Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Veritas

Hosting+Domeny

Polecane posty

Witam ostatnio znalazłem ciekawą ofertę w firmie az.pl dlaczego ciekawa? a mianowicie potrzebuję hosting pod 3 strony www:

 

-strona klubowa

-małe forum

-mały sklep

 

Oferta od az.pl 49,00zł za 6 miesięcy.

 

Personal Hosting - 49,00 zł

 

Jak myślicie oferta godna uwagi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że na tym forum znalazłbyś o wiele lepszą firmę. Poszukaj jeszcze innych firm w dziale "opinie o firmach hostingowych", niektóre są naprawdę godne polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tych dodatkowych elementów (2 Kreatory WWW, Dysk Online, G DATA AntiVirus) pewnie nigdy nie skorzystasz, więc kieruj się innymi parametrami np. ceną odnowienia tych usług które bierzesz, opiniami o firmie (lepszy ich brak niż same negatywy), czy realnymi wymaganiami Twoich serwisów (dysk, transfer itd. ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-strona klubowa

-małe forum

-mały sklep

 

W zależności od tego ile ciągniesz transferu i pojemności z konta możesz wybrać sobie pakiet z mojej ulubionej Firmy ;)

 

Grand-Host.pl ma fajne pakiety i bardzo dobrą jakość... Dzisiaj firma zamknęła rok działalności więc uważam, że są zaufaną i rzetelną Firmą, opinie mają bardzo dobre, także tylko korzystać.

 

Nie wiem jaki masz budżet ale na Twoim miejscu nie ładowałbym się w AZ - dlaczego? Bo jakości to oni raczej nie mają, ilość owszem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

×