Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] unixstorm.org / unixstorm.pl

Polecane posty

Loadimpact.com, wget w pętli, który pobiera jakiś większy plik z Twojego forum i zjada Ci transfer, google bot...

Opcji jest dużo. Nie sądzę, żeby unixstorm podbijał Ci zużycie transferu. Zbyt duża i poważna firma z tradycjami, żeby bawić się w takie podchody :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Nie ma jak spiskowe teorie dziejów. "Kradnom" transfer, rozpylają mgłę... Czekam aż w zenboksie będą się skarżyli, że za dużo uników było na stronach... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam zablokowaną usługę ze zwględu na przekroczony transfer ... i właśnie czekam i teraz szukam kiedy odświerzają limit transferu czy 1 czerwca czy tydzień po miesiącu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam zablokowaną usługę ze zwględu na przekroczony transfer ... i właśnie czekam i teraz szukam kiedy odświerzają limit transferu czy 1 czerwca czy tydzień po miesiącu ...

 

Witam

Z tego co wiem po sobie transfer jest "kasowany" 1 dnia każdego miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam hosting na Unixstorm od 2009 roku i muszę przyznać że nigdy nie miałem z nimi problemu. Trzymam tam kilka domen, forum. Support w miarę wszystko ogarnia a ja mam spokój. Szybko odpowiadają i czasem zdarzqło się ze pomagali mimo że to ja nawaliłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widac masz strone w txt albo 0 odwiedzin ;) unixstorm po 3 dniach wylacza usluge jak przekroczysz ich dopuszczalne obciązenie ;)

 

W zasadzie szybko działa, lecz polityka firmy to dno, np. przekroczysz 3 dni pod rząd obciązenie i papa pieniązki za oplacony rok bo Cie wywalą. Jak by mieli honor i godnośc zwracali by za pozostaly okres...

 

Ktoś wredny zapusci loadimpact bo burak z unixstorm nie potrafił wyciąć 5 adresów ip które są stałe i żegnaj kliencie, po czasie można sie spodziewac kasacje konta "Podany adres email nie jest zarejestrowany w naszej bazie."

Edytowano przez rasputin (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
unixstorm po 3 dniach wylacza usluge jak przekroczysz ich dopuszczalne obciązenie ;)

Nie ma czegoś takiego jak "3 dni".

Niektórzy przekraczają nieznacznie limity przez kilka miesięcy, inni przez kilka tygodni. Prawie nigdy nie blokujemy konta po 3 dniach, co tak na marginesie moglibyśmy robić już po 1 dniu. Limity są od tego, aby ich przestrzegać, a nie przekraczać. Jeśli przekraczasz przez 3 dni z rzędu limity wykupionej usługi i pomimo otrzymywania ostrzeżeń nie masz zamiaru w żaden sposób zareagować to nie wiem do kogo powinny być te pretensje.

 

W zasadzie szybko działa, lecz polityka firmy to dno, np. przekroczysz 3 dni pod rząd obciązenie i papa pieniązki za oplacony rok bo Cie wywalą. Jak by mieli honor i godnośc zwracali by za pozostaly okres...

Bzdura. Nie ma żadnego terminu 3 dni. Nie robimy też żadnego problemu ze zwrotem środków. Wystarczy wysłać do nas reklamację, odsyłamy fakturę korygującą i po jej podpisaniu oddajemy nierozliczone kwoty.

 

Ktoś wredny zapusci loadimpact bo burak z unixstorm

Jeśli w taki sposób z nami próbowałeś dyskutować co dziwę się, że trwało to aż 3 dni.

 

nie potrafił wyciąć 5 adresów ip które są stałe i żegnaj kliencie

Nie kłam... Nie mieliśmy ataków z 5 IP od chyba nawet kilku lat (mówię o tych, za które ktoś mógł zostać zablokowany).

Ostatnia blokada konta jaką pamiętam była za notoryczne ataki DDoS na jedną stronę WWW. W ciągu kilku minut leciało na różne adresy URL w jednej domenie po kilkaset tysięcy zapytań HTTP z RÓŻNYCH adresów IP. W sumie przez cały czas przekroczono tam 1 mln unikalnych IP/połączeń. Nijak się to ma to 5 adresów IP...

 

, po czasie można sie spodziewac kasacje konta "Podany adres email nie jest zarejestrowany w naszej bazie."

Kolejna bzdura... Nie usuwamy kont z systemu billingowego dopóki nie poprosi o to użytkownik.

Jeśli nie wysłałeś do nas takiej prośby to konto cały czas jest w systemie. Najwidoczniej pomyliłeś adresy email i wpisujesz nieprawidłowe dane w przypomnieniu hasła..

