Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ryzio

[dedykowany] Serwis podobny do dropbox

Polecane posty

Poszukuję serwera oczywiście na POCZĄTEK jednego który pozwoli mi odpalić aplikację i wystarczy na początek (działania serwisu).

 

Jestem otwarty na propozycje, sposoby rozwiązania takiego czegoś oraz na wasze doświadczenie w tej dziedzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze małe sprostowanie dla tych co nie zrozumieli mojego wylewnego wpisu smile.png

 

Chodzi mi o propozycję gdzie najlepiej i zakupić serwer. Cena do jakości gra dużą rolę.

 

Głównie chodzi mi o wasze opinie.

Edytowano przez ryzio (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość finlandia

Skoro coś jak dropbox to polska lokalizacja raczej nie wchodzi w grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem raczej serwerów w Polsce, ale dlaczego odradzacie i polecacie zagraniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukałem raczej serwerów w Polsce, ale dlaczego odradzacie i polecacie zagraniczne.

 

Polecam swój serwer umieszczony w Warszawie. Mogę wynająć dowolne zasoby za rozsądną cenę.

Co to ma być dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... więc jakie serwisy zagraniczne polecacie, bo większość tanich ma limity transferu na poziomie 5-15 TB co jest nie za dużo w skali miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... więc jakie serwisy zagraniczne polecacie, bo większość tanich ma limity transferu na poziomie 5-15 TB co jest nie za dużo w skali miesiąca.

 

Sproboj dorwać np. OVH ze starej oferty. Transfer w OVH tez jest strasznie tani, 4netto za TB to nie tak dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Why don't you even try to check my offer. Even if my server is located in Poland I can give you competitive offer to that foreign companies that were mentioned above. Give me a chance. Maybe it would be a great business deal?

I just need some more info about your requirements. I'm convinced I can fulfill all of them regarding that particular server.

 

rgds

 

GPShosting

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale liczę na początek 1000 darmowych kont po 5 gb na start. Powiedzmy, że użytkownik będzie wykorzystywał 2,5 gb miejsca i 10 gb transferu miesięcznie więc 1000 x 10 gb = 10 TB i koniec a dokupowanie transferu w takiej ilości to chyba bez sensu. Może jakieś rozwiązanie unmetered?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Bierz pod uwage to, ze na poczatku nie potrzeba niewiadomo czego. Najwazniejsze aby system byl stworzony tak aby mozna bylo dodawac nowe serwery. Jezeli to ma dzialac podobnie do dropboxa to nie powinno zrzerac duzo transferu i storage jest chyba wazniejszy. Najtaniej faktycznie bedzie w OVH a cena 4PLN za tb jest bardzo atrakcyjna. Inna opcja moze byc Leaseweb, Swiftway, Hetzner, Velia i pewnie duzo innych.

 

Pozdrawiam,

Dino Strzeminski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się strasznie nie spieszy, to możesz jak wspomnieli powyżej poszukać starego serwera OVH bez limitu transferu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość

ryzio i no pliz, ale planując otwarcie takiego serwisu raczej robisz porządny przegląd co, jak, gdzie, kto, ile... a dwa, że szykujesz worek pieniędzy : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś zainteresowany serwerem z gamy OVH bez limitu transferu to zapraszam. Każdy serwer możemy zamówić. Fv również możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×