Skocz do zawartości

Polecane posty

Gdy zamawiasz pierwszy serwer z nowej oferty KS tworzysz konto wysyłają ci ID na email. Później przypominasz sobie hasło i masz konto. Dane z OVH, SYS, KS są całkowicie inne i nic nie pasuje.

 

Zamawiałem wczoraj serwer po 21:00 płacone paypal. Czas oczekiwania to 72H dzisiaj sprawdzam pocztę i serwer gotowy.

 

Mam (NEW KS) i5-2300 ważny do 22.04, jeśli ktoś zainteresowany to PW. - Brak możliwości zmiany właściciela....

Edytowano przez SanKen (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi można opłacać paypalem?

Bo u mnie wisi tylko przelew tradycyjny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kimsufi można opłacać paypalem?

Tak, nowe KS i chyba SYS, OVH mają możliwość opłacenia zamówienia i przedłużenia poprzez paypal. Niestety minus jest taki iż wszystko co w KS jest to po francusku, zamawianie nowego serwera,zakładanie konta, wszystkie maile które o dnich otrzymujemy itp. Jedynie panel jest po Polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OVH kilka godzin temu przycięło przepustowość z 500 do 200Mbps serwerom z oferty 2011, EG

Bez żadnej infromacji :unsure:

 

Teraz mam serwery po 600zl sztuka ktore maja slabsze paramtery od tych najtanszych sys za 139,99 netto

Edytowano przez trzy.litery (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam serwery po 600zl sztuka ktore maja slabsze paramtery od tych najtanszych sys za 139,99 netto

 

To normalne działanie w OVH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeden serwer MG 128G-R 2013 (z limitem 750Mbps) i też mam wrażenie, że transfer jest ucięty do 200Mbps (95th jest lekko poniżej 200Mpbs, a średni jest ok. 100 Mbps, a max. 250Mbps). Coś mi się nie chce wierzyć, aby strona akurat stabilnie generowała taki ruch.

 

Jak sciągałem plik 1Gb z tego serwera, to kilka razy z rzędu ściągał się po ok 20MB/s, dopiero po którymś razie poszedł do nawet 50... no ale na wykresie tego nie pokazało. Więc może mają coś popsute...

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ktoś coś wie odnośnie oferty kimsufi.pl?

 

Na PL wersji widzę jedną konfiguracje, na FR z 5 serwerów do wyboru.

 

Korzystam z laptopa słabego i zastanawiam się czy to strona mi się nie wczytuje czy może zmniejszyli ilość serwerów? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ok dzięki za info :)

 

Bo ten laptop mało pewny i nie wczytywał nawet całej strony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

R0yoVAF.png
kZKpKxq.png

 

Ja widzę to samo na /fr /pl, więc coś Ci nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmienili/uprościli ofertę i pewnie /fr/ dostało update pierwsze. W ogóle: kebabowa oferta wróciła, tylko w nieco wyższej cenie i z opłatą instalacyjną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Wcześniej widziałem KS - 4 tylko ale nie wczytywało się nawet zamawianie. Na drugim lapku dzisiaj jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, łap plusa. Refreszuje i refreszuje codziennie po kilkanaście razy i nie mogę upolować ks4, ehh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, łap plusa. Refreszuje i refreszuje codziennie po kilkanaście razy i nie mogę upolować ks4, ehh :(

 

Dzisiaj był, tylko że w kanadzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

A ktoś coś wie o IP FO w kimsufi? Bo wg. forum już jest niby już powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ktoś coś wie o IP FO w kimsufi? Bo wg. forum już jest niby już powinno być.

 

Naprawdę chcą wprowadzić IP FO do kebabów ?? :o nooo to nieźle, przydałoby się, podrzucisz linka do forum z informacją na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Te same serwery, tylko mniej dostępne. Ten i5 za stówę to fajna maszyna pod www, ale jeszcze nie widziałem go w europejskim DC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×