Skocz do zawartości

Polecane posty

Gość wladcapierscieni

@wladcapierscieni: kolejną szeptankę przygotowujecie ? Konto: krzysieksko nie starczyło ?

ech... popatrz sobie na cennik i odpowiedz sobie sam czy nie jest tanio. Zwróć też uwagę, że źle oceniam support. Jak dla mnie jest to jeden z głównych czynników do zamówienia usług gdziekolwiek, dlatego m.in. z ovh już nie współpracuję. W swoich latach korzystania z ich usług miałem różne przeboje. Jednak nie umniejsza to faktu, że w ovh jest tanio. Polecam też czasem wyjść do ludzi, porozmawiać, może przestaniesz wszędzie widzieć spisek i każdego kto współpracował z daną firmą i chciałby się wypowiedzieć oskarżać o szeptankę czy multikonta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Coś więcej?

 

Promocja jest na rejestrację a nie przedłużenie/transfer z tego co widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafiki

no ale nie udaje się ta rejestracja za te 50%

 

Musisz wejść z linka blackfriday ( https://www.ovh.pl/black-friday/ ) i dopiero tam złożyć zamówienie - podczas podsumowania zamówienia cena będzie obniżona o 50% i będzie to wyszczegółnione w podsumowaniu.

Edytowano przez Rafiki (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

U mnie przechodzi zniżka bez problemu. Zamów ją oddzielnie i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wystąpił błąd podczas modyfikowania domeny lub domen na hostingu www."

 

Takie coś dostaję, kiedy chcę włączyć SSL (uprzednio dodając certyfikat CF).

Czy wie ktoś o co chodzi? Shared.

 

Klient to już chyba bardziej popieprzonego hostingu wybrać nie mógł.

Edytowano przez Chevrette (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH daleko do takiego home.pl więc da się.

 

 

 

Opowiem wam co wczoraj zrobiłem jeśli chodzi o wady OVH - tak dla przestrogi.

 

Otóż mam VPS z cPanel + 3 polskie adresy IP, dwa dla nameservera, jeden dla witryn. Co miesiąc gdy przedłużam serwerek pojawia się formularz, gdzie muszę ręcznie zaznaczyć o ile chcę przedłużyć usługę, więc klikam -
- VPS: miesiąc,
- cPanel: miesiąc,
- IP1: miesiąc (0zł),
- IP2: miesiąc,
- IP3: miesiąc.

 

Z jakiegoś powodu mimo, że IP są darmowe zawsze trzeba je zaznaczyć. Mogłyby się przedłużać automatycznie z serwerem, albo chociaż mieć standardowo zaznaczone "1 miesiąc", a nie "Brak przedłużenia". Gorzej - dlatego, że kosztują 0 zł nigdy nie pojawiają się na fakturze.

 

No i masz.

 

Zdarzyło się. Wczoraj pierwszy raz nie zwróciłem uwagi, nie zaznaczyłem tych IP do przedłużenia. Opłacilem fakturę, próbuję wrzucić pliki na FTP a tu proszę. Nie działa. Początkowo myślałem, że jest jakieś opóźnienie, później, że awaria, aż kapnąłem się, że nie mam już IP.

 

Nie działają nameservery, żadna domena, poczta, strony moje, strony klientów, nic. Nie wiem czy są w stanie podpiąć IP ręcznie, sprawa została skierowana do działu technicznego i czekam na odpowiedź. Już 24 godziny serwer jest offline. Jeśli nie dadzą rady to trzeba będzie zamawiać nowe adresy i wszystko przepinać.

 

Ale nawarzyłem bigosu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Ktoś ma jakieś info odnośnie OVH i którego konkretnie operatora dotyczą ostatnie dropy?


Edit: m'kay - dotyczy to wszystkich prócz telii i atmana : wWyXwh3.png

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj miało być przepięcie nitek WAR<>FRA na drugi router i oczywiście się nie udało. Wszystko leciało WAR<>AMS, potem routing do UPC został zmieniony (bezpośrednio PNI w Frankfurcie) żeby odetkać linki WAR<>AMS. No, ale gdy provider podpiął im nowe linki, to oczywiście musieli zacząć się bawić w godzinach szczytu. W tej chwili flapuje sesja pomiędzy dwoma routerami w ich sieci, więc wszyscy co wymieniają ruch bezpośrednio w Wawie są poszkodowani. Problem występuje co chwilę (krótki flap).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spoofy

Dzisiaj miało być przepięcie nitek WAR<>FRA na drugi router i oczywiście się nie udało. Wszystko leciało WAR<>AMS, potem routing do UPC został zmieniony (bezpośrednio PNI w Frankfurcie) żeby odetkać linki WAR<>AMS. No, ale gdy provider podpiął im nowe linki, to oczywiście musieli zacząć się bawić w godzinach szczytu. W tej chwili flapuje sesja pomiędzy dwoma routerami w ich sieci, więc wszyscy co wymieniają ruch bezpośrednio w Wawie są poszkodowani. Problem występuje co chwilę (krótki flap).

 

Masz może jakiś link odnośnie tego? Na prace.ovh.pl jak i status.ovh.com nie widzę nic odnośnie zaplanowanych prac czy problemu.

 

Edit: http://prace.ovh.pl/?do=details&id=27973&edit=yep hmm..

Edytowano przez Spoofy (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Masz może jakiś link odnośnie tego? Na prace.ovh.pl jak i status.ovh.com nie widzę nic odnośnie zaplanowanych prac czy problemu.

 

Edit: http://prace.ovh.pl/?do=details&id=27973&edit=yep hmm..

 

Nie patrz na prace.ovh.pl, status.ovh.com. Zawsze najnowsze i aktualne to travaux.ovh.net to z niego kopiują to potem (lub nie) na inne strony w innych językach przetłumaczone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do korzystających z vps'ów/instancji public w OVH:

 

W nowej ofercie OVH vps'y ssd i instancjach sandbox (z Public Cloud) macie dostęp do firewalla (możliwość dodania swoich regułek) z panelu? Czy obie usługi posiadają możliwość korzystania z usługi geoip?

 

Mam odpowiedzi:

1. tak (bezpośrednio z panelu OVH w przypadku vps ssd | z panelu Horizon w przypadku sandbox'a)
2. tak

Edytowano przez Lokator (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×