Skocz do zawartości

Polecane posty

grube to jest ile ?

jadłem ostatnio pizze w Gdańsku za 37 PLN. czy to jest grub0? pizza była na cienkim cieście a pwio ciepłe ... nie wiem co mam o tym myśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Galnospoke, wskaż choć jedną usługę, która podrożała. Kłamiesz publicznie, co wielu klientów i użytkowników tego forum może potwierdzić, gdyż cenniki są identyczne od lat. Jedyne co, to ostatnio zaokrągliliśmy końcówki niektórych cen, zmniejszyliśmy ceny wszystkich usług dodatkowych. Gdzie tu jest podwyżka choćby 50 procentowa?

Oczekuję wyjaśnień.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nrm

Aż sprawdziłem te "grube" ceny hekko: a tam 40-180 zeta czyli taniocha. Faktycznie, gruby hajs płacisz, skandaliczny! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ocho, ilu klakierow nagle sie zebralo - w niedziele wieczor wszyscy nagle przegladaja forum WWW. Uderz w stol... Rok temu zaplacilem 26 zl, dzis za te sama usluge faktura 44 z, ktorej juz nie zaplace, dla zasady a nie tych groszy. Na marginesie: za stwierdzenie, ze klamie publicznie, gdybys powiedzial mi to w twarz to zarobilbys w pysk (tak: pysk) - jestem facetem starej daty i znam sie na zartach ale nie na wszystkich.

Galnospoke, wskaż choć jedną usługę, która podrożała. Kłamiesz publicznie, co wielu klientów i użytkowników tego forum może potwierdzić, gdyż cenniki są identyczne od lat. Jedyne co, to ostatnio zaokrągliliśmy końcówki niektórych cen, zmniejszyliśmy ceny wszystkich usług dodatkowych. Gdzie tu jest podwyżka choćby 50 procentowa?

Oczekuję wyjaśnień.

 


Nie Tobie decydowac o tym co i komu zaplace.

Aż sprawdziłem te "grube" ceny hekko: a tam 40-180 zeta czyli taniocha. Faktycznie, gruby hajs płacisz, skandaliczny! ;)

 

Edytowano przez Gość (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, jeśli skorzystałeś z promocji urodzinowej z zeszłego roku (a sprawdziłem, tak było), nie oznacza to żadnej podwyżki tylko to, że nie przeczytałeś informacji z oferty. Informacja o promocji i zniżce była wprost i wszędzie opisana. Także po prostu kłamiesz i oczerniasz bezpodstawnie firmę.

Nie musisz płacić. Nie życzę nikomu takiego klienta, co nie czyta co kupuje. Rozumiem, gdyby to był jakiś drobny druk ale ceny były wielką czcionką, jak wół napisane z opisem promocji.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, i juz wycofujemy sie na z gory okreslone pozycje. No tak, tak... Jakie to typowe. Jak ja to "lubie". Czyli podwyzki nie ma, mimo ze jest. Promocja smocja, gwiazdka malym druczkiem na 15 stronie od tylu, teges widzicie towarzyszu, cyklisci i plamy na Sloncu. Spoko, dzis to wrecz norma - dziwne, ze jednak zawsze w jedna strone: portfelu klienta. Przyjmuje to na klate, szczegonie ze konkurencja ma swietne warunki (np. b. solidny un...st....org).

 

PS Zaluje tylko, ze nie moge zafundowac ci bezposredniego wytlumaczenia co dorosli mezczyzni - nie, nie dzieciaki w internecie - robia w sytuacji gdy ktos cos tam belkocze o klamstwie. Ale glowa do gory - nie ja, to ktos inny, wczesniej czy pozniej. Kogo nie wychowaja rodzice, tego wychowa zycie - bez wyjatku, wczesniej czy pozniej. Mimo wszystko milej niedzieli.

