Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Że niby obie firmy mieszczą się w jednym z poznańskich biurowców - http://maltaofficepark.pl/malta.php - ma świadczyć o tym, że któraś się którejś sprzedaje? Idąc tym tropem, to to, że np. Nephax i Artnet mają siedzibę w gdańskim zieleniaku, to coś niby w ich wzajemnych relacjach oznacza?

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są :)

Są wiele wieksze :>

Skoro wiesz że kwota jest większa to po co zadajesz głupie pytania o zmiane oferty i zmiany w firmie, przecież jesteś lepiej doinformowany. Swoją drogą jeżeli nie ma oficjalnego dokumentu lub stanowiska firmy to nie ma co sobie mieszać w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dostałem spam z newslettera na prywatną skrzynkę o 50% rabatu na dedyki w Mintshost, co było dziwne, bo nigdy nie byłem klientem MH ani BH. Na szczęście na dole maila był link do wypisania się z newslettera po kliknięciu którego przeniosło mnie na stronę gdzie był następujący tekst:

Twój adres email (moj_prywatny@email.pl) znajduje się w bazie firmy OGICOM "SPIDER" Sp. z o.o. S.K.A.,
jednak został kliknięty link służący do wyrejestrowania się.

Prosimy o potwierdzenie.


W Ogicomie akurat się kiedyś rejestrowałem i testowałem usługi, więc coś może być na rzeczy... ;) Poza tym od razu wydało mi się dziwne, czemu Ogicom wysyła mailing o ofercie MH?

Edytowano przez likufanele (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro wiesz że kwota jest większa to po co zadajesz głupie pytania o zmiane oferty i zmiany w firmie, przecież jesteś lepiej doinformowany. Swoją drogą jeżeli nie ma oficjalnego dokumentu lub stanowiska firmy to nie ma co sobie mieszać w głowie.

 

Nie zadaje głupich pytań więc się nie wyrywaj.

Coś słyszałem że ogicom przejmuje BH ale mnie interesuje oferta a nie kto będzie właścicielem. Ważne by usługa została na tym samym poziomie lub wyższym.

 

A co do kapitału zakładowego nikt nie pisze idealnej kwoty (bo nie jest to wymagane do opinii publicznej) - stąd mój post.

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Czy ktoś kompetentny z Biznes-Host.pl mógłby odnieść się do tych plotek dotyczących przejęcia firmy przez Ogicom.pl?

 

Jako klient Biznes-Host.pl chciałbym wiedzieć na czym stoję i czy czekają mnie w najbliższym czasie jakieś nieoczekiwane i nietypowe zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Również jako długoletni i zadowolony klient chciałbym wiedzieć co dalej...

Czy stara ekipa zostaje tylko pod nową banderą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę nam popsuliście plany informacyjne, bo chcieliśmy puścić oficjalny komunikat wraz ze zmianami witryny :)
Skoro jednak pojawiają się pytania to nie możemy tego zostawić bez wyjaśnienia.

Biznes-Host.pl zmieniła właściciela pod koniec lutego 2016 roku. Zmiana dotyczy BH, Mints i NetDC (który pod koniec roku został przejęty przez BH)

Obecnie przygotowujemy się do zmian, które pozwolą na poprawę oferty zarówno od strony produktowej jak i sprzętowej.

Najważniejsze w tych zmianach to to co dotyczy bezpośrednio klientów, a więc:

- skład starej ekipy BH jest bez zmian - wszyscy zajmują się tym czym zajmowali się do tej pory. Dodatkowo zatrudniliśmy kilka nowych osób, głównie do obsługi BOK.
- oferta pozostaje bez większych zmian. Zmieniamy ją głównie od strony sprzętowej by zapewnić większą stabilność. Inwestujemy w nowy sprzęt sieciowy, nowe łącza.

Najważniejsze dla nas (współtwórców BH) było utrzymanie i zapewnienie rozwoju projektowi - to się udało. Teraz potrzebujemy trochę czasu byście również przekonali się, że to nad czym do tej pory pracowaliśmy nie pójdzi na marne i będziecie mogli nadal korzystać z coraz lepszych jakościowo usług i lepszej oferty.
Jeżeli mielibyściej jakieś pytania czy kwestie do wyjaśnienia to zarówno @marek607 @rafox, czy ja odpowiemy na nie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogicom skupuje te firmy, aby je potem połączyć i zarabiać na efekcie synergii albo sprzedać je potem jakiemuś inwestorowi.

Nie sądzę aby było uzasadnione utrzymywanie bok / it w 5 firmach ....

 

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ogicom skupuje te firmy, aby je potem połączyć i zarabiać na efekcie synergii albo sprzedać je potem jakiemuś inwestorowi.

Nie sądzę aby było uzasadnione utrzymywanie bok / it w 5 firmach ....

 

 

Przecież oni zrobią nową markę z tych firm.

h88.pl zdaje się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

H88 to po prostu nazwa spółki, która w swoim portfelu ma kilka marek hostingowych, natomiast usługi będą oferowane pod innymi markami, które są dobrze znane na rynku - np. Hekko, Biznes-Host.

 

Co do samej nazwy H88... powiedziałbym o co chodzi, ale nie chcę psuć przyjemności samodzielnego wykombinowania tym, których ta nazwa frapuje, bo zdaje się, że takie osoby na forum są - a to jest do wykombinowania, zapewniam :)

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będą działać póki ludzie nie dowiedzą się że to kolejna masówka

 

Co to niby znaczy? DigitalOcean też jest masówką, jak rozumiem tragicznie traktują Klientów? Kolejnym przykładem może być linuxpl.com, więc Twoje obawy IMO są bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A po drugie skład owych marek się nie zmienia więc można być spokojnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobiera ktoś torrenty przez serwer w bh, miał ktoś jakieś nieprzyjemności?

 

Osobom pouczającym o prawie dziękuje za dyskusje.

Edytowano przez N0Name (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pobiera ktoś torrenty przez serwer w bh, miał ktoś jakieś nieprzyjemności?

 

Nie wiem jak w BiznesHost, ale w MintsHost mają na tyle wścibskie ryjki, że monitorują VPS'y OpenVZ pod tym względem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×