Skocz do zawartości
Tomasz Fiedoruk

[dyskusje] Logout.pl / biznes-host.pl

Polecane posty

Można, po zamówieniu wystarczy ticket na bok o włączenie tun/tap i wszystko działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia z jakiego powodu ludzie piszą takie głupoty o BH...

 

Jestem klientem od około 7 lat od początku posiadam kilka domen a także od 5 lat hostingi (VPS i WWW).

Firma na 5+ bardzo szybki support i szczegółowy (nie czekałem nigdy dłużej niż 30 minut na odpowiedź), dodatkowo nie tylko wyjaśnią ale także w niektórych przypadkach zrobią coś na hostingu za nas za darmo (miałem taką sytuację kilka razy), uptime mam prawie pół roku vps'a. Jeśli chodzi o ceny to Hosting WWW - ceny są bardzo niskie co do jakości usługi. Domeny oraz serwery VPS mogłyby być niższe - no ale na czymś muszą chłopaki zarobić.

Polecam w 100%

żeby nie być gołosłownym:

7OaWUKs.png

Edytowano przez Westbam (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w BH jestem praktycznie coś koło 8-9Lat w tej chwili posiadam domeny, www i vps oraz planuje inne zakupy. Support odpisuje bardzo szybko wręcz migiem. Nigdy nie było problemów z serwerem www, a korzystam z niego w pracy intensywnie, dostep jest za każdym razem. Jeżeli chodzi o serwer VPS to mój uptime był na poziomie 400dni to jest ponad 1 rok, był by dłuzszy ale zresetowałem sobie sam serwer. W tej chwili serwer vps który posiadam również nie ma żadnego problemu. Nie planuje się nigdzie wynosić mam nadzieje że zasiadłem w bh na dłużej i myśle że tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

OpenVZ, siedzę już długo i pomimo kuszących ofert konkurencji pewnie jeszcze czasu w Biznes-Host.pl spędzę. Serwer działa, nic nie zamula, poczta przychodzi i wychodzi na czas, pliki szybko ładują się na dysk. Użytkowników mam wymagających, nawet bardzo co przy braku skarg i marudzenia jest najlepszym dowodem że serwer działa bardzo stabilnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja mam chyba od 2013 roku serwer (miałem wcześniej jeszcze kilka) i nie wiem ile awarii było w tym czasie. 3? 4? Raczej nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest się czym chwalić - dla mnie wysoki uptime oznacza mniej więcej tyle, że macie półtoraroczne nieaktualizowane jądro podatne na tryliard niebezpieczeństw ;).

 

 

root@archi:~# uname -r
4.5.0-archi-ovh-edition
root@archi:~# uptime
18:41:52 up 1 day, 5:02, 3 users, load average: 1.78, 0.79, 0.59
Ale co kto lubi.
Edytowano przez Archi (zobacz historię edycji)
  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi co ty za "bullshit" wypisujesz? vpsa na OpenVZ się "mrozi" na czas rebootu i uptime może być i 2000 dni, a serwer w tym czasie był rebootowany kilka razy....

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby odświeżył BH ofertę a także wygląd strony - miła odmiana to by była :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze by było gdyby odświeżył BH ofertę a także wygląd strony - miła odmiana to by była :)

 

W trakcie, niedługo pojawią się zmiany czy to w ofercie czy nowej stronie :) Obecna ma już kilka lat.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

 

Nie wiem czy jest się czym chwalić - dla mnie wysoki uptime oznacza mniej więcej tyle, że macie półtoraroczne nieaktualizowane jądro podatne na tryliard niebezpieczeństw ;).

 

 

Ale co kto lubi.

 

 

Ja mam jeszcze debiana squezee. Będzie upgrade poprzez reinstall w niedalekiej przyszłości (kwestia braku czasu obecnie).

 

@Archi co ty za "bullshit" wypisujesz? vpsa na OpenVZ się "mrozi" na czas rebootu i uptime może być i 2000 dni, a serwer w tym czasie był rebootowany kilka razy....

