Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] prohost.pl

Polecane posty

Posiadam hosting w tej firmie od ponad dwóch lat, na koncie posiadam forum w phpbb3 i blog WordPress, wszystko śmiga bez problemu, co zasługuje na pochwałę to live chat z operatorem, nie tylko pomagają w sprawach które ich nie dotyczą a że tak napisze są sprawą usera ( nie działający skrypt np. joomla ) to odpisują o każdej godzinie, nawet w nocy, mój tryb życia to spanie w dzień a życie w nocy, i nie raz miałem sytuacje że odpisywali od razu o 2 czy 3 w nocy ;)

Serdecznie polecam.

Edytowano przez jedi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również polecam Prohosta, trzymam tam stronę firmową już 3 lata i wszystko działa bez zarzutu. Również live-chat o każdej porze dnia i nocy jest fajną sprawą oraz zagwarantowane w umowie maksimum 5 min oczekiwania na odpowiedź od supportu w razie kontaktu przez ticket.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam, miałem tam stronę około miesiąc i wyniosłem się czym prędzej do kogoś innego.

 

Bardzo częste pady FTP, cPanel zamulony a na pytanie w czacie czy coś się dzieje to nic takiego nie słyszeli.

 

Nie mam tam żadnego serwisu a dzisiaj dostałem, że limit przekroczony ... ciekawe jak to możliwe na nie używanym koncie :) ?

 

 

Witaj, ...

Punkty CPU dla konta ... zostały zużyte.

Statystyki dostępne są w panelu Cpanel.
Konto zostało zablokowane do następnego miesiąca.

W przypadku chęci dokupienia Punktów CPU lub zmiany na plan z wyższym limitem prosimy kontaktować się z BOK.

Pozdrawiamy,
System Prohost.pl

 

Zrobiliście promocję masową i tym samym osiągnęliście tragiczną wydajność serwerów.

 

Odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam, miałem tam stronę około miesiąc i wyniosłem się czym prędzej do kogoś innego.

 

Bardzo częste pady FTP, cPanel zamulony a na pytanie w czacie czy coś się dzieje to nic takiego nie słyszeli.

 

Nie mam tam żadnego serwisu a dzisiaj dostałem, że limit przekroczony ... ciekawe jak to możliwe na nie używanym koncie :) ?

 

 

Zrobiliście promocję masową i tym samym osiągnęliście tragiczną wydajność serwerów.

 

Odradzam.

 

1. Tylko dzisiaj przez 11 godzin skrypty php zostały odpalone prawie 150000 razy. Proszę nie ściemniać.

 

2. Serwery działają poprawnie - mamy ich wystarczająco dużo aby nie obciążać jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

1. Tylko dzisiaj przez 11 godzin skrypty php zostały odpalone prawie 150000 razy. Proszę nie ściemniać.

 

2. Serwery działają poprawnie - mamy ich wystarczająco dużo aby nie obciążać jednego.

 

To proszę tu oficjalnie wkleić jaki skrypt :) tragiczna firma do tego z takim podejściem heh

 

Zamieniacie się w drugie AZ, jak już napisałem wyniosłem się z portalem w stopce od Was i nic innego tam nie trzymam :( przykro, że linią obrony zarzucacie komuś kłamstwo i nie radzicie sobie z własnymi problemami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To proszę tu oficjalnie wkleić jaki skrypt :) tragiczna firma do tego z takim podejściem heh

 

Zamieniacie się w drugie AZ, jak już napisałem wyniosłem się z portalem w stopce od Was i nic innego tam nie trzymam :( przykro, że linią obrony zarzucacie komuś kłamstwo i nie radzicie sobie z własnymi problemami.

 

Nie będziemy wklejać danych klienta na publicznym forum, nie jestęmy dziećmi. Pan dobrze wie co ma na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najczęstsze tłumaczenia klientów to właśnie takie, że oni nie używają konta, na stronie nie ma ruchu w ogóle, a w rzeczywistości wygląda to zupełnie inaczej. Także @glanpolnet sugerowałbym baczniej sprawdzać i zważać na słowa. Pozwoli to Tobie i innym klientom uniknąć takich sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To proszę tu oficjalnie wkleić jaki skrypt :) tragiczna firma do tego z takim podejściem heh

 

Dwie rzeczy:

- sprawdź wersję pluginu wp-pools, jakiś czas temu z nim były jajca

- plugin Qucik Chat ostro jedzie po zasobach, żre ich sporo, w dodatku jest relatywnie wolny.

 

Znowu moja teoria* ma potwierdzenie.

 

Tak po szybkim sprawdzeniu źródła. W Prohost mam swoje dema dla klientów, różnego kalibru rzeczy, wszystko śmiga.

