Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Verbatino

VPS Windows - poszukuję dostawcy.

Polecane posty

Witam,

 

Poszukuje serwera VPS obsługiwanego przez system Windows, zarządzanego przez RDP, VNC, etc.

Warunki :

- Polska lokalizacja.

- Min. 1 GB RAM

- Min. 2 GHz proc

- System Win 32 bit.

- IP - 1 szt.

- Korzystna cena :)

- Wysoki uptime

 

Proszę o konkretne oferty oraz ewentualne doradztwo w wyborze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mało hostingów oferuje serwery z windowsem... Inna opcja to kupic XEN HVM i na nim zainstalować windowsa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować takiego VPS-a. Parametry sprzętu i kolokacja są w moim poprzednim poście w tym dziale. Zapraszam na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogę zaoferować takiego VPS-a. Parametry sprzętu i kolokacja są w moim poprzednim poście w tym dziale. Zapraszam na priv.

 

Jakieś szczegóły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-Z tej listy mogę na pewno polecić vmline.pl który jest marką statnetu. Osobiście testowałem i VPS sprawował się bardzo dobrze.

-Choć nie testowałem biznes-host to obecnie obsługa jest na bardzo dobrym poziomie. Administratorzy często robią dużo więcej niż do nich należy; w wielu sprawach można się dogadać. Nie mogę się wypowiedzieć na temat maszyn na których są stawiane VPSy z Windowsem, bo nie używałem.

-Zajrzyj na ionic.pl i spróbuj napisać maila, czy nie postawiliby Ci takiego VPSa z Windowsem.

-Do podanej powyżej listy mogę dołożyć jeszcze kki-bci.pl

Edytowano przez wood (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@wood vmline.pl nie jest marką statnetu ;). Chyba pomyliłeś z vmserver.pl, czy ultimahost.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zapraszam do zapoznania się z ofertą kki-bci.pl. Posiadamy serwery vps z Windows 2008 R2 standard spełniające pana wymagania.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety żaden z podanych dostawców nie oferuje demo... Opisy na stronie biedne... Ciekaw jestem jak klienci decydują się na ich usługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows jak windows... Linux jak linux... A konfiguracje, infrastruktury sieciowe itp. są zawsze różne...

 

 

A opinie o biznes-host na WHT świadczą jedynie o tym, że 30% klientów nie poleca usług firmy biznes-host.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Windows jak windows... Linux jak linux... A konfiguracje, infrastruktury sieciowe itp. są zawsze różne...

 

 

A opinie o biznes-host na WHT świadczą jedynie o tym, że 30% klientów nie poleca usług firmy biznes-host.pl

 

Zauważ że ogólna większość opinii o firmach to opinie negatywne - nieważne czy to my , czy inne firmy.

Powód jest prosty - na 100 zadowolonych klientów 5 napisze dobrą opinie.

na 100 niezadowolonych klientów 90 napisze o tym gdzie się da.

 

Nigdy wszystkim sie nie dogodzi dlatego też jest konkurencja.

Najwygodniejszym sposobem sprawdzenia jakości każdej firmy jest wykupienie usługi - wtedy naprawde widzisz jak firma działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważ że ogólna większość opinii o firmach to opinie negatywne - nieważne czy to my , czy inne firmy.

Powód jest prosty - na 100 zadowolonych klientów 5 napisze dobrą opinie.

na 100 niezadowolonych klientów 90 napisze o tym gdzie się da.

 

Nigdy wszystkim sie nie dogodzi dlatego też jest konkurencja.

Najwygodniejszym sposobem sprawdzenia jakości każdej firmy jest wykupienie usługi - wtedy naprawde widzisz jak firma działa.

 

Zgadzam się z opinią o większym wolumenie negatywnych komentarzy...

 

Natomiast stwierdzenie o wykupieniu usługi w ciemno jest dla mnie niepoważne...

Firmy za granicą nie robią problemu z demo... Klient nasz Pan...

Firmy w Polsce jak właśnie np. Biznes-Host mają tak dziwną politykę handlową, że dostęp demo jest niepotrzebny, bo klient to łoś i tak kupi... Negatywne opinie nam nie szkodzą bo to i tak jakiś tam procent całości... A potem okazuje się, że takie firmy po kilku latach działania nagle upadają ...

 

 

edit: Dodam tylko, że exone.pl udostępnia demo swoich VPSów... Ale regulamin tworzył chyba 16 latek :)

Edytowano przez Verbatino (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

Natomiast stwierdzenie o wykupieniu usługi w ciemno jest dla mnie niepoważne...

