Skocz do zawartości

Polecane posty

 

to sie po prostu robi przekazanie domeny na dwie rozne osoby (jedna to ty druga jest fikcyjna) w obrebie tego samego rejestratora

 

jedynym problemem jest nieufność dziewczyny z boku-u to ona moze poprosić o xero, skan dowodu osobistego, jeżeli bedziesz się nazywał u rejestratora Józef Stalin albo Lech Wałesa

 

to swoją drogą też da sie obejść (od czego jest słaba jakość xera oraz PS na wersji studenckiej)

 

a tu mowa o tym żę można tanim sposobem zrobić sobie wiarygodny e-mail i naciągać ludzi na gazeta praca albo gumtree

 

 

To ten co wpisze fake dane ucierpi, a usługodawca będzie miał to głęboko w ... ;) Trzeba myśleć najpierw co się robi i jakie będą tego skutki, a do takich sytuacji nie dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystam z usług Hekko już kilka lat i muszę powiedzieć, że firma solidna. Stosunek jakość/cena wypada bardzo dobrze, no i kontakt z BOK jest na wysokim poziomie. Tak więc spokojnie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadam jedno konto w hekko (już leci drugi rok) i moja ogólna ocena shareda wynosi 8/10.

 

@Hekko.pl

Kiedy zostanie wdrożona możliwość logowania się po bezpiecznym SFTP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sur - a czemu nie 10 na 10? W zasadzie sam fakt, że siedzę u nich ze stronkami od początku, od kiedy zajmuję się stronami jest dobrym uzasadnieniem. Na żadnym innym hostingu nie przetrwałem aż tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam firmę, jestem z nimi od czerwca 2012 roku. Bez żadnych problemów, beż żadnych timeout'ów. Ponadto zawsze na maila wpadnie jakaś fajna oferta, jakiś kod rabatowy. Obsługa miła i szybka w dodatku znająca się na rzeczy - w przypadku poprzednich firm był to kłopot.

 

Polecam, wlodziu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bywałem na hostingach, gdzie więcej płaciłem, a odpowiadano na pytania po kilku dniach.

W Hekko odpowiedzi uzyskuję po kilku minutach, pomimo tego, że w sumie to ja śmieszne grosze płacę za to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RafoX, nigdy nie można było. Ba, wcześniej była wyższa kwota - 50 zł. Ale to dawno temu.

 

Serio? heh zdawało mi się że nie.

Mam kilka złociszy w waszym portfelu chciałem doładować dyszkę żeby zakupić domenę. I teraz lipka

Wydawało mi się że można było.

 

Edytowano przez RafoX (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to taki problem doładować dwie dyszki? Przecież kasa się nie zmarnuje. Nie wiem czy na to też obowiązuje, ale mam kod rabatowy - 15%. Jeśli chcesz to mogę ci go podać, bo na razie nic nowego nie będę kupował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 3 serwery w hekko i 1 w ich klonie noname coś tańśzego ale też wszystko fajnie działa, nigdy jeszcze nie pisałęm w żadnej srpawie do nich od 2 lat, nawet teraz wprowadzili normalną formę płątności a nie jakieś uzupłnianie przelewu w mbanku skryptem. Ogólnie polecam jak za tę kasę super oferta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że chodziło ci o Jupe, co nie? Tam to już tak pojechali ze stawkami, że w sumie nie wiadomo za co się płaci, a wszystko śmiga tak samo pozytywnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh google chyba przestało ich lubić ;) zamawiałem domenę właśnie i takie coś :

 

Ta wiadomość może stanowić próbę oszustwa. Istnieje podejrzenie, że konto nadawcy zostało przejęte i wykorzystane do wysłania złośliwych e-maili. Jeśli uważasz, że ta wiadomość jest podejrzana, zgłoś to nam i w miarę możliwości powiadom nadawcę przy użyciu metody innej niż poczta e-mail.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cały wczorajszy dzień byliście w filtrze G Daty, była tylko informacja *Strona zablokowana* ;) Tak samo było z JotForm - każda strona z ich formularzem wykazywała zagrożenie.

 

Edit

Dzisiaj znowu problem po wejściu na zakładkę Płatności.

post-3204-0-23117000-1398348632_thumb.png

Edytowano przez bastek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zmień oprogramowanie antywirusowe, te tańsze programy często pokazują fałszywe alarmy. Sprawdzałem tą stronę na Kasperski i Panda, żaden z nich nie wykazuje jakiegokolwiek niebezpiecznego kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy antywirus pokazuje fałszywe alarmy

 

 

Jakieś konkretne dane?

 

choć moja opinia jest taka, że antywirusy i tak są zbędnym oprogramowaniem dla bardziej zaawansowanego użytkownika

 

 

Bardziej zaawansowany użytkownik, jest to pojecie względne, jeśli Linux jest stworzony przez Ciebie samego, wtedy pewnie nie potrzebujesz antywirusa. Czytając Twoją wypowiedź powyżej raczej zalecałbym Tobie używanie nawet tych bezpłatnych antywirusów.

 

To nie jest temat dotyczący antywirusów, więc nie róbmy OT.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×