Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
adrian3350

[Sprzedam] Layout pod Hosting Gier.

Polecane posty

Witam Serdecznie!

Przejdę do rzeczy tak jak w temacie Sprzedam śliczny a zarazem przepiękny layout pod Hosting Gier dla firm! Również jest możliwość przerobienia szablonu pod Hosting VPS-ów, dedyków itp.. Na życzenie mogę pozmieniać kolory, dodać jakieś belki itp..

W gratisie owego Layouta wykonuję ładne bannerki,buttony na reklame/promowanie firmy

w każdych rozmiarach na życzenie klienta.

 

 

A oto i owy Layout :

 

1layoutpodhosting.png

 

 

 

 

 

 

 

 

Cena jaka mnie interesuje to 350PLN, cena do negocjacji

smile.png Oczywiście tą cene ja proponuję tak na sam początek lecz czekam na Twoją propozycję, napisz a napewno zbijemy interes jak to mówią smile.png

Oferty możecie również składać na PW

smile.png

 

 

 

 

Oczywiście po uzgodnieniu ceny oraz dokonaniu zmian na rzecz klientawystawiam owy Layout na ALLEGRO.PL

Edytowano przez adrian3350 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sam lay 350 to chyba z nieba spadłeś. No chyba, że jest to zakodowane ale to i tak drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście tą cene ja proponuję tak na sam początek lecz czekam na Twoją propozycję, napisz a napewno zbijemy interes jak to mówią [img=../..//public/style_emoticons/default/smile.png]

 

Czytaj ze zrozumieniem chłopcze ;] A jeśli masz z tym problem, szkoła czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę to, ale nich poda bardziej normalną cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Adrian: trochę mózgu Tobie też by się przydało. Przy takim podejściu nie licz na jakiegokolwiek normalnego klienta. Ja na pewno nie chcę współpracować z ludźmi, którzy tak traktują potencjalnych klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy jakim podejściu? skoro Igorek nie umie czytać ze zrozumieniem? Pozatym, czy źle go potraktowałem? może nie powinno być kilku słów, ale naprawdę jak człowiek nie umie czytać ze zrozumieniem i pisze swoje błędy to naprawde przed komputerem ciśnienie rośnie :)

 

A ja zachęcam do kupna owego Layouta!! :)Cena do negocjacji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostawię ciebie twoje podejście do potencjalnego klienta bez komentarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

adrian3350 wiem, że każdy może podać swoją cene, ale twoja w żadnym wypadku nie jest adekwatna do owego projektu. Wątpie, aby jakaś firma chciała taki projekt do reprezentowania swojej firmy, nie mówimy tutaj o firmach krzak. Z pewnością byłby to świetny projekt jakąś dekade temu.

Edytowano przez fuqet (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy to coś jest zakodowane czy tylko plik psd, który trzeba samemu pociąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc, to wątpię w to, aby ktoś to kupił. I nie chodzi mi tutaj o sprzedawany layout, jego jakość,czy cenę. Chodzi mi o podejście do klienta, skoro Igorek napisał, że cena jest zbyt wysoka, to trzeba było napisać, że zapraszasz na PW żeby się potargować.

Nazywanie klienta bezmózgim jest wysoce nieprofesjonalne, i nagnane. Może nie wiesz, ale podpada to pod zniesławienie, i jesli Igorek poczułby się bardzo urażony, mógłby wystąpić o zadośćuczynienie czy rekompensatę na drodze prawnej.

Radze następnym razem ważyć słowa, a nie traktować każdego klienta jak debila, czy kolegę z przedszkola.

 

Pozdrawiam, i powodzenia w interesach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijam fakt iż miałem zamiar to kupić, lecz to jak mnie traktuje ten użytkownik to nagle odechciało mi się współpracy. Nie ma co iść drogą sądową, ponieważ jego to i tak nic nie nauczy a mi żal czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale dopiero przeprosił mnie jak powiedziałem, że miałem zamiar kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czekamy jeszcze kilka dni i może cena dojdzie do 50-60 zł wink.png wtedy się skontaktuje wink.png

 

Proszę cię ten layout nie jest warty tych 60 zł, za taką cenę wykonał ci o wiele lepszy layout. Jak jesteś chętny to napisz:

gg: 3114808

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×