Skocz do zawartości

Polecane posty

Czy komuś dziś padła jakaś baza danych? Do jednej nie mam dostępu - brak połączenia z serwerem MySQL, druga śmiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Mam dokładnie to samo, serwer baz danych się sypie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani - przepraszamy, aktualnie doświadczamy chwilowych problemów o charakterze sieciowym i pracujemy nad ich rozwiązaniem. Tak, że u nas chwilowo: zaciemnienie pomieszczenia, przejście na czerwone światło, wszyscy przy stanowiskach bojowych wpatrują się w ekrany i klepią w klawiatury. Działamy, wkrótce wszystko powinno wrócić do normy.


No i udało się, wracamy do klasycznego oświetlenia, problem namierzony i unieszkodliwiony. Przepraszamy za chwilowe trudności tych z Was, którzy go doświadczyli, bo wygląda na to, że nie dotykał on wszystkich Użytkowników.

 

A jeśli chodzi o źródło problemu... ekhm... jest już tam w drodze smutny pan w długim płaszczu. Zawsze nosi okulary przeciwsłoneczne, nawet w nocy. Nigdy, przenigdy się nie uśmiecha. I jakby to Wam powiedzieć... ten problem... hmmm... nie będzie się już raczej powtarzać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Konkretnie, co się stało a nie jakiś pan w płaszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Filip, odrobina humoru nikomu jeszcze nie zaszkodziła :) Konkretnie to incydent miał charakter ataku, został odparty, więcej szczegółów na ten temat nie planujemy udostępniać :) Zapewniamy Cię, że możesz spać spokojnie, bo nasze służby czuwają i obojętnie, czy będzie to atak, awaria procesora, czy spanikowany kernel - zawsze będziemy reagować szybko i stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Filip Nowacki

Plus dla was :) Trzeba było od razu, że batman poleciał w waszą stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. strona otwiera się prawidłowo... na przyszłość prosimy o zgłoszenie poprzez nasz BOK - dane adresowe na stronie są podane - to będziemy mogli od razy zdiagnozować :) Zapraszamy na https://www.hekko.pl/kontakt.html, bo trudno nam reagować na każdy wątek na forum tak szybko, jak byśmy chcieli. Pozdrawiamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobiliście już łatkę na system zakładania kont i informuje już użytkownika jakich znaków nie można używać w haśle bo nie każdy będzie miał tyle samozaparcia by próbować pół dnia, pisać na wsparcie i na końcu doznać olśnienia, że generator haseł keepassx ma ustawiony również na !@#$% Może jakiś pop up, albo opis, notka, wpis, co można a czego nie można?

 

Wsparcie faktycznie w miarę szybko odpisuje, ale czasem po prostu wykonuj to o co prosi klient, a jak klient torba :D i nie daj boże sobie to uświadomi to trzeba odkręcać i można na czarną listę klientów bez krawata trafić.

 

Przez telefon za to bomba! Dziś np. szybko został problem rozwiązany, Pan spokojny i po naprowadzeniu go na kierunek, który mi w mydevil.net podpowiedzieli udało się wszystko rozwiązać.

 

Poczta ma na mail-tester.com 10/10 i o to mi chodziło. Oby nie było padów to widzę szerokie pole do przedłużeń i powiększeń powierzchni pod pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety hekko od jakiegoś czasu ma spore problemy ze stabilnością, obecnie są problemy z bazami MySQL, jeśli jednak jest połaczenie z MySQL to wg. tools.pingdom.com strona wczytuje się 6-10sekund (waży 266KB). Więc poziom usług zszedł na psy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem z linuxpl do hekko na resellera i jakości się nie czepiam bo jest ok ale na odpowiedź z supportu się czeka a na linuxpl to chyba najdłużej kilka min mi się zdążyło a na GG od reki.

 

Wysłane z 1+2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem tam hosting - serwer OK, szybki ale pomoc techniczna - bardzo słabo. Odpowiedzi mało kompetentne, trochę nie w temacie.

Jesli ktoś nie jest specem, to odradzam, będzie musiał wynająć informatyka. Ale serwery ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hosting mogę polecić wszystkim, przez pół roku ani razu strona nie leżała (oprócz floodów wysycających zasoby które zostały zablokowane kilka minut po kontakcie z supportem), strony działają szybko, litespeed robi swoje, szybko odpowiadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

A ja nie polecam. Do tej pory płaciłem 53,20 za rok (jakoś tak mam w papierach, ze zniżką 13,5%), a teraz dostałem fakturę na 125,16 (niby ze zniżką 16%). Usługa dokładnie ta sama od wielu lat. Może i nawet bym u nich został (nawet po dziwnym wzroście ceny) gdyby nie panel, po prostu nie trawię już Direct Admina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie DA jest najlepsze.Coś pokręciłeś.

Wcześniej najmniejsze konto było za 5 dyszek, a to, do którego dawali domenę za free było za 8 dyszek.

Ten wyższy pakiet mam. Zmienili cenę na 129, ale dali 2 razy więcej transferu.

Który masz pakiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie polecam. Do tej pory płaciłem 53,20 za rok (jakoś tak mam w papierach, ze zniżką 13,5%), a teraz dostałem fakturę na 125,16 (niby ze zniżką 16%). Usługa dokładnie ta sama od wielu lat. Może i nawet bym u nich został (nawet po dziwnym wzroście ceny) gdyby nie panel, po prostu nie trawię już Direct Admina.

Wiem ze jest cena promocyjna na 1 rok, ale takie cos? Napisz maila do nich

Edytowano przez DaFFX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaki masz pakiet i co jest na FV. Nie masz czegoś dodatkowo?

Jakieś wyższe parametry dla procka? Albo domeny nie masz na FV?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do klientów hekko. Macie jakieś problemy z działaniem usług www ? Od jakiegoś czasu borykam się z tym problemem, został również zgłaszany ale nic nowego się nie dowiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mruczek

Podaj jaki masz pakiet i co jest na FV. Nie masz czegoś dodatkowo?

Jakieś wyższe parametry dla procka? Albo domeny nie masz na FV?

 

Jak tak bardzo chcecie wiedzieć, to mam pakiet EasyReseller (bez PLUSA), którego co prawda już nie ma w ofercie, ale nigdy nie był oficjalne przez firmę zwiększony do EasyReseller+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×