Słuchaj, jeśli skorzystałeś z promocji urodzinowej z zeszłego roku (a sprawdziłem, tak było), nie oznacza to żadnej podwyżki tylko to, że nie przeczytałeś informacji z oferty. Informacja o promocji i zniżce była wprost i wszędzie opisana. Także po prostu kłamiesz.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bełkoczesz to Ty w tym momencie. Przedstawiłem Ci fakty. Wiedziałeś ile zapłacisz więc nie ma mowy o żadnej podwyżce. To w zeszłym roku po prostu zapłaciłeś jednorazowo niższą cenę, niż wynikającą z cennika, a teraz płacisz cenę normalną. Zatem skąd to nagłe zdziwienie i obsmarowywanie? No tak, to takie typowe zachowanie kiedy się coś nie podoba. Zresztą dalsze "groźby" świadczą o Twoim poziomie.

 

 

Sytuacja zgodnie ze stanem faktycznym (co też można wywnioskować z jego wypowiedzi): użytkownik Galnospoke zamówił usługę w 2012 roku. Cennik zawierał informację o opłacie 43,05 zł z VAT za rok, lecz trwała promocja urodzinowa (o czym także byłą informacja w cenniku) i zapłacona kwota była 50% niższa. Teraz pretensje i kłamstwa o 100% podwyżce. Podwyżka w stosunku do ceny z zeszłego roku wyniosła 95 groszy (43,05 -> 44).

Na koniec: osoba, „która za pomocą środków masowego komunikowania pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania, popełnia przestępstwo”. Pomawianie jest zagrożone karą grzywny, ograniczenia, albo pozbawienia wolności do 2 lat.

http://webhosting.pl/Oczerniasz.firme.w.Internecie.Mozesz.pojsc.siedziec.na.dwa.lata

Nie myśl, że możesz bezkarnie publikować sobie co chcesz w internecie.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem facetem starej daty i znam sie na zartach ale nie na wszystkich.

Kogo nie wychowaja rodzice, tego wychowa zycie - bez wyjatku, wczesniej czy pozniej.

Najwidoczniej rodzicie nie dali rady Cie wychować i milicyjna pała też nie (skoro starej daty jesteś). Zejdź na ziemie i wyhamuj, bo nie jesteś na swoim podwórku, a chamstwa nie będziemy tutaj tolerować. Damian wszystko wyjaśnił i Twój temat jest zamknięty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Aż z ciekawości wszedłem na stronę Hekko, aby zobaczyć te "podwyżki cen". Żadnych podwyżek cen nie było. Jakiś czas temu podniesione zostały niektóre parametry usług (powierzchnia, transfer) bez zmian cen. Ale to było już jakiś kawałek czasu temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zadowolony jestem od 1.5 roku, wczesniej miałem jupe.pl i też było ok, ale trzeba wyło wydać kilka groszy wiecej. Mam na jednym serwerze podpiętych z 6 domen i na 3 stoją WordPressy z tym 1 strona (moja) jest w miarę eksploatowana.

 

Dodatkowo poleciłem 3-4 znajomym na proste strony firmowe na WP i też wszytko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem zadowolony z tego hostingu, gdyż cenę mają naprawdę konkurencyjną a jakość jest OK. Nie wiem jednak jak jest przy hostingu SEO - różne IP i różne DNS, czy jest na to jakaś osobna usługa czy należy zaznaczyć to przy zamawianiu usługi..Nie jestem specjalistą od hostingów, więc sorry jeśli pytanie jest banalne.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współpracuję z Hekko.pl od ponad roku, bardzo sobie chwalę szybkość działania ich hostingu. Ceny są BARDZO niskie w stosunku do parametrów.

Kilka miesięcy temu nawet parametry zostały powiększone a ceny zostały bez zmian. Usługa działa cały czas nieprzerwanie, zdarzyły się jedynie 3-4 kilku (nasto) minutowe przerwy w płynności działania (w czasie ostatniego ROKU) które zostały błyskawicznie wyeliminowane.

 

Prowadzę forum dyskusyjne, w okresach "gorących" a więc - matura, rekrutacja na studia, wyniki egzaminów czy rozpoczęcie roku akademickiego moje forum odwiedza po 6-7k UU (unikalnych użytkowników) dziennie. Ani razu w tym czasie serwer NIE PADŁ - dla mnie jest to oznaka bardzo dobrych maszyn i odpowiedniego zarządzania nimi.

