Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Shayene

[wirtualny] Jaki hosting pod stronę

Polecane posty

Witam. Piszę z pytaniem odnośnie pomocy w znalezieniu hostingu. Moja strona obecnie znajduje się na hostingu Proserwer, pakiet Standard, wystarcza mi, lecz chciałbym zmienić hosting na coś "lepszego". Chodzi mi o pojemność ok. 600MB, transfer roczny ok. 90GB, Cpanel, PHPMyAdmin, 3 bazy danych, a reszta obojętna. Płatność najlepiej z góry za rok. Przeznaczę na to nie więcej niż 80zł/rok. Proszę o oferty.

 

Edit. Dobrze by było, gdyby firma pomogła w przeniesieniu strony z obecnego hostingu na nowy, tak samo bazę danych.

Edytowano przez Shayene (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

 

zapraszam do skorzystania z oferty Webh.pl - pakiet medium za 50zł bruuto rok spełnia twoje wymagania. Pomagamy w przenosinach serwisów.

 

Parametry konta:

 

Pojemność: 6GB

Transfer miesięczny: 36GB

Bazy danych: 15

 

Lokalizacja: Polska - Łódź

 

 

Pozdrawiam

 

EDIT:

 

Widzę, że edytowałeś swoją wiadomość. U nas jest DirectAdmin, jeżeli Ci to nie przeszkadza to zapraszam

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DirectAdmin to chyba nie byłby problemem lecz dużą przeszkodą ponieważ od początku mojej "przygody" z webmasteringiem, korzystałem z PHPMyAdmin. A co do samych parametrów, na pewno sie zastanowie.

Edytowano przez Shayene (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GrandBB

Witam.

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Naszej Firmy, pakiet Red byłby odpowiedni: grand-host.pl/oferta/hosting/colors/

Dostęp do panelu cPanel jest w standardzie do obsługi konta.

 

Płatność roczna to tylko 75 ,- Brutto.

 

Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o DirectAdmin to chyba nie byłby problemem lecz dużą przeszkodą ponieważ od początku mojej "przygody" z webmasteringiem, korzystałem z PHPMyAdmin. A co do samych parametrów, na pewno sie zastanowie.

 

DirectAdmin to panel do obsługi Twojego konta, PHPMyAdmin do zarządzania MySQL, który zresztą jak najbardziej w webh jest dostępny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodam dla porządku, że phpMyAdmin możesz sobie sam "zainstalować" tzn. wgrywasz pliki na serwer i używasz, nie musi tego udostępniać usługodawca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za pomyłkę, ale jeszcze dużo muszę się nauczyć. webh.pl, jakie łącze oferujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Konta hostingowe z naszej podstawowej oferty nie mają przyciętego łącza więc możesz korzystać z całego łącza dostępnego na maszynie (o ile twój limit transferu CI na to pozwoli). Monitorujemy wykorzystanie łącza na serwerach i w szczycie jego wykorzystanie nie może przekroczyć 70% dostępnego łącza. Jeżeli taka sytuacja ma miejsce to zwiększamy odpowiednio łącze.

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Proszę o kolejne oferty. Doszedłem jednak do wniosku, że mogę wydać na hosting do 100zł/rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do zapoznania się z ofertą Hostingu WWW w Hekko.pl.

 

Według przedstawionych wymagań, wstępnie proponuję pakiet EasyPack+.

 

W cenie 68,88 zł z VAT za rok oferujemy 4GB powierzchni dyskowej oraz 14GB transferu miesięcznego. Dla tego pakietu możliwe są również płatności kwartalne oraz półroczne.

 

Przedstawiony hosting oferuje podstawowe nielimitowane parametry takie jak: konta FTP, skrzynki e-mail, bazy danych, subdomeny, domeny, wskaźniki domen

 

Wszystkie konta utrzymujemy na własnych, markowych serwerach w serwerowni znajdującej się w Gdańsku (NEPHAX).

