Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
furek

Hosting bez limitu

Polecane posty

Witam,

 

Od jakiegoś czasu nie jestem zadowolony ze swojego hostingu i szukam nowego lepszego.

Poszukuje hostingu, który:

 

Ma nielimitowany dysk

Ma nielimitowany transfer

Ma nielimitowane bazy danych(Mysql)

Ma nielimitowane domeny

Kontrole nad domenami DNS

Przyjazne gui

Płatność miesięczna

 

Pozdrawiam

Tomasz

Edytowano przez furek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednej bardzo istotnej rzeczy:

 

Nielimitowanej mocy CPU do wykorzystania przez pojedynczego użytkownika :-)

 

A tak swoją drogą to zejdź na ziemie ;-) Taki hosting nie może działać dobrze... ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o jednej bardzo istotnej rzeczy:

 

Nielimitowanej mocy CPU do wykorzystania przez pojedynczego użytkownika :-)

 

A tak swoją drogą to zejdź na ziemie ;-) Taki hosting nie może działać dobrze... ;-)

 

Procesora nie potrzebuje nielimitowanego.

Takie hostingi są i działają dobrze.

Ja ze swojego jestem niezadowolony z innych przyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To daj przykład gdzie masz wszystko no-limit i działa to dobrze...

 

Ja nie pisze posta o przykładach tylko do firm, które udostępniają owe konta hostingowe.

 

Jeżeli potrzebujesz przykładu polecam google

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Google masz pełno takich firm, tylko potem nie płacz na forum, że ci coś źle chodzi lub muli.

 

Człowieku jeżeli nie masz nic do zaproponowania to nie komentuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@furek

Jako "Administracja serwerów Linux/FreeBSD (Szybka pomoc)" powinieneś wiedzieć, że technicznie uzyskanie takiego potwora jest niemożliwe, dlatego też oferta "unlimited" bazuje tylko i wyłącznie na ludzkiej głupocie. Bo nie ma dysków o nieskończenie dużej pojemności, łącz o nieskończenie dużej przepustowości itd. Oferta żeruje na ludzkiej pazerności, która prowadzi klienta do tego, że nagle okazuje się, że to co miało być nieskończenie cudowne okazuje się totalną kichą.

Pomyśl czego potrzebujesz, kulturalnie wypowiedz to, a wtedy postaramy się dobrać coś sensownego.

 

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podaj przykład takiego gumowego serwera, sam bym chętnie taki jeden zakupił i wywalił wszystkie co mam teraz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@furek

Jako "Administracja serwerów Linux/FreeBSD (Szybka pomoc)" powinieneś wiedzieć, że technicznie uzyskanie takiego potwora jest niemożliwe, dlatego też oferta "unlimited" bazuje tylko i wyłącznie na ludzkiej głupocie. Bo nie ma dysków o nieskończenie dużej pojemności, łącz o nieskończenie dużej przepustowości itd. Oferta żeruje na ludzkiej pazerności, która prowadzi klienta do tego, że nagle okazuje się, że to co miało być nieskończenie cudowne okazuje się totalną kichą.

Pomyśl czego potrzebujesz, kulturalnie wypowiedz to, a wtedy postaramy się dobrać coś sensownego.

 

Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat oraz ludzka głupota, choć nie jestem pewien co do tej pierwszej.— Albert Einstein

 

Masz rację! pewnie, że technicznie uzyskanie takiego potwora jest ciężkie, ale nie niemożliwe bo:

Hosting unlimited jest tylko czasowy do osiągnięcia jakiegoś progu nie jest dostępny cały czas.

Uważasz, że jestem nie kulturalny?

Ja tylko zadałem pytanie na które oczekiwałem odpowiedzi z owymi ofertami, które może by były.

