszystkiego chciałbym wystawić opinię na temat Webh.pl

A więc tak.

Mimo, że musiałem czekać na aktywację usługi VPS 2 dni, kontakt e-mail był fatalny i przepustowość była zbyt niska, to po tym jak zadzwoniłem do Webh.pl, wszystko się znacznie poprawiło. Zostały wprowadzone poprawki co do konfiguracji OpenVZ - tzn. funkcja VPN została włączona ( zapomniałem poprosić o odblokowanie regułki iptables, gdybym poprosił to raczej VPN by działał pomyślnie ), przepustowość znacznie wzrosła do prawie 100 Mbps.

Chciałbym wszystkich, w tym webh.pl przeprosić za oczernianie firmy Webh.pl, skoro nawet nie skontaktowałem się w pełni z tą firmą i nie otrzymałem tej usługi. Doszedłem do wniosku, że należy najpierw przetestować jakość usług Webh.pl, a następnie wystawić opinię.

 

Przede wszystkim uświadomił mnie o tym Tomasz Kisielewski, że zbyt ostro piszę do wszystkich... Powinienem raczej bardziej wyhamować i zachować się kulturalniej. Więc jeszcze raz przepraszam i liczę na wybaczenie.

pierwszy mądry post co napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Staram się, aby przemawiał mnie zdrowy rozsądek. Nigdy nie miałem zamiaru kogokolwiek obrażać, ani oczerniać. Poniosły mnie po prostu emocje po tym jak webh.pl rozczarował mnie totalnie, bo co było na zwykłym VPS'ie niebyło adekwatne do testowego VPS'a, ponieważ wszystko było różnie... Podczas testu miałem świetny kontakt mejlowy z webh.pl, a gdy ja z kolegą zakupiliśmy VPS'a, to po prostu była lipa. Ale tak jak pisałem powyżej, wszystko się znacznie poprawiło, nawet kontakt z nimi jest bardzo wzorowy, konsultant rzeczowy i szybki. Nawet zwrócili mi bez problemu gotówkę i przeniosłem się do innej firmy która oferuje VPS'a z wirtualizacją KVM/Xen, żeby nie napotkać dalszych problemów związanych z pełnym dostępem do regułki iptables i funkcji VPN'a w kernelu OpenVZ.

taki mały ot

kogo tym razem wybraleś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co ma geolokalizacja IP do pingu skoro serwer i tak jest za kilkoma rzekami i górami ?

 

sshd, na pewno webh odetchnął, hehe

 

PS nie wiedziałem że Kisiek gdzieś poza sceną ludzi "nawraca" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sshd, na pewno webh odetchnął, hehe

 

Każdy ma prawo do nerwów. Ja wszystko rozumiem jeżeli ktoś ma faktycznie jakieś podstawy do tego. Tutaj mamy przykład osoby która zrobiła wielkie zamieszanie o nic...

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

webh.pl - czy ostatnio macie jakieś problemy z perringiem do TP? Przez frankfurt wszystko leci ostatnio:

 


Trasa ledzenia do webh.pl [194.28.51.40]
przewyľsza maksymalnĄ liczb© przeskok˘w 30

 1    <1 ms    <1 ms    <1 ms  unknown [192.168.2.1]
 2	 1 ms	 1 ms	 1 ms  192.168.1.1
 3    24 ms    25 ms    24 ms  war-ru6.neo.tpnet.pl [213.25.2.11]
 4    27 ms    36 ms    27 ms  war-r3.tpnet.pl [80.49.0.49]
 5    23 ms    24 ms    23 ms  war-r4.tpnet.pl [194.204.175.226]
 6    48 ms    47 ms    48 ms  bundle-ether6.ffttr1.FrankfurtAmMain.opentransit.net [193.251.250.169]
 7    44 ms    43 ms    73 ms  tiscali-3.GW.opentransit.net [193.251.255.142]
 8    92 ms    63 ms    61 ms  xe-2-2-0.waw10.ip4.tinet.net [89.149.186.86]
 9    45 ms    46 ms    45 ms  93.159.61.6
10    46 ms    46 ms    46 ms  s2.x12.pl [193.227.116.246]
11    47 ms    45 ms    45 ms  web.teredo.pl [194.28.51.40]

—ledzenie zakoäczone.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko strona główna leci w ten sposób. Normalne serwery gdzie są strony klienckie lecą inną trasą:

 

np. 91.205.75.103

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, ja polecam serwery naprawde szybkie, kontak z bok szybko z maila nie korzystam, ale telefon zawsze jest odbierany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jskość również okej, uptime miałem coś koło 40dni i musialem zrobić restart :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam, ale zaliczyłem coś koło 170 dni, a potem sam zrobiłem restart....

 

Jakość super, czasami trzeba poczekać chwilę na odpowiedź, ale zasoby są, łącze jest.

 

EDIT: Mam pakiet Full gdyby ktoś pytał

Edytowano przez Misiek08 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy w ogóle tam ktoś pracuje czy wszstko automaczycznie? pytam bo wysłałem 2 ważne e-maile a nikt nie odpisuje juz cały dzień a usługa leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×