 

Dokładnie tak. To samo miałem w swhosting, gdzie ponad roczny serwer instalowane miał ważne łatki bez rebutu. :)

 

No i daje plusa :)

Na taką odpowiedź czekałem ;)

 

Liczę na ofertę serwerów dedykowanych ECO.

 

Już są eco. Kwestia zwiększenia budżetu :)

Prócz SDC obecnie nigdzie taniej nie znajdziesz przy podobnym wsparciu. Kolega ma dedyka z MH najtańszego jeszcze ze starej oferty za 90zł i dwa forma jedno duże drugie małe, dwa serwery CS 1.6 i jeszcze miejsce na drugie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem - ale mimo wszystko jeszcze dzieli nas przepaść pomiędzy OVH a Polską (najtańszy w OVH około 44 zł u nas 98 a parametry prawie identyczne..)

 

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi co ty za "bullshit" wypisujesz? vpsa na OpenVZ się "mrozi" na czas rebootu i uptime może być i 2000 dni, a serwer w tym czasie był rebootowany kilka razy....

 

A no tak, zapomniałem że ludzie jeszcze się gnieżdżą na tych jajkach 2.6 z ubiegłego tysiąclecia :D.

  • Upvote 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bęz wątpienia rzeczą jasna jest to ze uptime nie jest 100% wyznacznikiem jakości serwera bo jak wiadomo serwer moze byc ON ale np może nie być dostepu przez siec do niego. Chodz myśle że mierzenie dostepu poprzez jakis monitoring sieci i uptime to już coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi strasznie chcesz być hop do przodu a piszesz dyrdymały. Kernel 2.6 to akurat pojawił się w 2004 roku ;). nie widzę nic złego w jego używaniu skoro enterprisowe rozwiązania za grubą kasę typu RHEL korzystają z niego i zapewniają support jeszcze przez kilka dobrych lat.... ale oczywiście ktoś kogo postrzeganie świata kończy się na ovh może tego nie łapać ;)

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Archi strasznie chcesz być hop do przodu a piszesz dyrdymały. Kernel 2.6 to akurat pojawił się w 2004 roku ;). nie widzę nic złego w jego używaniu skoro enterprisowe rozwiązania za grubą kasę typu RHEL korzystają z niego i zapewniają support jeszcze przez kilka dobrych lat.... ale oczywiście ktoś kogo postrzeganie świata kończy się na ovh może tego nie łapać ;)

 

Więc kup malucha lub tarpana i delektuj się jak lubisz starocie.

Przygotuj zestaw narzędzi i lawęte i tak samo jest z zabytkowym kernelem. Trzeba kochać dłubać a i tak nie będzie jeżdził jak najtanszy nowy złomiasty rupieć z salonu.

Edytowano przez czipczop (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Więc kup malucha lub tarpana i delektuj się jak lubisz starocie.

 

 

 

https://wiki.openvz.org/Download/kernel

 

i

https://access.redhat.com/articles/3078#RHEL6

 

 

Nie sądzisz, że jest powód dlaczego używa się tego kernela (2.6.32)?

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@czipczop wręcz odwrotnie.. jeśli w czymś trzeba dłubać to w tym vanilla kernelu, kompilowanym nie wiadomo po co. Ale z tego się wyrasta w końcu :). CentOS6/RHEL6 i jego kernel będzie supportowany do końca 2020 roku i przez ten czas żaden zenek w swojej stodole nie musi nic w nim dłubać. A komu brakuje XFSa albo czegoś innego ma CentOSa 7.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@czipczop wręcz odwrotnie.. jeśli w czymś trzeba dłubać to w tym vanilla kernelu, kompilowanym nie wiadomo po co. Ale z tego się wyrasta w końcu :). CentOS6/RHEL6 i jego kernel będzie supportowany do końca 2020 roku i przez ten czas żaden zenek w swojej stodole nie musi nic w nim dłubać. A komu brakuje XFSa albo czegoś innego ma CentOSa 7.

 

Wychodzenie z założenia, że wersja, która początkowo powstała 13 lat temu jest "dobra" bo ktoś do dzisiaj ją wspiera i jej używa jest tak zacofanym podejściem, że nawet nie chce mi się przedstawiać argumentów dlaczego jesteś głęboko w błędzie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×