Skocz do zawartości
Borówa

[VPS] Wykupiłem a co dalej?

Polecane posty

Zgadza się Kafi, ale ja nie miałem na myśli tylko tego jednego przypadku, jak ktoś jest leniwy i brak mu ambicji to tak robi.

Tu są ludzie na forum którzy czytają, uczą się i nawet się nie pytają w postach, więc można jak się chce.

W temacie zwróciłem jednak uwag na stosunek jednej strony do drugiej, ale już mniejsza o to.

 

Teraz już naprawdę koniec OT dla mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, czasem mam wrażenie że niektórzy piszą tylko aby kogoś zgonić i się jednocześnie dowartościować, myślą że coś poznali to mogą się od razu wywyższać.

Jednocześnie popieram @mzone

 

Jak płaci to niech robi sobie tam co żywnie mu się podoba, oczywiście w granicach legalności zastosowań.

Osobom którym nie chce się pomagać, sugeruję nie wypowiadanie się w tego typu wątkąch, naprawdę, zaoszczędzi to wielu osobom nerwów.

Wydaje mi się że moderator powinien przeczyścić wątek z wypowiedzi które nie pomagają autorowi tematu w rozwiązaniu problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że moderator powinien przeczyścić wątek z wypowiedzi które nie pomagają autorowi tematu w rozwiązaniu problemu.

I może go jeszcze za rączke poprowadzić, a najlepiej to zrobić za niego? A potem czekać na kolejne pytania?

 

Nie uważasz, że z takim lenistwem trzeba walczyć? Podałem Borówie w drugim poście link do HTF, jestem ciekaw czy wogóle tam zajrzał. Ale pewnie nie, bo po co? Najpierw kupuje się serwer, a potem zastanawia co z nim zrobić?

 

Jeden wątek dzisiaj zamknełem, bo autorowi za ciężko było przeszukać gogielki: http://www.webhostingtalk.pl/topic/33736-system-operacyjny-dedyk-linux/page__view__findpost__p__283410

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak płaci to niech robi sobie tam co żywnie mu się podoba, oczywiście w granicach legalności zastosowań.

Jak płaci za samochód, to niech powoduje wypadki, bo przecież nikt nie mówi, że on chciał celowo komuś coś uszkodzić ;)

Bez związku? Właśnie nie. Potem syfią takie cudotwory po sieci, czy to śmiecąc na porcie tcp/25, czy to brutując się do innych na ssh, czy to serwując proxy dla różnych dziwnych zastosowań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego jak ktoś się zapyta o hosting, jaki wybrać wy grzecznie odpowiadacie że swoją ofertą? Bo macie w tym interesem. Dla niektórych udzielenie pomocy (nawet bardzo prostej) to dużo problemem bo nic na tej odpowiedzi nie zarobicie. Zamiast napisać coś co się przyda pytającemu to marnujecie czas nie tylko swój ale i innych.

 

Niestety bezinteresowność w naszym kraju dalej jest na bardzo dalekiej pozycji.

Edytowano przez emilek (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego jak ktoś się zapyta o hosting, jaki wybrać wy grzecznie odpowiadacie że swoją ofertą? Bo macie w tym interesem. Dla niektórych udzielenie pomocy (nawet bardzo prostej) to dużo problemem bo nic na tej odpowiedzi nie zarobicie. Zamiast napisać coś co się przyda pytającemu to marnujecie czas nie tylko swój ale i innych.

 

Niestety bezinteresowność w naszym kraju dalej jest na bardzo dalekiej pozycji.

I nagle powstał jakiś czas temu magiczny i nieznany przycisk czy chce się otrzymywać oferty od firm!

Edytowano przez ToFFiK (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mSurf.eu

Kafi, spoko, prawo jazdy i ten teges, ale od kiedy trzeba prawko żeby na prywatnym terenie jeździć? Bo VPS to jednak private server nie? Czyli prywatne pole manewrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś kupił samochód, zapłacił też ma mieć bezwzględne prawo jeździć, pomimo tego, że nie ma o tym zielonego pojęcia?

 

 

 

 

Tak oczywiście ma... jak kupisz myszkę i klikasz tylko w lewy klawisz zgłosisz do producenta ze prawy nie działa mimo ze nie kliknąłes?

 

Tak oczywiście ma... jak kupisz myszkę i klikasz tylko w lewy klawisz zgłosisz do producenta ze prawy nie działa mimo ze nie kliknąłes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kafi, spoko, prawo jazdy i ten teges, ale od kiedy trzeba prawko żeby na prywatnym terenie jeździć? Bo VPS to jednak private server nie? Czyli prywatne pole manewrowe.

Jeśli porównywać to do jazdy samochodem po prywatnym terenie, to IMO raczej VPS będący podpięty do publicznej sieci Internet to raczej pod to nie podchodzi. Raczej można by tym mianem określić jakąś maszynę wirtualną odpaloną na lokalnym komputerze z trybem obsługi sieci co najwyżej host-only ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×