Skocz do zawartości
McNeal

Odstąpię 3 szt - serwery dedykowane od stycznia.

Polecane posty

Krótko i na temat , nigdy nikomu bym nie dał kopii dokumentu tożsamości.

powód ? 100-tysięcy możliwości oszustwa ...

 

Krótko i na temat, o czym ty kur*a piszesz człowieku? blink.png

 

Wydaje mi się, że już troszeczkę niektórzy zaczynają tu przesadzać (chyba też paru osobom ten temat nie na rękę i tracą klientów, bo z jakiego innego powodu ktoś by miał poruszać kwestie posta z dedykiem do 100zł - zabolało?), ale z drugiej strony przydało by się to sprawdzić, więc powodzenia Panie Albercie, może się ktoś dorzuci na paliwko z tych "starych" forumowiczów z milionami postów którzy serwera nie dostali smile.png Liczę na świetny reportaż rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką małą prośbę.. skończcie ten burdel i zacznijcie pisać po polsku. Bo niektórych zdań sie nawet czytać nie da.

A jak dalej będzie za ciężko sięnąć po trochę gramatyki, to temat poleci do kosza.

A i jeszcze przyda sie umiejętność poprawnego używania cytatów w postach.

Edytowano przez Miłosz
literówka (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Potrzebuję kilka/kilkanaście osób, które chętnie protestują taką oto konfigurację by sprawdzić jej możliwości gdyż mam całe wiadro takich zestawów:

 

 

Via 1,1Ghz

Pamięć RAM: 1024 MB

Dysk: 250 GB

Ilość adresów IP: 2 szt

 

Test zupełnie bezpłatny.

Urządzenia odpalę gdzieś pod koniec przyszłego tygodnia lub na początku bo dopiero wówczas przedzie specjalna obudowa klastrowa na takie płyty gdzie można włożyć kilkadziesiąt płyt w jedną szafę. Jak tylko przyjedzie odpalę kilka takich miniaturek by sprawdzić ich wydajność. Zgłoszenia na PW.

Możliwe że ktoś ma doświadczenie z taką konfiguracją to niech napisze jak wygląda to w praktyce.

Pozdrawiam

Dobrego i Szczęśliwego Nowego Roku .

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem widziałem. Udałem potencjalnego klienta co chce wydzierżawić serwer. Byłem w biurze i szefostwa nie zastałem bo jak mi powiedziano jest w przebudowywanym lokalu ale nie miałem czasu bo spieszyłem się z żoną na przyjęcie sylwkowe. W biurze siedziały jakieś dwie dziewczyny i łepek. Biuro jak biuro, dosyć spore, długie biurka z segmentami na 4 osoby z kompami. To co się dowiedziałem to laski nie są od zarządzania a jedynie od kontaktów z klientami a chłopaczek co siedział nie chciał rozmawiać na ten temat bo za to odpowiedzialny jest jakiś inny pracownik a na razie serwerów oni nie wydzierżawiają gdyż trwa remont który ma być do końca marca .

Prawdę mówiąc nic się nie dowiedziałem i nie miałem możliwości zobaczyć owej serwerowni gdyż jak powiedział mi ten pracownik tam jest totalna rozpierducha i nie ma co oglądać. Zaprosił mnie jak będzie szef.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było zadzwonić przyjechałbym na miejsce i pokazał Panu wszystko. Nie są potrzebne takie podchody.

 

Piko Via rozdałem już sporo więc na razie się wstrzymuję .

 

W następnym tygodniu kilka Atomków będę miał dla chętnych ale tylko z min 200 postami na WHT i oni otrzymają w zupełności bezpłatnie do końca marca. Atomki dwurdzeniowe 4 wątkowe i ram 4gb i hdd 400/500GB .