Firmy za granicą nie robią problemu z demo... Klient nasz Pan...

 

 

W zasadzie większość firm nie oferuje testów usług takich jak serwery VPS czy serwery dedykowane. Tutaj raczej nie ma znaczenia czy firma działa w Polsce czy za granicą. Firmy, które oferowały testy (my też kiedyś mieliśmy takie) dochodzi do wniosku, że 90% problemów rodzi się w testach. Nie bez znaczenia jest zachowanie "testerów", którzy nie ponosząc kosztów i odpowiedzialności testują ile to tysięcy pakietów na sekundę jest wstanie wysłać taki VPS czy też ile maili uda się wysłać w okresie testowym, zanim admin zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Zgadzam się z opinią o większym wolumenie negatywnych komentarzy...

 

Natomiast stwierdzenie o wykupieniu usługi w ciemno jest dla mnie niepoważne...

Firmy za granicą nie robią problemu z demo... Klient nasz Pan...

Firmy w Polsce jak właśnie np. Biznes-Host mają tak dziwną politykę handlową, że dostęp demo jest niepotrzebny, bo klient to łoś i tak kupi... Negatywne opinie nam nie szkodzą bo to i tak jakiś tam procent całości... A potem okazuje się, że takie firmy po kilku latach działania nagle upadają ...

 

 

edit: Dodam tylko, że exone.pl udostępnia demo swoich VPSów... Ale regulamin tworzył chyba 16 latek smile.png

 

No i co Ci w tego regulaminu? Polaczy sie przez jakies proxy, wysle mailing do paru milionow uzytkownikow i kto bedzie za to odpowiadal? Wlasciciel VPSa czyli Exone.pl...

 

PS: Sorki za brak polskich znakow, jestem w szkole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i co Ci w tego regulaminu? Polaczy sie przez jakies proxy, wysle mailing do paru milionow uzytkownikow i kto bedzie za to odpowiadal? Wlasciciel VPSa czyli Exone.pl...

 

PS: Sorki za brak polskich znakow, jestem w szkole.

 

Nie rozumiem do końca co miałeś na myśli...

 

 

W zasadzie większość firm nie oferuje testów usług takich jak serwery VPS czy serwery dedykowane. Tutaj raczej nie ma znaczenia czy firma działa w Polsce czy za granicą. Firmy, które oferowały testy (my też kiedyś mieliśmy takie) dochodzi do wniosku, że 90% problemów rodzi się w testach. Nie bez znaczenia jest zachowanie "testerów", którzy nie ponosząc kosztów i odpowiedzialności testują ile to tysięcy pakietów na sekundę jest wstanie wysłać taki VPS czy też ile maili uda się wysłać w okresie testowym, zanim admin zauważy.

 

Wybacz, ale w ostatnim zdaniu kłania się twój poziom wiedzy nt konfiguracji i możliwości przy VPSach...

 

Pomijam już temat, że podejście do każdego klienta jako spammera, black seowca, itp. jest nie rozsądne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybacz, ale w ostatnim zdaniu kłania się twój poziom wiedzy nt konfiguracji i możliwości przy VPSach...

 

Pomijam już temat, że podejście do każdego klienta jako spammera, black seowca, itp. jest nie rozsądne...

 

Tu nie chodzi o takie podejście do każdego klienta, bo nikt tak nie napisał - tylko poprostu wykupując usługe taką jaką jest VPS klient musi być świadomy mocy i odpowiedzialności - a klient który otrzymuje coś za darmo nie zawsze jest tego świadomy (pisze tu o części osob, nie o wszystkich).

 

Jesli chodzi o konfiguracje - jasne, mozna ograniczyc na czas testu większośc opcji , tylko jaki to ma sens?? To tak jakby dostac samochód bez kół smile.png

Edytowano przez Marek607 (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o takie podejście do każdego klienta, bo nikt tak nie napisał - tylko poprostu wykupując usługe taką jaką jest VPS klient musi być świadomy mocy i odpowiedzialności - a klient który otrzymuje coś za darmo nie zawsze jest tego świadomy (pisze tu o części osob, nie o wszystkich).

 

Jesli chodzi o konfiguracje - jasne, mozna ograniczyc na czas testu większośc opcji , tylko jaki to ma sens?? To tak jakby dostac samochód bez kół smile.png

 

OK. Zgadzam się...ale byłby to raczej samochód z 10 l. paliwa w baku i zaspawanym wlewem :) A to by było porównanie do serwera demo bez kontroli...

Właściwie skonfigurowany serwer demo i kontrola admina = właściwa jazda próbna przy zakupie auta...

Czy nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×