Skocz do zawartości

Polecane posty

Bierz i się nie zastanawiaj. Ja mam tam konto od 2 lat i nic złego nie mogę powiedzieć. Wszystkim polecam joi.pl i nikt nie narzeka aktualnie mam tam konto yellow i orange. Miałem problem, telefon i naprawione, chciałem php_ssh2, telefon i jest .. Co prawda kontakt via mail jest czasami utrudniony, ale po kontakcie telefonicznym max 24 h i jest ok. Raz udało mi się przekroczyć sporo limit yellow o 50 gb, lecz blokady nie było więc... Nie zastanawiaj się i bierz.

 

P.S. joi.pl to kontynuacja darmowego hostingu ddl2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeniosłem stronę i muszę stwierdzić że strona otwiera się bardzo dobrze :).

I na razie nie mam żadnego problemu.wink.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś posiada większe info o tej firmie? Gdzie mieści się serwerownia? Ze strony mało można się dowiedzieć, ogólnie mało na niej opcji działa poprawnie; promocje, okienka przy "info" itp

Serwer ma wciąż aktualizowane oprogramowanie? Czy tylko strona jest dość nieodświeżona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest raczej aktualizowane, strona jedynie jak była taka jest . Ładnie zintegrowana z DA, lokum sądząc po traceroute to francja, Ja akurat mam konto na dysku SSD . Jeszcze raz polecam, a po 2 macie 14 dni testów więc ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi pewnie im o ogólną pracę całej strony, a ta ma wyraźne braki (linki prowadzące donikąd) ale ja na to nie mam zamiaru patrzeć. Ważne jest aby hosting działał jak należy, a przyznam szczerze że na Hosting Pomarańczowy mam chęć. Ma spory limit transferu, brak limitu domen i chyba limit CPU 12% to również nie jest najgorzej (mało się znam, lecz widziałem mniejsze limity). A jaka jest pojemność baz danych, jest współdzielona z dyskiem głównym czy ma jakieś limity ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Współdzielona z dyskiem głównym, czyli możesz mieć 25 gb baze, i 5 gb na pliki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę o hostingu www, więc z tego co widzę to daję 4GB+2GB free. A jaki jest limit interpretatorów PHP ??? Ponieważ w 2ap.pl w pakiecie który chciałem kupić wynosi on 3 i pisali na forum że ten limit może nie działać za bardzo na WordPress'ie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc nikt już się nie wypowie ??? Nie wierzę, że nikt więcej nie miał styczności z tym hostingiem biggrin.png

A jak nie miał?

Załóż konto i testuj przez 14 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie miał, to będzie mi się ciężko zdecydować na ten hosting. Testy mi nie wiele dadzą, ponieważ potrzebuję czasu na stworzenie odpowiedniego bloga na WP. Ostatecznie może i wypróbuję, lecz myślę że ktoś jeszcze się wypowie z czasem.

Edytowano przez endriu1987 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może posiada w tej firmie bardziej wymagająca stronę (ponad 1000 userów online) i może się wypowiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@denis94:

bardziej wymagająca strona często wymaga czegoś lepszego niż shared hosting, czyli jakiegos vpsa bądź dedyka tongue.png

 

Ja mam u nich spore forum na skrypcie przema ( 1gb ) i nie ma najmniejszych problemów. Masternet kiedyś mnie wyrzucił z o wiele mniejszą bazą i ruchem wink.png

Edytowano przez vegetagt (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To mój pierwszy post na forum więc witam Wszystkich.

