Skocz do zawartości
McNeal

Odstąpię 3 szt - serwery dedykowane od stycznia.

Polecane posty

Coś się posypało bo nic niesłychać by coś się w temacie działo. Czyżby firma zmieniła kierunek i przeszła na sprzedaż tylko obierek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Przecież on publikuje posty o nowościach co parę dni... Co ma jeszcze napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio był długi down time ale był tu zapowiadany. Przez ten czas moja maszyna została wzbogacona o dodatkową pamięć ram więc wszystko ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie można dodać reputacji.... Ehh... Nabiłbym jednemu minusów, bo uwziął się na mnie chyba.

 

Dobra ... Panowie ... Kto pierwszy ten lepszy:

Za zupełną darmochę na miesiąc.

 

2 x 1,80 Ghz, 8Gb ram, 1 x SSD 60Gb.;

 

Warunek. Aktywność na poziomie 100 postów.

 

Cel dowolny oprócz ogólnego stosowania plikowania, torrentowania czyli bez p2p i takich tam "ALA ma ACTA". ,

choć widzę że niektórzy sobie używają do torrentowania ale cóż, nie będę płakał że zle tylko co najwyżej więcej nadoją...smile.png ale wolałbym by tego zbyt nagminnie nieużywać choć obecnie niewiele toto przeszkadza.

 

Urządzenie uruchomię z automatu w ciągu 10-20 min jak ktoś się zgłosi... z zainstalowanym Debian 64Bit, system z podziałem partycji automatu.

 

A.... Jeśli ktoś ma problem z atomkiem ze zniknął po reboot niech da mi znak a jutro naprawię problem osobiście po 16...smile.png

 

By nie trzepać i tak już wielgachny temat pisać na PW.

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś się posypało bo nic niesłychać by coś się w temacie działo. Czyżby firma zmieniła kierunek i przeszła na sprzedaż tylko obierek ?

Co ma się w temacie dziać? Jeśli firma rozdała serwery o których mowa w pierwszej częsci tematu, to można uznać temat za zamknięty. To, że jeszcze tu zaglądają i coś piszą to już tylko ich dobra wola...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Coś się posypało bo nic niesłychać by coś się w temacie działo. Czyżby firma zmieniła kierunek i przeszła na sprzedaż tylko obierek ?

 

Jak chcesz to sobie luknij moje aplikacje ze stopki. Działają na tym serwerze od McNeal i jest super. Pomogło mi to rozwinąć znacznie projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest możliwość dołączenia do grona 'napalonych na te freekasy smile.png " pomimo niespełnienia wymagań nabycia tzn. aktywność ( min 'x' postów ) to piszę się na listę .

 

pozdro

.voti

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mają co obiecane...

 

 

 

 

chyba. .. smile.png

 

 

czekam na kolejny rzut :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

UWAGA.:

Jeden jest wolny 2x 1,80 .

 

Chętnych zapraszam na PW min. 50 postów... Zupełnie za FREE do momentu startu.

 

Zasady: bez p2p i plikowania, linkowania, cs'ów, i innych itp...

Wszytko co oprócz tego jest możliwe.

 

 

Kolejne rozdawane będą za FREE na najnowszym i najszybszym atomie a jak się wyrobimy to kolejna szafa będzie z i5 i i7 a wszystkie atomki będą miały max konfiguracje - max RAM i dyski SSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Serwerek oddany.

 

 

Napisze jak już będą dostępne. Pozdrawiam i miłego weekendu .

 

:)

aaaa.... Byłbym zapomniał we wtorek w nocy przerwa na jakieś 3-4 h gdzieś od 2 w nocy ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem serwer w środę i dalej nie ma odpowiedzi. No cóż, dajmy panu czas może nie ma wolnego czasu aktualnie. Pożyjemy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie przesadzaj , to nie Majewski iż się mu mnożą jak lokaty ;) , trzeba zamówić ,poskładać itp. tym bardziej iż kończą remont aby zacząć zarabiać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaa, to nie wiedziałem że kończą remont. Zwracam honor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o wyrozumiałość bo zaginęła nam 1 obudowa którą testowo zakupiliśmy z Kijowie a która przepadła w piątek u firmy kurierskiej. Okazało się ze obudowa doszła do ... zakładu kamieniarskiego z pomnikami pod Poznaniem... gdzie o dziwo ją odebrano. Musieliśmy jechać i odkręcać... Uff... 1.000 km ponad zrobiliśmy w dwa dni...smile.png nie wspominam już o ilości telefonów i takie tam..

Obudowa piękna na 16 atomów / i5 / i7

Jutro poprawi się to i owo oraz Ci co napisali dostali info.

 

wkleiłem obrazek ale nie przeszedł..

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coś chyba jest nie tak, dalej serwerka nie dostałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po odinstalowaniu ventrilo, kilku poprawkach, instalacji TS3 i restarcie chyba nie wstał serwer, bo znajomy dostał ten z ostatniej seri gdzie instalnięty był CS i dziś dzwoniłem tam do biura na numerki z profilu gdzie jakaś pani powiedziała że dziś wracają i po 18-20 miał działać ale nadal wisi i jest niedostępny.

Ktoś wie coś na temat co dzieje się z ludźmi którzy je obsługują? Na komóre nieidzie się wczoraj i dziś dodzwonić gdzie dziwko mnie złapało bo mówi po rusku poczta czy coś, albo wogole wyłączone.

Może ktoś ma inny kontakt bo znajomy trzeszczy że coś zwaliłem a chciałem mu szybko go uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba też wyślę jutro.

Bo dzwoniłem kilka razy w dzień wczoraj i dzis na kom to jakby po rusku albo podobnie chyba poczta sie włączała. Mam nadzieję że rachunek mi nie przyjdzie kosmos bo na ojca tela mam i zawału dostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mieliśmy mały niespodziewany kilkudniowy wyjazd. Dzis zabieramy się do pracy....smile.png i przepraszam za brak odpowiedzi.

Co do obudowy to jest to obudowa na 16 m-itx...

 

dc91frame_f1_770x719.jpg

i z zamontowaną płytą intela D525VM

dc91tray_i525h1_1000x1000.jpg

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A możesz zrdadzić ile kosztuje taka obudowa i jej paramtery? Gdzies widziałem podobną czarna na 8 mATX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wazne info

 

Od 6 rano wynikł mały problem sprzętowy głównego routera gdyż wywala mi cały czas błąd kontrolera HDD i waruje mi router. Jeśli uda mi się wymienić szybko potrwa to max 10-30 min, jeśli pójdzie wszystko OK, jeśli nie będzie musiała stanąć nowa jakaś tymczasowa maszyna i potrwa to do 2-3h.

 

Musze zatrzymać cały system więc będzie przerwa w dostępie w naszej serwerowni.

 

Postaram się załatwić to bardzo szybko.

 

Poza tym po 15 dziś miałem przełączać router pod światełko ale chyba zostawię to na godziny nocne innego dnia bo zostało kilka elementów dokończyć.

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mFilmy.com

Wczorajszego dnia zgłosiłem prośbę o serwer i dzisiaj rano go otrzymałem o następujących parametrach:

4x2.13Ghz, 60GB SSD, 15mb/15mb łącze, 8GB RAM.

Wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×