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

No to chyba dobrze jak jest remont to po co ma jakiegoś gościa wprowadzać zwłaszcza jak on się tym nie zajmuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

McNeal,

skoro napisałem A to muszę i B :)

oczywiście nadal dziwnie wygląda to rozdawnictwo, ale skoro nikt nie krzyczy to chyba ok jest.

moi znajomi nic do zarzucenia nie mają, szkoda że ta oferta tak dziwnie wygląda bo przedwczoraj i dziś zakupiłem serwery, a być może bym skorzystał.

a cokolwiek kupując w necie to chyba wiesz że należy być bardzo podejrzliwym, bo wałków nie brakuje, choćby zobacz sobie ile takich było na tym forum, więc moich postów nie odbieraj jako atak na osobę, a raczej jako "ochronę" mniej obytych userów.

Co nie znaczy że i tak coś nie do końca mi ta Twoja oferta pasuje... rolleyes.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli prowadzisz business wiesz że zaufanie to podstawa a gdybym chciał wałki robić co by mi to dało ? Straciłbym czas, pieniądze i nic bym nie zyskał i tylko stracił a może nawet wyleciał z roboty. Więc analogia rozdawnictwa ma na celu tylko sprawdzenie możliwości, potrzeb i wielu innych rzeczy o których prawdę mówiąc nikt nie pisze a trzeba samemu poznawać szlaki. Z takiej elementarnej wiedzy właśnie będzie można wyciągnąć trochę wniosków i sprawdzić to czego się nie wie.

 

Pozdrawiam

 

PS. Atkomki zostały rozdane. Via Również. Będę miał jeszcze i5-2400/2500K z 8 i 16Gb ram oraz i7 ale na razie jest to tylko info i nie będzie chyba rozdawane :).

 

Jutro zwalniam sam maszynę na której się bawiłem na Centosie bo chcę zobaczyć co ten atomek potrafi... :) no i chcę sam zobaczyć co żmija z 1Gb ram potrafi... :)

 

Sprzęt co zwalniam jutro, chętnemu udostępnię za totalne free do końca lutego by poćwiczył:

Zrobię tylko formata jutro i do oddania... wieczorem chyba że coś mi wypadnie w trasie to pojutrze rano:

 

x64 na 2xQUAD i 24Gb ram, osobie która ma min. 200 komentów jednak nie na na gry i jakieś tam pierdołki.

 

Decyduje informacja do czego będzie używana i sam wybiorę komu. Czekam na informację do jutra wieczorem i wybranej osobie dam dostęp root i niech hula...

 

dobranoc i do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli prowadzisz business wiesz że zaufanie to podstawa a gdybym chciał wałki robić co by mi to dało ?

To jak już prowadzisz taki business to zarejestruj firmę na forum i stań się oficjalny, bo czytając cały Twój temat to nawet nie wiem, czy za darmo dajesz, czy na testy, czy może po cichu masz krzaka.

 

Na forum jest specjalny formularz do rejestracji i weryfikacji firm, po to został stworzony aby firmy mogły działać legalnie na i przedstawiać swoje oferty. Jak widzę masz profil firmowy, ale co z tego jak po cichu coś tam oferujesz na PW.

Edytowano przez www.mzone-net.eu (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OK.. Jak przyjdzie czas i pora na razie testy, testy i testy.

Możliwe że inaczej to ktoś odbiera ale takie życie i taki system.

Po cichu nic nie oferuję i nie jest to działalność krzaczka, lewizny czy jakoś tam. Jest to typowy rodzaj użyczenia urządzeń na zasadach określonych w postach tylko po to by wiedzieć to czego nikt nie powie. smile.png

Nie chce pisać oferty nie skonsultowawszy jej, bez analizy i takich tam...

 

Jeśli chodzi o profil to wymagano tego ode mnie i musiałem się dostosować to zwyczajów i regulaminów.

Jeżeli będzie ku temu powód a tym bardziej będzie przygotowana oferta na pewno się tu znajdzie i nieomieszkam jej tu umieścić. Z całym szacunkiem zla firmy Mzone ale nie chce popełniać podobnych błędów co Pan Panie Mzone z ofertami, które czasem przeczą same sobie ...smile.png i po prostu wolę przeanalizować i skonsultować wszystkie możliwości, elementy które składają się pomału w całość..