 

* WP to na blogaska, chyba, że potrafi go się zoptymalizować i ograniczyć użycie szmirowatych wtyczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Nie będziemy wklejać danych klienta na publicznym forum, nie jestęmy dziećmi. Pan dobrze wie co ma na koncie.

 

Ale ja się zgadzam na wklejenie danych :)

 

Nie używam konta i tyle, skoro tak mówię to tak jest od wyniesienia się od Was jestem w Ultimahost.

Nie jesteście dziećmi a używanie słów jak dzieci ,-"ściemniać" , bynajmniej ...

 

Dałem opinie o firmie i tyle nie jestem frajerem z pierwszej łapanki, który zlekceważy tak niską jakość usług.

Proszę wkleić dane kiedy były wykonane jakiekolwiek modyfikacje na koncie i to wszystko wyjaśni.

 

Gdyby nie to, że dostałem od Was emaila z notyfikacją to bym opinii nie napisał bo mi nie zależało ale jak widzę 20 wiadomości to coś jest nie tak skoro usługi nie używam ...

 

Jesteście bardzo poważną i dorosłą firmą skoro @ od Was do spamu na gmailu wpadają ... to jest dla mnie dopiero nowość.

 

Swoją drogą ciekawe jaki skrypt by miał 150 tyś razy się odpalać ...

 

 

 

 

Dwie rzeczy:

- sprawdź wersję pluginu wp-pools, jakiś czas temu z nim były jajca

- plugin Qucik Chat ostro jedzie po zasobach, żre ich sporo, w dodatku jest relatywnie wolny.

 

Znowu moja teoria* ma potwierdzenie.

 

Tak po szybkim sprawdzeniu źródła. W Prohost mam swoje dema dla klientów, różnego kalibru rzeczy, wszystko śmiga.

 

* WP to na blogaska, chyba, że potrafi go się zoptymalizować i ograniczyć użycie szmirowatych wtyczek.

 

Strona z mojej stopki od miesiąca nie jest na serwerze firmy Prohost ! wiem jak się bawić WP i mam dostosowanego VPS'a pod niego i inne serwisy.

Edytowano przez glanpolnet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podajemy danych bo ktoś na forum tak napisze. Jeśli chce Pan tu wkleić swoje dane to może je Pan na BOK uzyskać.

 

EOT z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podajemy danych bo ktoś na forum tak napisze. Jeśli chce Pan tu wkleić swoje dane to może je Pan na BOK uzyskać.

 

EOT z mojej strony.

 

Przecież to Pan już zrobił podając iż wykonałem skryptem 150 tyś operacji ... samemu sobie zaprzeczać ?

 

Ja tam również kończę tą farsę z Waszą firmą, zrzutem ekranu z 31 maja kiedy to przenosiny były rozpoczęte, a w tym samym czasie na chacie z Waszym konsultantem rozmawiałem i zapewniał mnie, że wszystko jest OK.

 

http://dajfoto.pl/images/dsJn3.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zablokowanie nie jest dla mnie istotne, jak napisałem nie używałem hostingu bo był po prostu mierny, strona z 100 UV dziennie miała problemy z funkcjonowaniem , MYSQl było zajechane - na dodanie posta często czekałem dłużej niż napisanie artykułu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja opinia odnosi się do miesiąca użytkowania hostingu i tyle. To co jest z ta blokadą to możecie schować do worka nie jest to istotne dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się jeszcze do sprawy zamulonych serwerów. Serwery nie są zamulone - ale jak ktoś ma na koncie kilkaset tysięcy odpaleń skryptu dziennie i jego bazę wielkości 3,5gb to logiczne jest, że jego konto nie będzie szybko działać. Użytkownik sam sobie zamulający konto ma pretensje do firmy. Inni użytkownicy którzy sobie konta nie zamulają cieszą się szybkością działania. Zamiast pomyśleć i naprawić problem albo nawet zgłosić firmie do sprawdzenia jeśli sam nie potrafi to lepiej pisać jaka firma jest be po forach.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie w Prohoście padła cała poczta? Nie mogę się zalogować na żaden z moich maili utworzonych na moim hostingu, Cpanel nie "widzi" żadnego konta mailowego poza domyślnym, a przy próbie wejścia w domyślne konto dostaję komunikat o błędzie połączenia z bazą danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2021 o 17:58, Ivellios napisał:

Czy tylko u mnie w Prohoście padła cała poczta? Nie mogę się zalogować na żaden z moich maili utworzonych na moim hostingu, Cpanel nie "widzi" żadnego konta mailowego poza domyślnym, a przy próbie wejścia w domyślne konto dostaję komunikat o błędzie połączenia z bazą danych.

Po prostu padła im baza danych jak wynika z błędu dlatego nie widzisz swoich skrzynek. Bij na support.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×