Skocz do zawartości

Polecane posty

Szanowny Panie Karolu Chmurzyński,

temat ten jest poświęcony opiniom o firmie Hekko.pl, jeśli dobrze zrozumiałem strukturę forum. Zamieszczając wymianę maili z biurem Hekko.pl nie zdecydowałem się na własny komentarz, gdyż uznałem, że osoba czytająca mój post może na własną rękę wyciągnąć opinie nt. tejże firmy. Uznałem też, że istota mojego problemu (blokowanie kont itd.) nie jest tu najważniejsza (choć także ważna i dla mnie niezrozumiała). Zarzucanie klientowi kłamstwa - uporczywe trwanie przy tym, mimo że maile wskazują inaczej, kończenie wiadomości wyrażeniem "Koniec kropka.", nieodpowiadanie na pytania zadane po kilka razy jest dla mnie w istocie nowym doświadczeniem w relacji między klientem, a biurem obsługi. Obraz całej sytuacji jest w zasadzie wyłożony w mailach - zablokowano mi serwer na nieopłaconym jeszcze koncie z nieznanych mi przyczyn - założyłem wobec tego nowe konto i serwer, dokonałem wpłaty - także został zablokowany. Dodam tylko, że nie eksploatowałem serwera w żadnym stopniu (bodajże zdążyłem zainstalować Wordpress). Tyle. Cała historia. Nadal jednak nie rozumiem Pańskiej poprzedniej wiadomości.

 

również pozdrawiam i życzę miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

osoba czytająca mój post może na własną rękę wyciągnąć opinie nt. tejże firmy

Osoba czytająca, to raczej na własną rękę wyciągnie opinie o tobie, a nie firmie.

Z twoich postów klaruje się następująca sytuacja:

> jakiś kolega zakłada na twoje życzenie konto na twoje dane

> owy kolega coś tam powrzucał

>> to coś to może być jakiś skrypt spamerski, ddosowy itp.

 


Rozumiem, konto na mail
XXX zostało założone na moją prośbę przez znajomego, zamówiony został serwer, ale zapomniałem o tym całkowicie, w tym czasie znajomy testując konto, instalował na nim jakieś skrypty, co mi się nie podobało, więc zamówiłem inny serwer, chcąc zrezygnować z poprzedniego - do czego chyba miałem prawo.

> hekko blokuje ci konto

> rejestrujesz nowe konto i z automatu je opłacasz

> hekko pamiętając twoje wcześniejsze wybryki z automatu ci je blokuje bo nie ma zamiaru się z tobą użerać

 

 

Historyjka z mitycznym kolegą :D jest tu najzabawniejsza.

Prawie zawsze, jak mowa o tym, że ktoś robił DDoSy z serwera, jakieś fraudy, stopforumspam itp. rzeczy, to pojawia się mityczny kolega mający dostęp do serwera i robiący takie świństwa bez wiedzy właściciela konta :D

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakie ddosy? o czym ty piszesz? proszę, następny razem przed napisaniem posta poczekaj aż acodin/amfetamina przestanie działać. skrypt, który został zainstalowany to chyrp ze strony chyrp.net, platforma do prowadzenia bloga. o jakich świństwach mówisz? jesteś kolegą pana Damiana Gałązki czy masz jakiś inny interes w pisaniu tych bzdur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma ma prawo zawiesić konto, w którym jest podejrzenie podania nieprawdziwych danych. Jeśli te dane były poprawne, a nie zmyślone, wysyłasz kopie dowodu, paszportu itp. i to załatwia sprawę. Ponadto podszywanie się pod kogoś, czy nawet świadome użycie danych kolegi jest już karalne i nie wolno tego robić. Zakładasz konto klienta na swój użytek i swoimi prawdziwymi danymi.

 

Po drugie Smutny, zachowaj trochę kultury, to jest poważne forum, a nie jakieś komentarze w Onecie pod artykułem, staraj się pisać merytorycznie.

 

Z drugiej strony jaki sens jest zakładania kilku kont na inne nazwiska, u nas tak samo konto byłoby zawieszone, przypuszczam, że w innych firma byłoby podobnie.