 

Do każdego konta dostępny jest przyjazny w obsłudze panel administracyjny DirectAdmin z wieloma typowymi dodatkami:

  • kreator stron WWW,
  • instalator aplikacji,
  • dodawanie wielu domen jednocześnie,
  • blokada hotlinkowania

a także naszymi autorskimi opcjami:

  • dostęp do zdalnej kopii zapasowej przez użytkownika,
  • blokada dostępu FTP z innych niż ustalone adresy IP,
  • zmiana wielu ustawień php.ini oraz wersji PHP dla każdej z domen i subdomen osobno,
  • włączenie wildcard przez użytkownika,
  • pierwszy w Polsce system zliczania obciążenia procesora przez skrypty realizowany w pełni na żywo.

Dla wszystkich kont WWW oraz RESELLER obowiązuje obecnie 3 miesięczny darmowy test. Wystarczy wybrać pakiet z naszej oferty i go zamówić.

 

Nasze pozostałe cechy i atuty:

  • stabilna firma, ponad 4 lata na rynku,
  • zarejestrowani w GIODO,
  • własna infrastruktura sprzętowa,
  • codzienne backupy danych,
  • dodatki: domeny, certyfikaty SSL,
  • skarbonka – wirtualny portfel,
  • program partnerski – 15% wiecznej prowizji za poleconą usługę hostingową,
  • szybkie płatności on-line a także PayPal i SMS,
  • eFaktury,
  • pełna obsługa IPv6.

 

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu poprzez prywatną wiadomość na forum lub ogólny kontakt do firmy: biuro@hekko.pl lub telefon 58 732 71 94.

Nasze biuro obsługi klienta nie jest wirtualne, pracujemy zawsze od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 do 22:00 oraz w soboty od 9:00 do 17:00.

 

Szczegółowa oferta na naszej stronie internetowej www.hekko.pl

 

PS. Cpanel nie mamy ale przeniesiemy wszystkie dane bezpłatnie do DirectAdmin. Ten jest bardzo łatwy w obsłudze.

Edytowano przez Hekko.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem wybranie firmy UnixStorm, tym bardziej, że siedziba owej firmy znajduje się w moim mieście, szkoda tylko, że za usługi nie można zapłacić właśnie w siedzibie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zapraszam do skorzystania z oferty firmy Biznes-Host.pl

Możemy panu zaproponować następujący serwer wirtualny:

  • 5 GB dysku twardego
  • 25 GB transferu/miesiąc
  • Limit procesora - 5 %
  • Ilość domen – b.o
  • Ilość kont email – b.o
  • Bazy MySQL – b.o
  • Panel Administracyjny –DirectAdmin PL

Abonament roczny: 30 zł

 

Zapewniamy

  • 99,9% dostępności serwera w skali rocznej
  • Nowoczesne procesory firm Intel i AMD
  • Urządzenia sieciowe firmy Cisco
  • Wysoki poziom bezawaryjności
  • Szybki i pomocny support dostępny w trybie 24/7/365
  • Szybkie płatności online/sms
  • Najlepszy system poleceń – 25 % od każdej faktury osoby poleconej
  • Darmowe przeniesienie serwisów

Dane Firmy:

Biznes-Host.pl sp. z o.o.

Grottgera 16/1

60-758 Poznań

NIP: 779-237-52-44

Regon: 301439993

W przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt na adres: bok@biznes-host.pl

 

Pozdrawiam

Marek Drzewiecki

Biuro Obsługi Klienta Biznes-Host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tomasz Augustyniak ciężko tak coś polecić, ale może zobacz na to http://uphost.pl/darmowy-hosting.html

 

 

Jednak nie biorę odpowiedzialności za to jak to działa i w jaki sposób realizowana jest usługa dla klienta.

Edytowano przez webh.pl (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Tomasz Augustyniak podaj więcej informacji dot. stron to za darmo dam ci miejsce na maszynce ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam usługi Mzone-net.eu oraz ViPower.PL. Do 100zł znajdziesz odpowiednią ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×