 

Poczta e-mail działa bardzo szybko, BOK również - bardzo szybkie odpowiedzi na pytania i pomoc w rozwiązaniu problemów.

Generalnie bardzo ich sobie cenię i POLECAM każdemu niezdecydowanemu - zresztą te opinie o czymś świadczą :) - http://www.webhostingtalk.pl/katalog/firma/13-hekko-pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko ma przede wszystkim tanio i pewnie będzie jeszcze taniej

Hosting działa bez problemu

Kontakt z bok oceniam na 8/10

kontakt z szefem (chyba się nazywa D, Gałązka) oceniam na 1/10- powodu prywatne(szef tez nieraz odpisuje na forum i na bok)

W zeszłym roku kupiłem to hosting kosztował chyba 60zl /rok teraz ma być drożej i rabat (uwaga!!) 1,27% (chyba takie kwoty) pytałem na bok to mówili ze to zależy od stażu wspolpracy

Inne spostrzeżenia:

na hekko da się zarejestrować domenę i hosting na osobę fikcyjną ( nie wierzycie to zapraszam do wypróbowania)

inaczej jest w nazwie - tam od razu podaje się pesel (jako osoba prywatna) i pokazują się znaczki -czy są prawdziwe dane, czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odniosę się tylko do dwóch kwestii:

W zeszłym roku kupiłem to hosting kosztował chyba 60zl /rok teraz ma być drożej i rabat (uwaga!!) 1,27% (chyba takie kwoty) pytałem na bok to mówili ze to zależy od stażu wspolpracy

 

Rabat po roku wynosi dokładnie 3%. Jest to informacja publiczna dostępna w cenniku, zatem nie ma miejsca żadne "chyba" i "bodajże".

 

 

na hekko da się zarejestrować domenę i hosting na osobę fikcyjną ( nie wierzycie to zapraszam do wypróbowania)

inaczej jest w nazwie - tam od razu podaje się pesel (jako osoba prywatna) i pokazują się znaczki -czy są prawdziwe dane, czy nie

Jasne, bo w nazwie pracują wróżki i wiedzą, czy dane są prawdziwe czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hekko ma przede wszystkim tanio i pewnie będzie jeszcze taniej

Hosting działa bez problemu

Kontakt z bok oceniam na 8/10

kontakt z szefem (chyba się nazywa D, Gałązka) oceniam na 1/10- powodu prywatne(szef tez nieraz odpisuje na forum i na bok)

W zeszłym roku kupiłem to hosting kosztował chyba 60zl /rok teraz ma być drożej i rabat (uwaga!!) 1,27% (chyba takie kwoty) pytałem na bok to mówili ze to zależy od stażu wspolpracy

Inne spostrzeżenia:

na hekko da się zarejestrować domenę i hosting na osobę fikcyjną ( nie wierzycie to zapraszam do wypróbowania)

inaczej jest w nazwie - tam od razu podaje się pesel (jako osoba prywatna) i pokazują się znaczki -czy są prawdziwe dane, czy nie

To źle, że można się rejestrować na fikcyjne dane? Niektórzy po prostu nie chcą ich podawać (nie mówię tu nic o stronach z pirackim oprogramowaniem itp.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wynosi dokładnie 3%.

 

rabat=1,5%- sprawdziłem bo mnie zaciekawiłeś

easypack+

serwer s26

edit:

@linoskoczek

sam fakt istnienia fikcyjnych danych powoduje, że właściciel może oszukiwać albo już jest ścigany przez odpowiednie organy.

Edytowano przez yehaa (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

rabat=1,5%- sprawdziłem bo mnie zaciekawiłeś

easypack+

serwer s26

1.5% to po pół roku, gdyż co tyle są naliczane zniżki.

 

sam fakt istnienia fikcyjnych danych powoduje, że właściciel może oszukiwać albo już jest ścigany przez odpowiednie organy.

