Skocz do zawartości

Polecane posty

No nareszcie :) A jak będzie wyglądać nowa oferta? W czym zmiany bo jeśli spore to się wstrzymam z zamówieniem usługi jeszcze...

Dodatkowo Jakie procesory uzywacie (sprzet ogólnie) na ktorym stoją vpsy z SSD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbuję dopiero zacząć przygodę z vipower.

 

Na starcie firma oferuje bezpłatny okres testowy. Krótki (7 dni) w porówaniu z innymi firmami (14 dni). Myk polega na tym, że za ten darmowy okres każą sobie potem płacić. Ważność konta liczy się od dnia rejestracji a nie dnia rejestracji+7 dni.

 

Na plus na starcie można zaliczyć, że problemy rozwiązywane są przez bok na bieżąco. W godzinach pracy tylko, ale jednak są rozwiązywane.

Edytowano przez wicy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że mógłby być dłuższy.

Szczególnie w wypadku gdy do konta mam czas usiąść poza godzinami pracy, głównie wieczorem i każde zapytanie do bok i odpowiedź zabiera mi dobę. W ciągu tygodnia testowego w zasadzie mam 4 dni na taką korespondencję.

Poza tym jak rozumieć zapis regulaminowy: "Abonent jest zobowiązany uiścić należną opłatę na rachunek wskazany przez Operatora przed końcem okresu testowego. Z chwilą zaksięgowania płatności ważność konta jest przedłużona zgodnie z opłaconym Abonamentem"

 

Ważność konta nie jest przedłużana o rok - zgodnie z planem - ale o rok minus 7 dni.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ważność konta nie jest przedłużana o rok - zgodnie z planem - ale o rok minus 7 dni.

 

Panie, strzeż nas przed takimi klientami ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Panie, strzeż nas przed takimi klientami ... ;)

 

bo rozróżniają darmowy okres testowy od odroczonej na 7 dni opłaty?

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TGX@ Domyśl się dlaczego, w końcu pracujesz w Biznes Host i NetDC? ;-)
Tam macie różne promocje przecież i ludzie są zadowoleni.

 

Całkiem niedawno pisałeś w naszych tematach specjalnie, tylko po to, aby do czegoś się doczepić, zresztą pisałeś w różnych tematach. Wtedy nikt nie wiedział, że Ty jesteś z konkurencji, sprytnie to ukrywałeś, nieładnie TGX ... :D

 

Odnośnie tematu, u nas jest darmowy okres testowy, jest to osobne konto. Kiedyś mieliśmy tak samo jak jest teraz w Vipower i nikt nie robił problemów.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

My wprawdzie liczymy czas abonamentu od momentu zapłaty ale powoduje to np. w przypadku jednoczesnego zakupu pakietu domena+hosting "ROZJECHANIE" się dat wygasania. Po roku najpierw dostanie przypomnienie o wygasającej domenie i dzwoni z pretensjami bo gdzie jest hosting i czemu za np. 2 tygodnie... ;)

 

Wniosek: ludziom NIGDY nie dogodzisz. Choćbyś zrobił najlepsze możliwe rozwiązanie ZAWSZE znajdzie się ktoś komu NIE będzie to pasowało.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TGX@ Domyśl się dlaczego, w końcu pracujesz w Biznes Host i NetDC? ;-)

 

To są tylko Twoje domysły... i nietrafione zupełnie, ale nie będę już Ci tłumaczył...

 

 

Chodziło mi tylko o pokazanie Twojego podejścia do klientów, Tych co zaczynają rozumieć więcej traktujesz jak idiotów, którzy tylko myślą jak tu naciągnać mzone...

 

Dla większości klientów te kilka dni nie robi różnicy, dla niektórych jednak liczy się zasada, a nie same "utracone korzyści"

 

 

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Wniosek: ludziom NIGDY nie dogodzisz. Choćbyś zrobił najlepsze możliwe rozwiązanie ZAWSZE znajdzie się ktoś komu NIE będzie to pasowało.

 

 

 

Dokładnie Mirek,

Najgorsze jest to, że na forum są ludzie, którzy zamiast to wyjaśnić potencjalnemu klientowi, że tak to czasami działa w firmach, jeszcze sugerują ewentualną winę firmy danej.

To jest prywatna zasada każdej firmy, jeśli klientowi nie odpowiada, wybiera po prostu inna firmę.

 

To są tylko Twoje domysły... i nietrafione, ale nie będę już Ci tłumaczył

 

Nie jest moim zamysłem wchodzenie z Tobą w jakąś dyskusję, chodziło tylko o to, abyś przestał już zachowywać się jako jakiś user forum, a zaczął poważnie podchodzić do tematów na forum jako osoba reprezentująca jedną z forumowych firm.