Temat dotyczy firmy, w której aktualnie mam hosting. NIe miałem wielkich wymagań, więc mój post nie pomoże użytkownikom którzy potrzebują wymagających parametrów. Jest zapewne kilka osób, które nie ma wielkich wymagań i zastanawia się na tym hostingiem. Ja również miałem rozterki, ostatecznie wybrałem joi.pl, alternatywą była firma pdg.pl. Wtedy gdy zdecydowałem się na ten hosting była promocja, za serwer i domene pl zapłaciłem ok 14 zł -domena na rok, hosting na 16 miesięcy. Co mogę powiedzieć o hostingu: pomoc jest ok, aczkolwiek mogliby szybciej odpowiadać na moje pytania :), jednak zawsze otrzymałem maila w ciągu 24h-tak jak to jest na stronie, serwer jest jak dla mnie stabilny, panel jest super, można sobie wybrać dowolne konto w ramach tej promocji. Jeśli ktoś nie ma wygórowanych wymagań to na pewno może wybrać ten serwer.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@up

To samo tylko , żę ja trochę dłużej czekałem na odpowiedź ze 2 dni. Lecz teraz coś im padło chyba bo nic nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to może nie, do panelu mogłem się zalogować, strony mi jednak nie działały, no ale każdy może mieć jakąś awarię, ważne że została szybko naprawiona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak piszącz na meila troszkę się czeka na odpowieć , przeważnie na drugi dzięń odpowiadają.

Ale na kontak telefoniczy nie nażekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u mnie obecnie 9 kwietnia 2012 nie ma od dłuższego czasu połączenia ze stroną,bazami,a nawet joi.pl ,zdarza sie to kilka razy w tygodniu,ostatnio nawet kilkanaście

Admin z joi.pl odpisał mi ze trwały prace konserwacyjne w serwerowni.

ok ja rozumiem prace,ale nie kilka razy w tygodniu lub kilkanaście.,no ale co ma powiedzieć.

Pomoc techniczna?Pozostawie bez komentarza,bo nie korzystałem,ale jak napisałem to na odp.trzeba sobie poczekać,nie raz w tym samym dniu nie raz na drugi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje wszystkie strony/portale działają bez zarzutu od września 2010. Raz zdarzyła się dłuższa przerwa, co do kontaktu via mail, to na odpowiedź się czeka, lecz ja zawsze dzwonie na komórkę i sprawa jest odrazu załatwiona tj, tego samego dnia najczęściej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wczoraj też mi nie działały strony, i ich strona główna więc napisałem e-maila do nich co się dzieje i mi odpisali:

 

"W dniu dzisiejszym miała miejsce awaria macierzy dyskowej, dane nie zostały utracone, za zaistniałą sytuacje przepraszamy" :/

 

Dodatkowo od ok. 23 i przez kilka godziń padły im bazy danych, więc awaria była na moich stronach i na ich głównej stronie.

 

Używam od ok 2 tygodni i nie jestem w pełni zadowolony,. Wcześniej miałem hosting w proserwer.pl za smsa i przez miesiąc wszystko chodziło bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od rana strony na joi.pl jak i samo joi.pl

Baza danych nie zostala skonfigurowana poprawnie!

Co na stronie blogu dodam kod wpisów to rano wszystkie gdzieś giną w dziwny sposób

ciągłe pady,a szef hostingu odpisuje ze trwały chwilowe prace konserwacyjne= CO ZA BZDURA hahahaha

heh po kilka razy w tygodniu? i po kilka razy dziennie? hahaha

Mam screeny na dowód

Straciłem przez te pady 32 użytkowników

na chwilę obecną nie polecam ,całe szczęście ze w czerwcu mam koniec abonamentu po pół roku testów

Odradzam i nie piszcie ze jesteście zadowoleni,no chyba ze to konta ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od rana strony na joi.pl jak i samo joi.pl

Baza danych nie zostala skonfigurowana poprawnie!

Co na stronie blogu dodam kod wpisów to rano wszystkie gdzieś giną w dziwny sposób

ciągłe pady,a szef hostingu odpisuje ze trwały chwilowe prace konserwacyjne= CO ZA BZDURA hahahaha

heh po kilka razy w tygodniu? i po kilka razy dziennie? hahaha

Mam screeny na dowód

Straciłem przez te pady 32 użytkowników

na chwilę obecną nie polecam ,całe szczęście ze w czerwcu mam koniec abonamentu po pół roku testów

Odradzam i nie piszcie ze jesteście zadowoleni,no chyba ze to konta ściema

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×