Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość Rafiki

Prawdopodobnie celem potwierdzenia czy masz zdolność do czynności prawnych (np. zawieranie umów). W Polsce pełną zdolność do czynności prawnych nabywa się przy osiągnięciu pełnoletności. :D

 

Muchomor poleci VPSy z lepszą ochrona w podobnej cenie to pomyślę nad przejściem...

 

pewnie poleci contabo - hehehe :D :D :D

 

Tak to jest jak wpisuje się nieswoje dane i wysyła przelew z nieswojego konta.

Jeśli dane zgadzały by się z właścicielem konta bankowego z którego został zrobiony przelew prawdopodobnie nie było żadnego problemu.

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz podać prawdziwe dane, bo w przypadku pomocy przez infolinię weryfikują dane czy aby czasem nie będą podjęte czynności na nie twoim serwerze (inna sprawa jest, jeżeli masz do tego serwera przypisany kontakt techniczny - wtedy mogą zapytać o dane właściciela serwera).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Weryfikują, potrzebują identyfikator, maila, imie/nazwisko właściciela konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Karkow Hosteam jest nie do ruszenia, ale trzeba zablokować 2-3 porty bo aplikacja ts3 ma backdoora i exploitem ci wjadą nie ddosem

ofc. tylko pod ts3 pod inne serwery np www, cs go leci jak chce bo porty nie są filtrowane

Edytowano przez muchomor (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Hosteam... opierając się różnymi forami (w tym zagranicznymi) to nie jest taki super. Sam nie miałem styczności.

 

Jest na YT filmik. Klik - Jak stary jest ten filmik nie wiem. Adres należny do hosteam ale atakowany TS już nie istnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby PCl już był u nas to bym wszystko przeniósł do WAW-1. Ale... narazie pozostaje czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na razie 100%, ale za mało testuje bo dopiero mam go 2 tygodnie, a wcześniejszego VPSa nie pamiętam ile było a już go nie mam.
Co mnie zdziwiło to nie widzę możliwości dokupienia dodatkowych opcji(dysk) jeśli nie wykupiłem ich od razu podczas zamawiania.

Edytowano przez sylver74 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki za odpowiedzi. Jak ktoś jeszcze intensywnie z nich korzysta, to proszę o informacje odnośnie dostępności i wydajności łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

Ktoś wie jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z dodatkowymi IP ?

 

Są czy nie ? Od supportu dostałem następującą odpowiedź:

"Dokładamy wszelkich starań aby dodatkowe IP pozyskać, dla wszystkich serwerowni według zapotrzebowania. Sytuacja zmienia się dynamicznie, ciężko jest stwierdzić, czy w danym momencie problem nadal będzie występował, czy też nie." .... czyli nic konkretnego nie można się dowiedzieć.

 

Chce wykupić maksymalną ilość (16) IP dla jednego VPS, tak naprawdę DC mnie nie interesuje (czy w pl czy Francji czy nawet w Kanadzie).

Czy wybierając inne DC niż polskie mam szanse ,na większą dostępność IP ?

 

Nie chce kupować VPS na rok ,żeby później okazało się tylko jeden/kilka dostępnych IP :) Wiem ,że mogę opłacić go tylko na miesiąc ale akurat interesuje mnie płatność roczna (i nie z względu na promocje).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj były, ale z tego co się orientuje to raz są raz niema, sytuacja zmienia się na przestrzeni 30 minut.

Mogli by wprowadzić symboliczną opłatę miesięczną za te ip, przez to by mieli je ci co używają. A tak podejrzewam że dużo osób wzięło bo "a może się kiedyś przydadzą" i się pokończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--2017-07-09 22:27:49-- http://ftp.atman.pl/test256mb.dat

Resolving ftp.atman.pl (ftp.atman.pl)... 217.17.34.142, 2001:1a68::d911:228e

Connecting to ftp.atman.pl (ftp.atman.pl)|217.17.34.142|:80... connected.

HTTP request sent, awaiting response... 200 OK

Length: 268435456 (256M)

Saving to: ‘/dev/null’


/dev/null 39%[======> ] 100.49M 131KB/s eta 14m 59s


dłużej nie chce mi się czekać

WAW1


To co obecnie oferuje ten vps to porażka, jedynie lepsze pingi w porównaniu do lokalizacji francuskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pingi są lepsze jedynie dla Polski, wszystko co idzie za granicę przechodzi przez Frankfurt co oznacza, że do Europy wschodniej i krajów skandynawskich pingi są kiepskie szczerze mówiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wie jak na dzień dzisiejszy wygląda sprawa z dodatkowymi IP ?

 

Są czy nie ? Od supportu dostałem następującą odpowiedź:

"Dokładamy wszelkich starań aby dodatkowe IP pozyskać, dla wszystkich serwerowni według zapotrzebowania. Sytuacja zmienia się dynamicznie, ciężko jest stwierdzić, czy w danym momencie problem nadal będzie występował, czy też nie." .... czyli nic konkretnego nie można się dowiedzieć.

 

Chce wykupić maksymalną ilość (16) IP dla jednego VPS, tak naprawdę DC mnie nie interesuje (czy w pl czy Francji czy nawet w Kanadzie).