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Smutny jak widać merytorycznej dyskusji na argumenty prowadzić nie umie.

Zaczynają się więc wyzwiska, bo najprawdopodobniej to jedyne, co można odpowiedzieć.

Stwierdzenie, że może to ddosy itp. (jeszcze poprzedzone celowo dwoma znakami >>) to tylko przypuszczenie.

Wzięte z niewielkiego doświadczenia z podobnymi przypadkami, które w 99% właśnie tak się rozgrywają.

A co do kontaktu z hekko - to jak ich też wyzywałeś od wąchaczy amfetaminy* to nie dziwie się, że nie chcą mieć nic z tobą wspólnego.

 

* - w sumie to chyba powinieneś za to stwierdzenie albo przeprosić, albo złożyć zawiadomienie do prokuratury zdaje się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zakładałem konta na inne nazwisko, tylko ponownie na swoje.

 

żenada, najpierw oskarżasz mnie o używanie jakichś spamerskich skryptów, ddosowania serwerów, nie mam pojęcia na jakiej podstawie zresztą (złóż zawiadomienie do prokuratury), rozpisujesz się na ten temat jakbyś miał wgląd do logów, a teraz okazuje się, że to jednak "przypuszczenie"? no cóż, moje domniemania nt. amfetaminy to też przypuszczenie, bo nie wiem co mogło skłonić cię do pisania takich bzdur. i jeszcze nazywasz swoje wypociny "argumentami" :ph34r: to w końcu przypuszczenia czy poważne argumenty? Hekko leci w kulki, a to że jakiś forumowicz obrazi się na mnie za moje posty chyba nie ma nic wspólnego z racjonalną oceną ich zachowania. wiedziałbyś czy nazwałem hekko wąchaczami amfetaminy, gdybyś przeczytał mój pierwszy post, bo to cała moja korespondencja z nimi (tak, oni naprawdę dyskutują z klientem pisząc do niego "Koniec kropka", jak na forum onetu tudzież zarzucają mówienie nieprawdy, nawet gdy wszystko świadczy przeciw nim).

 

a i przepraszam, ale kiedy miałem wysłać skan dowodu, jeśli konto zostało usunięte po kilku godzinach? może jeszcze mam przeprosić za opłacenie serwera? czyżby roiło się tu od krewnych i znajomych królika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Dobra, już się odpieprz od Hekko. To profesjonalna firma która nie może sobie pozwolić na dziecinne zagrywki w twoim stylu. Skoro ucięli dalszą wymianę maili w taki sposób to widocznie musiałeś im wystarczająco podnieść ciśnienie. Jeżeli zostało dokonane nadużycie z twojej strony - co stwierdził wyraźnie Damian - to bardzo dobrze że ci podziękowano. Dzięki temu normalni klienci nie muszą bać się o jakość usług. Zagrożenie należy eliminować bezwzględnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem samu czego ode mnie oczekujesz, to co zamieściłem na poprzedniej stronie to jest cała korespondencja z biurem Hekko,co zresztą podkreślałem niejednokrotnie.

rozumiem, że w tym temacie można zamieszczać opinie, pod warunkiem, że są pozytywne, bo w przeciwnym wypadku przyleci jakiś przydupas w stylu pawełka_15 (to twój wiek, chłopcze?) i rzuci hasłem pokroju "jeśli stan wojenny wprowadzono - to znaczy, że musiano go wprowadzić".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umieściłeś, ale cytaty wypowiedzi hekko i opis twoich wypowiedzi.

Jak treść twoich wypowiedzi jest podobna, jak na tym forum,

(przydupasy, branie amfetaminy itp.) to nie dziwie się,

że ktoś nie ma zbytniej woli jakiejkolwiek współpracy,

no i zniżając się do twojego języka, to każe ci spierdalać na bambus.

  • Upvote 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@smutny, świetnie dobrany nick. Prezentujesz naprawdę smutny poziom kultury osobistej.

 

Wrzuć całą korespondencję, wraz z Twoimi wypowiedziami, to wtedy można sobie wyrobić jakiekolwiek zdanie inne niż dotychczasowe - że jesteś dzieciak, w dodatku średnio kumaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć całą korespondencję, wraz z Twoimi wypowiedziami, to wtedy można sobie wyrobić jakiekolwiek zdanie inne niż dotychczasowe - że jesteś dzieciak, w dodatku średnio kumaty...

