Skocz do zawartości

Polecane posty

A ze sprzedażą usług na nich coś też się zmieniło? Bo widzę, że niektórzy oferują.

 

 

Unikalna oferta niedrogich serwerów dedykowanych przeznaczona dla amatorów i dla administratorów, którzy chcą nauczyć się

administrowania infrastrukturą dedykowaną.

Serwery dostępne do odsprzedaży międzynarodowej.

 

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się zastanawiać czy nie wziąć jednego sobie, za 4.99 euro nikt takiego sprzętu nie użyczy.

 

Zanim się zastanowisz znów mogą na długo zniknąć ;) Dawno nie było takiej sytuacji, że dostarczyli tak dużą ilość serwerów jak obecnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+VAT jeszcze.

 

Jak na firmę to będzie zerowy Vat.

 

Jakby jeszcze te kimsyfy RAID miały... :(.

 

Ja bym wolał dodatkowe IP chociażby dla SSL wtedy bym nawet trochę rzeczy przerzucił, a tak z jednym IP to za wiele człowiek nie zwojuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym managerze ovh jest opcja zmiany z filtrowania automatycznego na stały. Jest ktoś w stanie wyjaśnić o co w tym chodzi?

Filtrowanie automatyczne nie zawsze się załącza (chyba) a przy stałym prawdopodobnie nie działa (brak regułek?)

Nie wiem jak się do tego zabrać... nie mogę sobie pozwolić na metodę prób i błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym Kimsufi nie da się wybrać lokalizacji serwera? Tylko Kanada/Europa?

 

Da się jakoś dostać serwer w SBG?

 

Co ty... próbowałem, zamówiłem 5 kebabów, każdy w RBX...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. A w SYS też się nie da? Pokazuje mi tylko tę samą "Najszybsza instalacja w Europa" opcję. To chwilowe czy tak już mają?

 

Też się nie da, kimsufi i SYS losowo dobierają lokalizacje. Tylko w OVH możesz sobie wybrać. Nawiązując do wcześniejszego pytania w SYS jest większe prawdopodobieństwo że dostaniesz serwer w SBG (nam się trafiły dwa)

Edytowano przez NetMat (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Też się nie da, kimsufi i SYS losowo dobierają lokalizacje. Tylko w OVH możesz sobie wybrać. Nawiązując do wcześniejszego pytania w SYS jest większe prawdopodobieństwo że dostaniesz serwer w SBG (nam się trafiły dwa)

 

sys tez mozna wybierac ale nie wszystkie, widac chyba te drozsze ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzili nowy panel? Fajnie, ale ja w nim widzę tylko domeny, kliknięcie w "Dedicated" przenosi mnie na stronę główną (ovh.pl), a "Old Customer Interface" przekierowuje z ovh.pl/managerv3 z powrotem do ekranu logowania do nowego panelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość l3szcz

Ja miałem problem przy zakupie oferty game, pojawiał się błąd 500 zamiast faktury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może pytanie nie do końca dotyczące hostingu, ale napewno dotyczące firmy OVH - czy podczas ostatniej promocji na darmowe rejestracje domen .ovh udało Wam się cokolwiek zarejestrować? Bo mi niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Web-Support

Może pytanie nie do końca dotyczące hostingu, ale napewno dotyczące firmy OVH - czy podczas ostatniej promocji na darmowe rejestracje domen .ovh udało Wam się cokolwiek zarejestrować? Bo mi niestety nie.

Ja zarejestrowałem jedną i jestem zadowolony. Teraz rejestracja jest tańsza, aczkolwiek płatna. Ale domena warta rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Bardzo mnie ostatnio rozczarował niekompetentny personel OVH przez co muszę przenieść 6 domen do innego rejestratora. Jak to wyglądało.

 

Chciałem przenieść jedną z domen na próbę do innego firmy.

Normalnie np. w aftermarket wystarczy kliknąć parę razy myszką i mamy kod authinfo. Ale nie w tym biurokratycznym g*wnie. Aby tam przenieść domenę muszę wydrukować jakiś formularz, nabazgrać swój podpis, zeskanować i wysłać im wraz ze skanem dowodu.

 

Jak to wyglądało w moim przypadku:

 

Ja: Witam. Nie mam możliwości wydrukowania dokumentu .pdf. Co mogę zrobić w tym wypadku? Wystarczy skan dowodu i oraz ew. skan podpisu?

 

Support: Witam, w tej sytuacji proszę przesłać do mnie otrzymany .pdf z kopią dokumentu właściciela (wystarczy kopia dowodu os. - pierwsza strona z widocznym imieniem i nazwiskiem - numer pesel itp może Pan ukryć).

 

Ja: Witam! W załączniku są potrzebne pliki, czekam na kod authinfo.

 

Support: Witam, należy dostarczyć wniosek podpisany przez właściciela. Proszę o uzupełnienie.

Po tym poprosiłem pana Rafała Maciaszczyka aby przeczytał to co pisał parę godzin temu po czym moje zgłoszenie zostało zamknięte. To dopiero dbałość o klienta ;)

 

Pozdrawiam i nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×