Skocz do zawartości
Maciej Matysik

[szukam] serwer pod handel plikami

Polecane posty

W niedługim czasie planuję uruchomić serwis związany ze sprzedażą plików cyfrowych.

 

Wiąże się z tym potrzeba dużej przestrzeni dyskowej i jeszcze większego transferu.

 

Posiadam ograniczone fundusze tak powiedzmy do 200 zł miesięcznie a zależy mi żeby wszystko sprawnie działało.

 

Dlatego pomyślałem nad następującym rozwiązaniem:

Cały serwis wrzucam na szybki sprawdzony serwer tak żeby strona działała bez zarzutu natomiast pliki i cały transfer związany z ich pobieraniem przepuszczam przez jakiś zagraniczny tani serwer typu ovh.

 

Z początku nie będą to wielkie ilości ale później podejrzewam że transfer będzie dochodził do kilku TB a zajmowana powierzchnia dysku do 200GB. Jeśli chodzi o oferty w Polsce z tego co przeglądałem to raczej nie zmieściłbym się z moim funduszem.

 

Dlatego rozglądam się za rozwiązaniem tego problemu zagranicą - czy jest jakiś dobry serwer (wiadomo że za małe pieniądze nie ma co wymagać cudów) który sprawnie obsłużyłby kwestie związane z przechowywaniem plików i ich ściąganiem przez klientów? Coś właśnie typu ovh lub dreamhost ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×