 

Co do samego forum, siedziałem sporo na nim czytając opinie, dane itp... a co do konta to konto jest prywatne mimo danych w profilu, a gdy jak napisałem przyjdzie czas na pewno posłucham Pańskiej rady i dostosuję się do w/w zasad i oczywiście dziękuję za zwrócenie mi uwagi. Planowałem rozdać kilkadziesiąt maszyn ale ze względu na czynniki oczywiste i opisane w postach sytuacje nie jestem w stanie .

 

pozdrawiam

 

Jeśli ma Pan jakieś pytania związane z moją osobą zapraszam do kontaktu na PW.

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale nie chce popełniać podobnych błędów co Pan Panie Mzone z ofertami,

Panie McNeal, chętnie wysłucham uwag dotyczących naszej oferty, śmiało i szczerze. Jesteśmy otwarcie na wszelkie uwagi i skorzy do zmiany oferty, o ile Twoja propozycja będzie ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie skorzystać z takiego zaproszenia smile.png ale nie jestem chętny.

Nie ma co rodzić postów, które nic nie mówią. Proszę o wyrozumiałość i nietworzenie śmieciowych postów bo już różne były informacje wypisywane w ty temacie. Wszytko co trzeba jest, wystarczy poszukać i przeczytać.

Co do mnie chyba jednak zrezygnuję z odpisywania na jakieś tam informacje, zarzuty i porody na temat niezwiązany z tymże tematem.

 

pozdrawiam.

 

Maszynka j/w jest nadal do wzięcia i czeka na właściwego człowieka...smile.png

 

Ps. nie wiem czy to tu można umieszczać takie dodatkowe info ale :

o tym zapomniałem wcześniej napisać że dostałem dziś info bo będzie niedługo do sprzedania pełny automat (włącza się sam i gaśnie jak zanik zasilania) KIPOR zabudowany 10,5KVA za jakieś 5-6 tys gdyż jest już za mały i sobie nie radzi, dlatego zostanie wymieniony na dużo większy. Może ktoś z forumowiczów potrzebuje takie zabezpieczenie w postaci małego automatu? Agregat ma przejechane gdzieś około 80-90h i jest z 2006/7r, ale cały czas serwisowany 2 razy do roku przez jakaś firmę, co wymienia oleje, filtry, robi przeglądy i jakieś tam rzeczy. Jeśli jest ktoś chętny niech napisze na PW dam namiar do szefostwa i można porozmawiać o ewentualnej cenie lub zaproponować swoją .

Edytowano przez McNeal (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie McNeal, chętnie wysłucham uwag dotyczących naszej oferty, śmiało i szczerze. Jesteśmy otwarcie na wszelkie uwagi i skorzy do zmiany oferty, o ile Twoja propozycja będzie ciekawa.

Zapewne nawiązanie do tematów:

http://www.webhostingtalk.pl/topic/34104-serwer-z-wielikim-limitem-wysylania-maili/

http://www.webhostingtalk.pl/topic/34334-oferty-z-wielkimi-limitami-dyskusja/

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz - nie o to mi chodziło tylko o to by w końcu przestali się czepiać, snuć domysły i kierować duskus w śmietnik itp.. .

Czasem na forum ktoś chce podjąć dyskus a inni obsypują post różnymi innymi pierdołami które nic nie wnoszą do tematu.

I to cała filozofia.

 

Jedna z osób zrezygnowała z VIA mini więc jest również 1 szt do oddania.

 

Atomków kilka rozdałem ale cała szafa ma uszkodzony chyba zasilacz bo nie startuje żadna z włożonych płyt więc atomki będę rozdawał ciut później ale dosłownie 2-3 szt. . Bawiłem się tym D525 z 8Gb ram i jestem pod wrażeniem bo przy nim siada przeciętny starszy dualcoreM i widzę że będzie to dobry wybór bo 2 rdzenie w HT daje kopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle Pan rozdaje tych serwerów że mozna by pomyśleć że te nawet kilkasetek poszło w ludzi.