 

Ale po co ma wklejać tu korespondencje?

Jest to sprawa między hekko a @smutny - wyraził swoją opinie i koniec.

 

Naprawde nie rozumiem po co niektórzy ciągną takie wątki - i później zamiast 2 stron opinii jest 10 stron dyskusji kto mial racje.

Pomijam już kwestie że publikowanie czyiś wypowiedzi bez zgody autora jest zabronione.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale po co ma wklejać tu korespondencje?

 

Jest to sprawa między hekko a @smutny - wyraził swoją opinie i koniec.

Takie nieskładne płacze trudno nazwać opinią, Marku. W dodatku sam miesza się w zeznaniach.

 

Naprawde nie rozumiem po co niektórzy ciągną takie wątki - i później zamiast 2 stron opinii jest 10 stron dyskusji kto mial racje.

Pomijam już kwestie że publikowanie czyiś wypowiedzi bez zgody autora jest zabronione.

Tu masz rację, ale spójrz na to z drugiej strony. Przychodzi delikwent, który prezentuje dość osobliwy sposób wypowiedzi i kultury osobistej i obsmarowuje firmę. Reagować jakoś trzeba, bo Google takie rzeczy pamięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co za kpina :lol: oczywiście nazwanie pawła przydupasem było prowokacją, tak jak myślałem - wy i wasi e-koledzy z internetu są zawsze bez winy, a polecanie komuś "odpieprzenia się" od jakiejś firemki jest szczytem elokwencji i dyplomacji i nie zasługuje na zwrócenie uwagi o zachowanie poziomu wypowiedzi. nie jestem pewien, co wywołało takie spustoszenie w waszych mózgach (mam jednak nadzieję, że nie amfetamina), że nie potraficie zrozumieć, że KORESPONDENCJĘ MIĘDZY MNĄ, A FIRMĄ HEKKO ZAMIEŚCIŁEM NA POPRZEDNIEJ STRONIE - NIE JEST TO ŻADNE OPRACOWANIE, STRESZCZENIE, BELETRYSTYKA - SĄ TO WIADOMOŚCI OTRZYMANE OD FIRMY HEKKO I WIADOMOŚCI WYSŁANE FIRMIE HEKKO - DOKŁADNE CYTATY. jak można inaczej zrozumieć sformułowanie "zamieszczam wymianę maili z biurem Hekko"? pozdrawiam mimo wszystko, bo mój humor został dobitnie poprawiony.

 

>W dodatku sam miesza się w zeznaniach.

proszę, wskaż palcem gdzie mieszam się w zeznaniach.

Edytowano przez smutny (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Korzystam z VPS dla dwóch niewielkich stron. Czasami zdarzają się jakieś mniejsze problemy, ale szybko są rozwiązywane i generalnie jestem zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - reagują. Miałem ostatnio przygodę z gościem, który na małym hostingu odpowiadał po 5 dniach. Tutaj reagują po 5 minutach, a jest tanio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale np. na Waszych skrzynkach SquireMail nie mam maili starszych niż ze stycznia :( W programie pocztowym mam wszystkie, ale mnie to zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem ale np. na Waszych skrzynkach SquireMail nie mam maili starszych niż ze stycznia :( W programie pocztowym mam wszystkie, ale mnie to zastanawia.

Zobacz jak masz skonfigurowanego klienta pocztowego najpierw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie usuwają poczty... Przed chwilą sprawdzałem i wisi tam poczta z przed kilku lat. To byłoby trochę nielogiczne - nie piszcie jeśli nie jesteście tego pewni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Firma jest dobra ale ostatnie podwyzki niektorych uslug o prawie 100% dyskwalifikuja ja na tak konkurencyjnym rynku. Sa po prostu niedopuszczalne. Ja mam konto "groszowe" i niewiele namyslajac sie przejde do konkurencji, a co dopiero gdy rozchodzi sie o grube pieniadze - tam nawet nie beda sie zastanawaic.

Edytowano przez Galnospoke (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×