Czy wybierając inne DC niż polskie mam szanse ,na większą dostępność IP ?

 

Nie chce kupować VPS na rok ,żeby później okazało się tylko jeden/kilka dostępnych IP :) Wiem ,że mogę opłacić go tylko na miesiąc ale akurat interesuje mnie płatność roczna (i nie z względu na promocje).

 

Tak, w francuskim dedyku na luzie kupisz inne IP. W polsce ten problem jest bo nie ma gdzie na razie wykupić tego.

 

 

Pingi są lepsze jedynie dla Polski, wszystko co idzie za granicę przechodzi przez Frankfurt co oznacza, że do Europy wschodniej i krajów skandynawskich pingi są kiepskie szczerze mówiąc...

Wszystko na razie leci przez Francję, nawet Polska :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam vpsa w waw od dwóch miesięcy. Na początku dysk miał dość słaby transfer ale w całym ovh na vpsach cudów nie ma. Obecnie jest znacznie lepiej. Natomiast martwi mnie wydajność rdzenia, na początku miałem pełne 2,4ghz wg specyfikacji matki, prime na poziomie 50s, co jest wynikiem przeciętnym na rynku vpsów ale zadowalającym. Niestety od jakiegoś czasu wydajność spadła do 78s czyli jakieś 33% wolniejszy rdzeń.. Czy ktoś mógłby przetestować na swoim vpsie dla porównania?

Dla porównania w takim budżetowym mzone mam poniżej 50s na rdzeń od kilku miesięcy na prime teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z OVH:

root@vpsxxx:~# cat /proc/cpuinfo
processor       : 0
vendor_id       : GenuineIntel
cpu family      : 6
model           : 60
model name      : Intel Core Processor (Haswell, no TSX)
stepping        : 1
microcode       : 0x1
cpu MHz         : 2394.464
cache size      : 4096 KB
fpu             : yes
fpu_exception   : yes
cpuid level     : 13
wp              : yes
flags           : fpu vme de pse tsc msr pae mce cx8 apic sep mtrr pge mca cmov pat pse36 clflush mmx            fxsr sse sse2 ss syscall nx pdpe1gb rdtscp lm constant_tsc up rep_good nopl pni pclmulqdq vmx ssse3            fma cx16 pcid sse4_1 sse4_2 x2apic movbe popcnt tsc_deadline_timer aes xsave avx f16c rdrand hypervis           or lahf_lm abm xsaveopt tpr_shadow vnmi flexpriority ept vpid fsgsbase smep erms
bogomips        : 4788.92
clflush size    : 64
cache_alignment : 64
address sizes   : 40 bits physical, 48 bits virtual
power management:

root@vpsxxx:~# sudo sysbench --test=cpu --cpu-max-prime=20000 run
sysbench 0.4.12:  multi-threaded system evaluation benchmark

Running the test with following options:
Number of threads: 1

Doing CPU performance benchmark

Threads started!
Done.

Maximum prime number checked in CPU test: 20000


Test execution summary:
    total time:                          33.9449s
    total number of events:              10000
    total time taken by event execution: 33.9409
    per-request statistics:
         min:                                  2.94ms
         avg:                                  3.39ms
         max:                                 20.59ms
         approx.  95 percentile:               3.96ms

Threads fairness:
    events (avg/stddev):           10000.0000/0.00
    execution time (avg/stddev):   33.9409/0.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja liczyłem dla 32m, a tu jest 20m. Ale widać że i tak u mnie procesor coś zamula. Jedyna zaleta jakiej jeszcze nie spotkałem na innych vpsach to przekazywanie instrukcji procesora do maszyny wirtualnej, mamy możliwość korzystania np z AVX, to chyba zasługa openstacka.

 

edit. sprawdziłem sysbench:

C:\Users\Administrator>C:\Instalki\sysbench.exe --test=cpu --cpu-max-prime=20000 run
sysbench 0.5: multi-threaded system evaluation benchmark
Running the test with following options:
Number of threads: 1
Initializing random number generator from current time
Prime numbers limit: 20000
Initializing worker threads...
Threads started!
General statistics:
total time: 47.9320s
total number of events: 10000
total time taken by event execution: 47.7536s
response time:
min: 3.78ms
avg: 4.78ms
max: 82.76ms
approx. 95 percentile: 5.52ms
Threads fairness:
events (avg/stddev): 10000.0000/0.00
execution time (avg/stddev): 47.7536/0.00
Mam znacznie gorzej.
dla porównania mzone - 29s
Edytowano przez bless (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH jest ogólnie bardzo dobrym hostingiem tylko moim zdaniem mają trochę za wysokie ceny. Z drugiej strony buckup chociaż robią co 24 h, miałem okazję sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH jest ogólnie bardzo dobrym hostingiem tylko moim zdaniem mają trochę za wysokie ceny.

 

OVH ma kiepski BOK, ale ceny mają bardzo niskie.

 

Co do backupu to o jakich usługach Piszesz, ze masz backupa ? W tanich VPS'ach backupa niema.

 

 

Automatyczny backup nie jest dostępny w tej ofercie.

Opcje kopii zapasowych nie są dostępne w tej ofercie.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×