Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
limes

[współpraca] Pisanie na blogu o grach

Polecane posty

Witam zlece pisanie na nowym blogu o grach komputerowych.

 

Nie jest może to jakiś wielki zarobek aczkolwiek szukamy ludzi ktorzy się tym interesują i ktorym bedzie sprawialo to przyjemność.

 

Zasady są proste

za 1 opublikowany artykuł+zdjęcia 1,0 zł jeżeli będą w nim wlasne filmy z gry to 1,5 zł - jeżeli będzie coś naprawdę wyróżniającego się to 2,0 zł

 

Maksymalnie jedna osoba moze zarobić 30zł - płatność paypal - dlaczego 30zł? dlatego ze mamy ograniczony budżet i jeżeli sporo osób w miesiacu bedzie pisało to musimy jakoś to zorganizować.

 

Liczba miejsc ograniczona.

 

Więcej pytań proszę kierować na email: jasiokk0@gmail.com

 

pozdrawiam

JK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba podziękuję, na nowego pada bym zarabiał 5 miesięcy. ;-)

 

No chyba że oferujecie legalne wersje gier do recenzowania, to mogę się zastanowić. :-)

Edytowano przez LANcaster (kotkowicz.pl) (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jednak najpierw musisz zapłacić kaucję w wysokości XXX zł. (koszt gry)

Otrzymasz ją z powrotem, jeżeli oddasz grę w nienaruszonym stanie. (pudełko oryginalnie zafoliowane)

Takie pytania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście. Jednak najpierw musisz zapłacić kaucję w wysokości XXX zł. (koszt gry)

Otrzymasz ją z powrotem, jeżeli oddasz grę w nienaruszonym stanie. (pudełko oryginalnie zafoliowane)

Takie pytania...

 

No coż, widzę, że wiesz, czym jest ironia, więc dlaczego nie zauważasz jej w moim poście? Zabawny jest autor wątku, który albo oczekuje, że ktoś będzie wydawał pieniądze na gry, po czym je u niego opisze, albo będzie recenzował na podstawie gier kupionych na torrentach. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Maksymalne 30 złotych dzielone na 2zł za wersję wybitną, to daje nam recenzję 15 gier.

Zakładając, że robimy wybitnie dobrze, to poświęcić na to trzeba będzie jakieś 2 dni (jak nie więcej).

Tak więc wychodzi nam 1zł/dzień siedzenia i myślenia, jak to wybitnie zrobić.

 

To już chyba roznoszenie ulotek, albo nawet zbieranie złomu się bardziej opłaca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LANcaster (kotkowicz.pl) - tak - tylko trzeba dłużej współpracować z blogiem.

 

kafi - oczywiście nikt nie zabrania Ci roznosić złom czy zbierać ulotki smile.png a tak na poważnie dopiero startujemy i takie stawki ustaliliśmy, a poza tym nikogo nie zmuszamy - propozycja jest skierowana dla osób które miałyby ochotę spędzić troszeczkę wolnego czasu przy tworzeniu blog'a :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie mogę edytować posta powyżej, chciałem tylko dodać ze stawki za artykuły wzrosły :) 3zł , 4zł, 5zł jeden user na m-c max 50zł

jak ktoś jest zainteresowany to kontakt pw lub email

 

pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

To już chyba roznoszenie ulotek, albo nawet zbieranie złomu się bardziej opłaca :]

Offtopując kiedyś ja na ulotkach miałem 6 dyszek na dzień ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×