Ja bym chciał ale nie mam postów 200 wiec niezałapie się na promocję ale juz niedługo będę miał 18 i sobie kskożystam z takiego atoma z 4 rdzeniami bo napewno będzie dawał rady pod serwerem CS, formum i kilka stron

 

Czy może Pan zdradzić cenę za dzierżawę sprzętu na tym Atomie? Może niewiecej jak 50-60zł ?Bo jak wnioskuję będzie nowa firma która planuje wystartowac?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale żeby coś kupić wymaga pełnoletności więc myślałem sobie że jak juz firma ruszy to sobie zaniedługo kupię takiego atoma i będę miał na stronki i forum i serwer cs bo na Atomie 230 1,6 +HT i w windowsie widziało 2 procki a tego 525 będzie 4 i na tym 1,6 działa to co chcę i przetestowane a na tym 2x 1,8 z HT napewno będzie więcej mogło działać choć tego nie testowałem bo to nowy procek z atomów. Pytałem się również jaka była by cena gdyby firma startneła i podałem przybliżoną cenę o jakiej myślę bo promocja taka była by najlepsza przy wejściu na rynek z hostingiem ale jak będzie tego nie wiem i może być większa. Zresztą to oni mają swoją politykę i na pewno już cenniki są wiadome więc pozostaje czekać na oficjalny start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do startu wiem że jest to maj lub wcześniej co do cen z cennika nie znam i zasady udostępniania sam przeczytałem w postach. Jestem nowy wiec nie wszystko ogarniam.

 

Co do informacji tu na forum to przepraszam ale żeby przyswoić te wszystkie wątki musiałem sporo poczytać a wiadomości prywatne to już tylko po łepkach. Szefostwo są niedostępni do poniedziałku gdyż mieli poważny problem.

Co do serwerów uruchomiłem dziś zaległe VIA i już działają. Co do reszty odpowiedzi będą również w poniedziałek jak myślę ale to okaże się niebawem. Na razie kontakt mam sam tylko telefoniczny i decyzje opisane tu w postach również pozostawiam do poniedziałku. To co zostało obiecane postaram się uruchomić do końca pracy do 20 godziny po kontaktach poprzez prywatne wiadomości lub email. Jeśli kogoś ominę proszę poczekać do poniedziałku.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat chyba padł. Nikt się nie chwali bo nikt nic nie dostał ? No co taka cisza?

 

No ciekawi mnie czy ktokolwiek ma serwer z tych dużopostowców. Niech wypowie się ktos bo cos mi się wydaje, że juz temat umarł wraz z ostatnim postem i mozna go sobie zamknąć.

Tak głośno było o rozdawaniu, takie halo i już cisza a po godz. 20 miało być serwerów rozdanych że hoho. Czyżby ktoś dostał jakiegoś VPS'a zamiast obiecanych serwerów za dobre komenty i ciszę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ciekawi mnie czy ktokolwiek ma serwer z tych dużopostowców.

Moja ilość postów Ci wystarczy? Dostałem do potestowania maszynkę z VIA, bo o taki poprosiłem. Działa nawet fajnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamikadze

Ja także dostałem maszynkę z VIA :)

 

Może nie mam tyle postów co Miłosz ale chyba ci wystarczy moja ilość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A niektórzy spać nie mogą jak widzę, a co do maszyn "że hoho" to jest sporo rozdanych za free na kilka ładnych tygodni i planuję w przyszłym dać kilka Atomów D525 z 4 lub 8Gb ram oraz te nowe których jeszcze w Action nie ma...:) chyba D2500 i 2700, choć kilka już obiecałem ale się znajdzie by przetestować co to potrafi.

Nie byłem obecny kilka dni z powodu małego dzwonka ale już na nogi człek wstał i łazi.

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja także dostałem maszyne 2xXeona i powiem że sprawuje się świetnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×