Skocz do zawartości

Polecane posty

Witam.

 

Postanowiłem skorzystać z tej firmy w postaci testów... bo sam chciałem sprawdzić jak to ona działa po tych różnych komentarzach no i muszę przyznać, że co niektórzy piszą tu bajki bo wszystko działa poprawnie i nie ma na co narzekać.

 

Moja ocena to 9/10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgpanel

Przecież edek to kumpel miodka... jak nie on sam wink.png

 

Ehhh jak ja cie człowieku nie lubię :)

 

Odczem się od mojej osoby dobrze ? bo ja do Ciebie nic nie mam... jeżeli masz jakiś problem "bez obrazy majestatu" to wiesz.. są specjaliści na tym świecie i naprawdę potrafią pomóc :) panie wht pro laugh.pnglaugh.pnglaugh.pnglaugh.pnglaugh.pnglaugh.png.... ph34r.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ehhh jak ja cie człowieku nie lubię smile.png

Lepiej zajmij się rozkręcaniem nowego biznesu, a nie prywatnymi pojazdkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież edek to kumpel miodka... jak nie on sam wink.png

Nie wiem co to za edek na pewno nie jest to miodek, nie zamierzamy sobie nabijać opinii o naszej firmie za pośrednictwem Damiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w swoim czasie zrezygnowałem z Freecast, skuszony ofertą Zyma Technologies. Teraz chyba do nich wrócę, bo ich oferta jest całkiem niezła i nie miałem z nimi żadnych problemów, co (jak przynajmniej z moich doświadczeń wynika) zdarza się rzadko. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ze swojej strony polecam, owego czasu musiałem skorzystać z vps i zakupiłem w tej firmie, wszystko w najlepszym porządku.

Obecnie jeszcze mam kilka serwerów shoutcast i w tej cenie uważam iż jakość jest wyśmienita. Byle tak dalej. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Freecast sprzedane :D

 

 

Witamy

Informujemy wszystkich naszych klientów, że z dniem 12 listopada marka FREECAST.PL została sprzedana firmiePHU DIANET wiarze się to również ze zmianą danych dotyczących wpłat za usługi.

W kolejnych dniach otrzymają Państwo informacje drogą mailową o przeprowadzonych zmianach oraz w ciągu tych kilku dni mogą wystąpić problemy z dostępem do wszystkich usług.

Mamy nadzieje, że współpraca z obecnymi administratorami marki FREECAST była owocna.

Pozdrawiamy i życzymy zadowolenia z usług FREECAST.PL

Edytowano przez Kolopik (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprzedane, dopiero w poniedziałek będzie sprzedane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale to tylko marka została sprzedana w poniedziałek ;)

 

Do czasu wygaśnięcia umów pomiędzy starym właścicielem a klientami wszelkie zobowiązania ciążą na starym właścicielu, no chyba że została dokonana cesja umów (oczywiście cesja została dokonana w poniedziałek ;) )

Edytowano przez tgx (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie sprzedane, dopiero w poniedziałek będzie sprzedane

Tak czy siak zostanie przejęte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PHU DIANET

 

Czyli znając historię tej firmy - dopiero zaczynają się jaja...

Przecież nie tak dawno ich klientów (i serwery) przejął krdc.pl,

dla nie wtajemniczonych - mówię tutaj o zdalny.biz.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Korzystałem i dalej będę korzystał z tej firmy :). Mam nadzieje ze będą wprowadzone nowe innowacyjne rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×