Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam forumowiczów, jestem tu nowym użytkownikiem, choć forum czytuję już od jakiegoś czasu.

 

Firmę IQ.PL z całego serca polecam wszystkim dla których wyższa cena nie jest przeszkodą. Jestem użytkownikiem ich serwera VPS od roku i nigdy nie było z nim żadnych problemów. Serwer mam w wersji managed, ale support i tak zdarzało się, że pomagał mi gdy miałem jakiś problem z konfiguracją. Usługi na najwyższym poziomie, polecam!

 

Przy okazji - czy ktoś z większym doświadczeniem może polecić firmę, która ma trochę niższe ceny, i nie gorszą jakość usług?

Edytowano przez Sachem (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W wersji "Managed" każdy klient ma w zależności od pakietu 2 lub 4 h pracy administratora miesięcznie w cenie usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na pewno świetny kontakt i doradztwo. Nie boją się nietypowych rozwiązań i nie usztywniają się. Ceny adekwatne do tego co oferują. Ogólnie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

IQ.pl dało mi bardzo dobrą ofertę na serwer dedykowany o specyficznych parametrach. Póki co jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tam serwer już chyba 3 lata. I moge polecić ta firmę. Ostatnio zmienili design panelu administracyjnego, zwiekszyli wielkość dostępnych dysków. Bardzo dobry zreszta też kontakt z pomoca techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam u nich wykupiony serwer od ponad 3 lat i przy kazdej okazji staram sie polecac te firme ze wzgledu na support techniczny (zarowno mailowy jak i poprzez infolinie): ludzie ktorzy tam pracuja są bardzo ogarnięci, znaja sie na rzeczy i szybko zalatwiaja sprawe.

 

Nie orientuje sie jak obecnie wygladaja od strony cenowej, ale o klientow bardzo dbaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

najlepsza serwerownia w Polsce ! ... szybkość w działaniu, support techniczny odpowiada na wszelkie pytania w ciągu 5 minut... bardzo miło i profesjonalnie ... cenowo również nie jest źle ... każdy klient wybierając iq.pl będzie bardzo zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłem znaleźć świeżego tematu. Ale mam pytanie czy firma IQ zezwala na rozsyłanie wiadomości typu spam? Bo coś mi się zdaje że tak. Wprawdzie nasz system skutecznie wycina ten syf i ląduje on w koszu ale może ktoś od was się przyjrzy co się dzieje na adresie IP 185.149.120.54 z nazwą hosta: http://sm21.zooboo.me/ Widocznie jakaś "pipa" myśli że zwojuje wysyłając ten syf to tu to tam. Miłego wieczoru.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie możesz po prostu napisać do nich na abuse?

To by było za proste. Dlatego każdą taką sytuację będę opisywał publicznie ,IP + nazwa hosta ewentualnie nazwę domeny/adres email i zgłoszenie na czarną listę gdzie popadnie.

Edytowano przez SiXwishlist (zobacz historię edycji)
  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×