Skocz do zawartości

Polecane posty

Ma ktos juz serwer z SYS (soyoustart.pl) ?? Dlugo czeka sie na instalacje serwera SYS? Jakies sa opcje platnosci za SYS, jest PayU? Support z SYS odpisuje dosc szybko, czy maja wylozone tak jak na kimsyfy? Jak wyglada menadzer tych serwerow? Jest opcja automatycznej reinstalacji systemu, opcja zarzadzania ip/dnsami? itd? Ktos moze pokazac screen z takiego menadzera? Albo odpisac.

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najtańszy SYS, który na stronie miał najdłuższy czas instalacji, czyli 10 dni, czekałem niecałe 48h. Można płacić przez PayU tak samo jak za serwery w OVH. Support odpisuje dość szybko. Menadżer jest obecnie bardzo ubogi, ale można samemu reinstalować system, można ustawiać revdns i kupować ip failover.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z forum.ovh.pl:

 

 

Witam,

Przygotowaliśmy dystrybucję przeznaczoną dla miłośników gry "Minecraft".
Chcemy Wam zaprezentować pierwszą wersję Alpha tej dystrybucji.

Chcemy dostarczyć instalację prostą i gotową do użytku dla każdego, z
interfejsem www do zarządzania parametrami Minecraft. Interfejs www -
"MineOS" - pozwala na uruchomienie instancji gry za pomocą kilku kliknięć.

Poza tym instalujemy serwer "Mumble", który pozwala na komunikowanie się
z przyjaciółmi, oraz serwer FTP do pobierania kopii zapasowych.

Dystrybucja ta jest oparta na systemie Debian 7 (64bit). Jest ona dostępna
podczas reinstalacji serwera dedykowanego w panelu klienta Manager i z
poziomu API.

Dystrybucja ta jest oznaczona jako "ALPHA". Czekamy na wasze uwagi, sugestie
i życzenia!

Minecraft to oprogramowanie płatne. Aby móc z niego korzystać, należy założyć
konto i wykupić licencję:

https://help.mojang.com/customer/por...-account-types

Pozdrawiamy
Zespół OVH

Edytowano przez McAs (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na najtańszy SYS, który na stronie miał najdłuższy czas instalacji, czyli 10 dni, czekałem niecałe 48h. Można płacić przez PayU tak samo jak za serwery w OVH. Support odpisuje dość szybko. Menadżer jest obecnie bardzo ubogi, ale można samemu reinstalować system, można ustawiać revdns i kupować ip failover.

 

Dzieki za odpowiedz, a w tym menadzerze SYS jest cos takiego jak zglaszanie awrii prosto do technikow w OVH, tak jak jest w tym menadzerze starym ovh?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Dzieki za odpowiedz, a w tym menadzerze SYS jest cos takiego jak zglaszanie awrii prosto do technikow w OVH, tak jak jest w tym menadzerze starym ovh?

 

 

Obecnie nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Obecnie nie ma.

 

Dziekuje za odpowiedz.

Bo mysle nad SYSem za 250 zl ten z 2 x120 SSD, ale w RAID HARD, co mnie przeraza troszke, ze nie mozna sobie wybrac opcji z RAID SOFT, bo HARD to jak padnie dysk to padaja od razu 2x prawda? A oni w tych SYS daja jakies free backup FTP do 100GB? Bo kiedys jakos tak bylo w OVH, ze dawali...

 

A pisalem do supportu polskiego odnosnie SYS, to chyba nie za bardzo idzie w ogole te SYS modyfikowac jakos, typu aby dodac sobie wiecej ramu, wiekszy dysk, zmienic RAID, troszke bardzo lipa ...

 

ps. a jak to jest w SYS z tym laczem gwarantowanym, 200mbps to jest dla mnie w świat up/down? Czy to jeszcze dzieli sie z innymi w szafie? o.O

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Dziekuje za odpowiedz.

Bo mysle nad SYSem za 250 zl ten z 2 x120 SSD, ale w RAID HARD, co mnie przeraza troszke, ze nie mozna sobie wybrac opcji z RAID SOFT, bo HARD to jak padnie dysk to padaja od razu 2x prawda? A oni w tych SYS daja jakies free backup FTP do 100GB? Bo kiedys jakos tak bylo w OVH, ze dawali...

 

A pisalem do supportu polskiego odnosnie SYS, to chyba nie za bardzo idzie w ogole te SYS modyfikowac jakos, typu aby dodac sobie wiecej ramu, wiekszy dysk, zmienic RAID, troszke bardzo lipa ...

 

ps. a jak to jest w SYS z tym laczem gwarantowanym, 200mbps to jest dla mnie w świat up/down? Czy to jeszcze dzieli sie z innymi w szafie? o.O

 

Jak to hard pada 2? Różnica między hard a soft to taka że przy hardware masz specjalne urządzonko do raid-u z podtrzymaniem zwykle bateryjnym a soft to jak w zwykłym PC. Dwa kable i mieszanie poprzez płytę główną.

 

Jak pada dysk to raid nie ma na to wpływu bo oba dyski są w stosunku 1:1 z tym że przy hardware raid może być to dokładniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy hardware raid1 (i jakimkolwiek mirroringu) system przy odpowiedniej konfiguracji jest w stanie się podnieść i działać dalej, przy software raidzie nie ma szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak zachowują się ssdki w ovh na kontrolerach sprzętowych? Jakie tam są instalowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zle zrozumialem lub moja niewiedza spora. Myslalem, ze RAID HARD to hdd system widzi jako nie 2x120 tylko jako jeden dysk, i jak padnie to pada odrazu wszystko.

 

- A co z tymi 200mbps, czy ktos kto ma SYS moze potwierdzic, ze te 200mbps to jest dla niego do wykorzystania, czy te 200 jeszcze dzielone jest z innymi w szafie? I np. bedziesz mial raz 50mbps, raz 20mbps a raz 120mbps?

 

- FTP backup daja jakis do tych SYS za free, tak jak kiedys w ofercie OVH?

Edytowano przez poppe (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moze zle zrozumialem lub moja niewiedza spora. Myslalem, ze RAID HARD to hdd system widzi jako nie 2x120 tylko jako jeden dysk, i jak padnie to pada odrazu wszystko.

 

- A co z tymi 200mbps, czy ktos kto ma SYS moze potwierdzic, ze te 200mbps to jest dla niego do wykorzystania, czy te 200 jeszcze dzielone jest z innymi w szafie? I np. bedziesz mial raz 50mbps, raz 20mbps a raz 120mbps?

 

- FTP backup daja jakis do tych SYS za free, tak jak kiedys w ofercie OVH?

 

Dobrze myślałeś system widzi jako 1 dysk ale fizycznie i tak nadal są 2 nie zespawają ich tam do 1

masz 200Mb/s dla siebie z nikim tego nie dzielisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, dzieki.

A FTP backup masz jakis do tego SYS od nich?

Bo pamietam, ze w OVH dostalem FTP backup 100GB za free do dedyka, tutaj tak tez jest w SYS?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będą wdrażać język polski albo angielski (jeżeli jeszcze nie ma). Możliwe też, że po prostu będzie oferta na kimsufi.pl, a na chwile dali kimsufi.com : )

 

Międzynarodowa oferta serwerów dedykowanych Kimsufi na jednej stronie - będzie się działo ^ ^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×