Skocz do zawartości
konar

VPS pod torrenty

Polecane posty

Cześć. Wiem, że temat był już poruszany ale może pojawiło się coś nowego więc odświeżam.

 

Poszukuję VPS do pobierania torrentów z prywatnego trackera, korzystałem z Vihostu plan VPS1 który mi w zupełności wystarczał (mój miesięczny ruch w obie strony nie przekraczał w porywach chyba nawet 200GB), ale mi dzisiaj podziękowali i kazali usunąć pliki. Jeśli chodzi o parametry VPS to dobrze żeby były zblizone do tego z Vihostu (cena również). Korzystam tylko z konsolowego rtorrenta jesli ma to jakieś znaczenie.

Posiadam w domu łącze 25Mbits więc dobrze żeby łącze VPS nie było przycięte do 10Mbits podczas ściągania plików przez FTP.

 

Na oku aktualnie mam tylko: http://www.spacerich...-Munich-DE.html

Edytowano przez konar (zobacz historię edycji)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@konar - nie bierz nic z Niemiec, jak się skapną że masz torrenty to podziękują Ci jeszcze szybciej niż ViHost. Jak już to zzukaj czegoś w Holandii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spacerich sobie odpuść. Nawet jak na początku będzie śmigać, to później zrobią Ci na maszynie taki overselling, że niczego nie ściągniesz.

Do torków polecam VolumeDrive. Za pięć dolków dostaniesz maszynę idealną pod takie zabawy. Jedyny minus to lokalizacja w USA, ale poza dość wysokim pingiem nie ma żadnych przeciwwskazań, chodzi wsio elegancko, łącza szybkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kolego moge Ci polecic santrex.net miałem tam vpsa i torrenty i smigało:)

Rozmawiałem dzisiaj z jednym z adminów santrexa i powiedział mi, że jak odpalę torrenty na VPS to skrypt mi je zblokuje. Do torrentów mają http://www.santrex.net/seedbox.php - tylko najtańszy 19$/m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

korzystałem z Vihostu, ale mi dzisiaj podziękowali i kazali usunąć pliki. Jeśli chodzi o parametry VPS to dobrze żeby były zblizone do tego z Vihostu (cena również). Korzystam tylko z konsolowego rtorrenta jesli ma to jakieś znaczenie.

Jeśli orałeś im dyski, to nie ma co sie dziwić. Większość lowendowych VPSów chodzi jak chodzi, bo ludzie uruchamiają na nich torrenty na potęge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

akurat nic w tym przypadku nie orał, ale nasze vps'y nie służą do wymiany nie legalnych plików gdzie jest pełno filmów i gier na użytkownika...

  • Upvote 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukaj czegoś z Holandii przynajmniej będziesz pewny że nie wywalą cię po paru dniach i wcale się nie dziwię że vihost ci podziękował bo hostując takie "coś" sami ryzykują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeniosłem się do sąsiadów zza zachodniej granicy, zobaczymy jak długo zagrzeję tam miejsce, nawet jak mnie przegonią to strata niewielka, 3,99$. Co do Vihostu nie mam żadnych pretensji, taki ich obowiązek i jest to dla mnie jak najbardziej zrozumiałe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie przeniosłem się do sąsiadów zza zachodniej granicy, zobaczymy jak długo zagrzeję tam miejsce, nawet jak mnie przegonią to strata niewielka, 3,99$.

 

gdzie takie tanie serwerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz jeszcze żałował, że skorzystałeś z ich oferty. Też kiedyś dałem się naciągnąć na ich niskie ceny, ale uciekłem szybciej, niż się tam pojawiłem, jak Lighty przestał wyrabiać z podawaniem statycznego contentu... Za niewiele większe pieniądze można znaleźć dużo lepsze oferty u dostawców rozsądniej gospodarujących zasobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś przenosiłem od nich VPS.. transfery na takim poziomie, że 15 GB przenosiło sie chyba 4 dni, nie wspominając ile razy transfer był zerwany. Otworzenie jakiejkolwiek strony z VPSa graniczyło z cudem. IO zajechane na dyskach na 101%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spacerich przerabiałem dwa razy, w tym jeden pod kątem torrentów, podziękowali za nielegalną treść, za drugim razem powód do rezygnacji taki sam jak u przedmówców, jak dla mnie szkoda czasu na nich marnować, jeśli chodzi o Niemcy polecam http://vmport.com/budget-vps.html, jak cos sprawdż czy jeszcze mają aktualną promo na 25% off

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podbije temat bo minęło już trochę czasu od założenia przeze mnie tego wątku więc mogę wyrazić swoją opinię. Cały czas od tamtego czasu jestem w Spacerich i o dziwo wszystko działa jak należy oraz spełnia moje wymagania, które określiłem w pierwszym wpisie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej dedykowana usługa pod torrenty, seedboxy? znajomi polecają fastshell.pl i z tego co wiem ładnie to śmiga, za niewielką cene też coś dostaniesz, za 25 zl cos tam mieli nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×