Z drugiej strony przepraszam za OT.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do opinii:

Plus - firma w ogóle zareagowała na wątpliwości klienta w sposób adekwatny

Drugi plus - bok działa również w niedzielę :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś wiadomo na temat nowej oferty Vipower/vihost?

 

Dodatkowo: Macie zamiar wprowadzić kody rabatowe - podobnie jak w BH?

 

 

Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej po prostu zamów serwer, który Cię interesuje i zgłoś się do nas na bok@vipower.pl z prośbą o okres testowy - to udostępnimy Ci serwer na 48 godzin na testy. Będziesz mógł przetestować łącze, wydajność macierzy.
Obecnie wszystkie serwery VPS uruchamiane są na gwarantowanym łączu 100Mbps, nie współdzielonym porcie.
Macierze składają się z 6 dysków Intel 520 w Raid10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używa ktoś serwerów VPS na dyskach SSD? Jak się sprawują?

 

My używamy od ponad roku. Zdarzały się drobne problemy, ale ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy. Naprawdę bardzo dobry VPS w rozsądnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy vipower ma jakis monitor stanu serwerów www?

Jakiś rok temu korzystałem z usług firmy, która posiadała monitor z graficzną prezentacją czasu reakcji serwera w trybie ciągłym. Pomagało to reagować na zgłoszenia użytkowników typu "strona mi się trudno otwiera".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@SanKen - dzięki, mogłeś nie zaobserwować problemów bo sprawdzałeś trochę później..

 

Mimo wszystko chyba znalazłem błąd na vipower:

 

 

W związku z przeprowadzonymi pracami przy serwerze hostingu współdzielonego ... Restart musi zostać wykonany w celu załadowania nowego jądra systemu, które umożliwi użycie wszystkich możliwości CloudLinux. Nasz autorski system zarządzania zasobami zostanie zastąpiony przez LVE cloudlinuxa, umożliwi to dokładniejsze przydzielenie zasobów dla każdego pakietu hostingowego.

 

Szkoda, że zauważenie problemu trwało tak długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sprawdziłem natychmiast.. Obie strony w ogóle sie nie otwierały. Sprawdzałem 2x, ale nie wiem jak to długo trwało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezmiennie od już dobrych kilku lat używam i polecam. Nie zamieniłbym na inny hosting, bo chłopaki naprawdę świetnie organizują sobie kontakt z Klientem odpowiadając na maile i tickety, nie wspominając już o tym, że w przypadku jakichś problemów nie związanych z ich odpowiedzialnością, czyli samym działaniem serwera, pomagają też w przypadku kiedy nie potrafiłem poradzić sobie z jakimś problemem dotyczącym działania jakiegoś testowanego przeze mnie skryptu. Miałem też swojego czasu VPS, na którym testowo trzymałem sobie radio i nie narzekam również, potrzebne mi usługi zostały wrzucone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam liczne pozytywne opinie. Korzystałem jakiś czas temu z VPSa i byłem zadowolony ze świadczonej usługi. Dodatkowy plus to przystępne ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Jak narazie moge się wyrazić w samych superlatywach :)

Co prawda dzisiaj rano dopiero wykupiłem Server VPS SSD (najmocniejszy) ale już mam pierwsze bardzo pozytywne opinie o tej firmie :)

Serwer aktywowany natychmiast, miałem jedno pytanie więc wysłalem ticketa - odpowiedź w niecałe 5 minut , super ! :)

Sam VPS chodzi świetnie, transfer dysku na poziomie 250 - 300 MB/s, a poniżej wynik speedtesta :)

 

4502081329.png

 

Aktualnie jestem bardzo zadowolony... mam nadzieje ,że uptime będzie tak wysoki jak transfery a wtedy szczerze moge powiedzieć ,że jakośc firmy ViPower jest na najwyższym poziomie :)

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem z vpsa vihost około 2-3 lat jeszcze jak vihost sprzedawał vpsy z lokalizacją w niemczech. Teraz przeszedłem na kebaba, czyli kimsufi, mimo to chciałem zostawić im swoją opinię. Przede wszystkim świetna jakość usług, większych padów nie uświadczyłem przez te wszystkie lata (miałem monitoring pingujący co 15 minut), jak przenosili serwery to oczywiście dali znać z dość dużym wyprzedzeniem. Świetny kontakt z BOKiem - bywały kruche miesiące w moim ówczesnym studenckim pożyciu, panowie nie widzieli problemów, bym co któryś miesiąc płacić z pewnym opóźnieniem. Polecam każdemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×