Skocz do zawartości
CHIRURG

Hosting pod mailing

Polecane posty

Witam. Szukam hostingu do wysyłki mailingów, najlepiej z panelem Direct Admin. Baza jest legalna, ok. 50 tysięcy adresów. Mam zamiar wysyłać max. 10 mailingów miesięcznie. Dotychczas wysyłałem z Hetznera, ale zaczęli robić problemy. Jeśli nikt nie zna zwykłego serwera współdzielonego który toleruje mailingi to może być ewentualnie jakiś vps. Cena jaka planuję przeznaczyć serwer to jakieś 50-100 złotych/miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas wysyłałem z Hetznera, ale zaczęli robić problemy.

O jakie problemy chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak dalej to samo będziesz puszczał to i tak będziesz blokowany, na pewno znajdzie się kilka osób które zgłoszą spam i po zawodach

(choćby to nie był spam).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cenne rady, po to założyłem ten temat żeby ktoś polecił mi jakiś serwer który nie banuje za tego typu rzeczy. Ale skoro nikt nie jest w stanie udzielić konkretnej odpowiedzi na pytanie to proszę zamknąć wątek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nawet nie chodzi że Cię ktoś zbanuje czy nie, ale zostaniesz zablokowany na innych serwerach,

więc Twój mailing i tak do nikogo nie dojdzie, na serwerze współdzielonym nikt Ci na coś takiego nie pójdzie, bo potem pozostali klienci będą mieć pretensje że im poczta nie dochodzi, a jak kupisz vps czy dedyka, to tylko stracisz więcej kasy a efekt podobny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mailing trzeba robić z głową. A nie na pałe puszczać 50k maili. Jestem ciekaw jaka jest skuteczność dotarcia takiego mailingu z allegro do użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem są, te tanie mailingi są słane z phpBB by przemo - maile lecą do spamu zazwyczaj.

Te lepsze droższe ślą przez AnoMail, dobry program z użyciem poczty postfixa na swoim VPS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się


×