Jeśli masz na tyle odwagi to podaj mi swoją nazwę użytkownika i przedstawię całą Twoją historię tak, jak wyglądała naprawdę.

Edytowano przez UnixStorm.org (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z US 3 lata + utrzymywałem domenę (1 lub 2 - już nie pamiętam).

 

Do plusów firmy można zaliczyć:

- szybki support który drąży sprawę do końca

- wysoki uptime

- dobry sprzęt na którym hula hosting

 

Do minusów:

- trochę za rygorystyczne limity

- brak promocji dla "stałych" klientów. (Promocja 50% tylko dla nowych klientów - jeśli chcesz się załapać to musisz zrezygnować z konfigurowanego przez siebie hostingu i przejść na nowy...) to przede wszystkim zdecydowało u mnie o zmianie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[...]

 

Do minusów:

- trochę za rygorystyczne limity

- brak promocji dla "stałych" klientów. (Promocja 50% tylko dla nowych klientów - jeśli chcesz się załapać to musisz zrezygnować z konfigurowanego przez siebie hostingu i przejść na nowy...) to przede wszystkim zdecydowało u mnie o zmianie firmy

 

Zawsze mieliśmy możliwość skorzystania z promocji 50% i jako stały Klient nie było z tym problemów, poza tym stali Klienci mają za każdy rok dodatkowy % upust, aż do 30% bodajże....

 

Co do limitów to się nie wypowiem, bo ich nigdy nie (u)dało nam się przekroczyć.... co do reszty się zgadzam, szczególnie jeżeli chodzi o SUPPORT....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do plusów firmy można zaliczyć:

- szybki support który drąży sprawę do końca

- wysoki uptime

- dobry sprzęt na którym hula hosting

 

Do minusów:

- trochę za rygorystyczne limity

 

 

Zgadzam się z postami kolegów powyżej. Jestem już z firmą prawie 3 lata i od siebie mogę powiedzieć, że firma świetna. Można wiele zrobić na ich serwerach i kontach, dbają o klienta, a to się liczy. Jak mam coś podpowiadać to faktycznie mogli by pomyśleć o stałych klientach chociaż i to co teraz dla nich oferują nie jest takie złe :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Zawsze mieliśmy możliwość skorzystania z promocji 50% i jako stały Klient nie było z tym problemów

Ja zakupiłem serwer w promocji - po 2 latach promocja się powtórzyła, gdy zapytałem czy mogę skorzystać z tej promocji usłyszałem że "promocja obowiązuje tylko dla nowych klientów"... Jedynie zaproponowali mi bym zakupił od nowa usługę i wszystko na nią przerzucił (ale juz drugi raz nie chciało mi się konfigurować hostingu pod moje potrzeby)....

 

Powinni mimo wszystko bardziej dbać o stałych klientów - takie moje zdanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wygodad, w 20 Lip 2013 - 10:13, powiedział:

 

Zawsze mieliśmy możliwość skorzystania z promocji 50% i jako stały Klient nie było z tym problemów

 

 

 

Ktoś mi powie gdzie się podział mój wpis w ramach tego wątku? - do Administracji?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unixstorm oferuje teraz kody promocyjne aby zachęcić nowych użytkowników do skorzystania z ich usług.

 

 

Podany kod obniża aż o 20% kwotę pierwszej płatności na dowolne konto WWW lub Reseller z naszej oferty oraz dodaje do Twojego Wirtualnego Portfela 10% kwoty wpłaconej od takiej transakcji.

Czyli po wykorzystaniu kodu wy dostajecie zniżkę 20% za pierwszą płatność, a osoba od której dostajecie kod 10% kwoty wpłaconej przez was.

Nie chcę tu wstawiać specjalnie jakiś swoich reklam, ale osobom które są zainteresowane kod mogę podasłać na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

octopus - temat ma w nazwie [dyskusje] a nie [wyłącznie opinie od klientów]. Tak więc post #68 jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ITKSb.png

Dla mnie kodów nie przewidzieli :D

 

Druga sprawa, zgłoszenia też nie mogę wysłać do nich. Klikać Zapisz to mogę i cały czas, ale nic się nie stanie, oprócz odświeżenia strony. Trzeba na maila ich pisać.

Edytowano przez linoskoczek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam stronę www.pykownia.pl postawioną na

unixstorm.pl

i bardzo polecam

jak mieliśmy włamanie na stronę i skasowanie wszystkiego ze strony to przedstawiciele unixtorm bardzo szybko nam pomogli oraz dali kopie zapasową

Ja nie zauważyłem aby były jakieś awarie,wszystko bardzo ładnie chodzi,szybki kontakt i naprawdę wielki plus dla tej firmy

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś domeny w unixstorm.org?

Jak oceniacie ich obsługę, jeżeli chodzi o ten zakres działalności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×