To sam się narażasz w razie w.

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sam fakt istnienia fikcyjnych danych powoduje, że właściciel może oszukiwać albo już jest ścigany przez odpowiednie organy.

Jakoś mnie by to nie przestraszyło :P

 

Wróżki z Nazwa.pl pewno wiedzą, że dane są fałszywe, bo patrzą na przedostatnią cyfrę i wcześniej zaznaczoną płeć ;)

Zobacz sobie tutaj: http://4programmers.net/Algorytmy/PESEL_-_wszystko,_co_o_nim_mo%C5%BCesz_wiedzie%C4%87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

 

inaczej jest w nazwie - tam od razu podaje się pesel (jako osoba prywatna) i pokazują się znaczki -czy są prawdziwe dane, czy nie

 

To tylko weryfikacja sumy kontrolnej Peselu (czy NIPu), inna sprawa czy dane są prawdziwe - kombinatorzy i tak wklejają dane kogoś innego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To źle, że można się rejestrować na fikcyjne dane? Niektórzy po prostu nie chcą ich podawać (nie mówię tu nic o stronach z pirackim oprogramowaniem itp.).

 

Jest taki film, nazywa się Vabank w którym w fajny sposób pokazano co się działo kiedy klienci zakładali konta w banku na fikcyjne dane by nie płacić podatku państwu. Kiedy przyszło do wypłaty tych pieniędzy bank z prostych względów odmawiał bo konto było na inne nazwisko.

 

Teraz wyobraź sobie sytuacje kiedy rejestrujesz domenę na fikcyjne dane i udaje Ci się rozkręcić całkiem dochodowy interes i chcesz przepisać domenę na swoje prawdziwe dane, zgadnij kto ma w takim przypadku prawo do tej domeny ;)

 

 

Od ukrywania swoich danych personalnych są odpowiednie usługi, które są tanie jak barszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz wyobraź sobie sytuacje kiedy rejestrujesz domenę na fikcyjne dane i udaje Ci się rozkręcić całkiem dochodowy interes i chcesz przepisać domenę na swoje prawdziwe dane, zgadnij kto ma w takim przypadku prawo do tej domeny ;)

 

 

to sie po prostu robi przekazanie domeny na dwie rozne osoby (jedna to ty druga jest fikcyjna) w obrebie tego samego rejestratora

 

jedynym problemem jest nieufność dziewczyny z boku-u to ona moze poprosić o xero, skan dowodu osobistego, jeżeli bedziesz się nazywał u rejestratora Józef Stalin albo Lech Wałesa

 

to swoją drogą też da sie obejść (od czego jest słaba jakość xera oraz PS na wersji studenckiej)

 

a tu mowa o tym żę można tanim sposobem zrobić sobie wiarygodny e-mail i naciągać ludzi na gazeta praca albo gumtree

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

 

jeżeli bedziesz się nazywał u rejestratora Józef Stalin albo Lech Wałesa

Pierwsze primo to temu pierwszemu ciężko będzie wysłać ew. fakturkę, drugie primo większość firm na starcie odrzuci takie dane, będą prosić o skan dowodu, ostatniego odcinka renty czy rachunek za gaz bądź telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paweł nie wspomniałeś o tym, że takie konta od razu są blokowane.

Do tego jakiś nadgorliwy człowiek z BOK może to zgłosić na Policję i zaczyna się gonitwa.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

to sie po prostu robi przekazanie domeny na dwie rozne osoby (jedna to ty druga jest fikcyjna) w obrebie tego samego rejestratora

 

Powodzenia, na przykład z takim OVH.

 

to swoją drogą też da sie obejść (od czego jest słaba jakość xera oraz PS na wersji studenckiej)

 

W takim przypadku skan dowodu rozwiąże problem jeśli jakość ksero jest wątpliwe.

 

a tu mowa o tym żę można tanim sposobem zrobić sobie wiarygodny e-mail i naciągać ludzi na gazeta praca albo gumtree

 

A gdzie nie można? Szukasz na siłę dziury w całym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×