Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
oujea

[sprzedam] Forum Fotograficzne - czołówka w Polsce

Polecane posty

Forum istnieje ponad 5 lat i świetnie się rozwija.

Ma dużo stałych, fajnych użytkowników - forumowicze spotykają się nawet w realu smile.gif

 

Forum oparte jest o profesjonalny skrypt - Invision Power Board (licencja 149$ - ponad 420zł) z dodatkowymi pluginami. Licencje na skrypt przekaże nabywcy forum.

Nazwy forów i ich struktura zoptymalizowane są zarówno pod SEO (nieźle się trzyma w googlu) jak i ze względu na usability. Forum ma profile na FB i Twitterze.

 

Bardzo dobre statystyki: 55 000 wizyt i ponad 290 000 odsłon miesięcznie

Wysokojakościowy ruch: duży procent powracających, ponad 5 odsłon na wizytę

Aktywni użytkownicy: ponad 550 nowych tematów, 300 rejestracji, +6 500 postów miesięcznie

 

Z racji ruchu forum potrzebuje VPSa (można go znaleźć za 50zł miesięcznie). Nigdy jakoś nie zależało mi na maksymalnej monetyzacji forum.

Przychody z reklam Adtaily i Adsense oraz widgetów Nokautu spokojnie zapewniają zysk wink.gif

 

Sieci reklamowe z którymi się kontaktowałem szacowały że przy 270 000 odsłonach miesięcznie z reklam banerowych będzie przychód 500zł miesięcznie, kupującemu przekaże kontakt do sieci i korespondencję.

 

Forum rozwija się samo, zarabia i wykazuje coraz większy potencjał. Mnie niestety przestała już kręcić fotografia i po prostu wiem, że nie zrobię z tego forum cuda, tak jak może zrobić to ktoś nowy, świeży.

 

http://www.forumphoto.pl

 

cena: 8 500zł

kontakt: oujea@forumphoto.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba sie pomylil, strona nie ma nawet 1500 userow i nie jest mocno rozwinieta tylko miernie. i 850zl nie oplaca sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sami sprzedajcie licencję, użytkowników, promowaną domenę etc za 850 zł - czekam na taką ofertę, jakby co PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

chyba sie pomylil, strona nie ma nawet 1500 userow i nie jest mocno rozwinieta tylko miernie. i 850zl nie oplaca sie.

 

Forum może i mieć nawet milion userów, ale co z tego jeżeli się nie wypowiadają albo piszą głupoty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×