Ja też swoim postem nikogo nie uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pokuć

Zrozum że oferty gdzie masz powierzchnię dyskową oraz transfer ,,no-limit" zazwyczaj kończą się tym że na WHT robi się temat o tym że jeden majster z drugim kupili za SMS taki hosting, na dodatek w krzaku, przyszła jesień, krzak zgubił liście i nagle wszystkie ważne super-duper dane trzymane na hostingu no-limit, w krzaku, opłaconym za SMS znikły. I potem wielki płacz i trzeba powtarzać potem naiwnym po szkodzie jak to wygląda. Takich tematów już były dziesiątki. Chytry płaci dwa razy. Jeżeli znasz dobry, naprawdę dobry hosting z parametrami all no-limit to podawaj przykłady. Zwykli użytkownicy oraz właściciele firm chętnie sobie takie kupia i skończą się ich problemy. Najlepiej żeby było w miarę tanio i koniecznie na dyskach SAS. Na chwilę obecną unlimited jest tylko ludzka głupota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

W sumie nie podał widełek cenowych ani lokalizacji i jakiego supportu oczekuje.

 

Jeśli naprawde chcesz czegoś porządnego i w gre wchodzi tylko brak limitu dysku i transferu oraz jakichkolwiek innych limitów i to pewnie na rurce 100 to możemy podjąć się wyzwania utrzymania takiego konta.

 

Tylko rozumiem że masz świadomośc że przy umowie miesięcznej będzie to kwota conajmniej 4 cyfrowa??

 

Chyba że chcesz konta bez limitu dysku i transferu ale z kruczkami w regulaminie i ponakładanymi limitami gdzie się da, to i za 20 zł/mc idzie coś takiego zrobić :)

 

Schodząc na ziemie:

Napisz ile czego dokladnie potrzebujesz i sądze że większośc firm przedstawi Ci zadowalającą oferte.

Samo "unlimited" jest pojęciem chetnie pisanym na stronach, ale też często rozpisanym w regulaminie, którego 90% użytkowników nie czyta. A później narzekanie na forum.......

 

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i ważne co tam będziesz trzymał bo w większości takich nielimitowanych hostingów regulamin jasno zakazuje pewnych działań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie nie podał widełek cenowych ani lokalizacji i jakiego supportu oczekuje.

 

Jeśli naprawde chcesz czegoś porządnego i w gre wchodzi tylko brak limitu dysku i transferu oraz jakichkolwiek innych limitów i to pewnie na rurce 100 to możemy podjąć się wyzwania utrzymania takiego konta.

 

Tylko rozumiem że masz świadomośc że przy umowie miesięcznej będzie to kwota conajmniej 4 cyfrowa?

 

Wbrew pozorom, może być się ciężko zmieścić. A co jeśli autor serwisu chce hostować kilka serwisów typu allegro/wykop/onet ?

 

Zastanawia mnie, co sie dzieje, jesli ktoś w takiej np. group5 hostuje mase treści statycznych na prostych stronach html. Limit procka nie powinien być wtedy przekroczony, ale co w przypadku jeśli tego contentu jest kilkaset GB?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pienio, dlatego napisałem "conajmniej" :)

 

Co do group5 to wal do nich - kiedyś mieli limit przyrostu konta 1gb /dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Skaczcie, szydźcie, a odpowiedzi nikt nie udzieli.

 

Korzystałem za czasów jak mi wystarczył hosting współdzielony z hostingu na Site5. Z czystym sumieniem mogę polecić, gdzieś w temacie napisałem o zużyciu miesięcznym, co co niektórych zaskoczyło ;-)

Hostować się możesz m.in. w UK i Holandii. Jeśli chcesz/możesz, skorzystaj z linka polecającego: http://www.site5.com/in.php?id=81865

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem co chciałem.

 

No i ważne co tam będziesz trzymał bo w większości takich nielimitowanych hostingów regulamin jasno zakazuje pewnych działań.

 

Projekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

Mzone może na dedyka : )

 

EDIT:

Nie no ale tak na serio, to przeż mają takie pakiety. Ciekawe jak szybko furek wróci zapytać o inny hosting bez limitu... heh

Edytowano przez Sponsi (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×